A jeden klobouček

VZNIKL NA SEMINÁŘI PANÍ ŠKORPILOVÉ NA PODZIM 2012

plsteni2012b-500

A ta je také autorkou fotografií, jsou z jejích stránek hemžících se nabídkou seminářů.

Doporučuju, atmosféra je příjemná, otevřená, zábavná, činnost také a výsledky nádherně rozmanité. Koupila jsem si materiál ještě na jeden klobouček; černo-červený s trochou bílé mohérové vlny. Všechny jsou z vlny. Mně stačila na můj fialový asi polovina materiálu, co jiným účastnicím – jednak je malý, jednak mám malou hlavu a za třetí je tenký. Nechtěla jsem žádný tlustý humpolácký.

Nosila jsem ho párkrát, během dvou zimních sezón. Minulou už ne, ale práci odvádí stále dobrou – kryje nikoli moji hlavu, ale hlavu violoncella nebo kytary, které mám opřené v práci v rohu. Kdoví, možná si klobouček zase nasadím. Jde ale teď jen k tmavomodrému kabátku a ten, obávám se, už má taky nejlepší za sebou. Něco vymyslíme a nakombinujeme. Možná je čas vyrobit černo-červený, za pomoci improvizovaného vercajku. Howgh.

plsteni2012-a-500

.

Příspěvek byl publikován v rubrice Ars Vulpeculae, Kožíšky. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

1 komentář u A jeden klobouček

  1. ratka napsal:

    klobouček je super :-))předpokládám že je plstěný… a že jste ho plstily samy. tedy mě se podařilo zplstiti dětské rukavičky k nepoužitelnosti :-) již jsem je vyhodila. dodnes nechápu zásady práce s vlnou. tedy jak ji prát a pečovat o vlněné výrobky.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>