A muži?

STARÁ PÍSEŇ…

och1a

U Klokana i u Lišky vše při starém, sjíždějí si každý extra své staré scénáře:

och1

och2

och3

och4

och5

och6

och7

och8

och9

och10

.

Příspěvek byl publikován v rubrice Comics. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

9 komentáře u A muži?

 1. rulisa napsal:

  Dobrej rozbor.
  Zkoušíš překročit svůj stín?

 2. ru 1
  Takhle tomu neříkám, tohle spojení nepoužívám. Teď mám pro to pracovní název: Udělat, aby se Rusalka nezamilovala do prince, ale do někoho vhodného, s kým to klapne. (Nebo nic do nikoho, ale tu variantu praktikuju úspěšně.)

 3. rulisa napsal:

  To je strašně dlouhej název. :-))
  Jé, kdyby tak člověk dokázal udělat, aby se zamilovával jen do objektů, s nimiž to klapne…

 4. 3
  to by nebyl žádnej vývoj na světě.

 5. barča napsal:

  Na mě příliš složitý a moc rozebírací. Moc představ a moc fantazie a malování na růžovo. No ale budiž, asi to tak potřebuješ. Tak jen řeknu, snad setkání pro tebe příjemný a užila sis to.

 6. psice napsal:

  Na ty zemitý typy bacha, aby z toho nevylezl nějakej Zeman! A jinak jo. Ale v reálném životě probíhá výběr tak podvědomě, že všechny ty kritéria by nebyl čas – tvůj mozek by se je možná snažil napasovat na toho pravého kandidáta s jistým zpožděním:)

 7. psice 6
  To probíhá na první pohled! Až potom jsem ten jedinej pohled chtěla popsat, co vlastně všechno (nebo spíš ne všechno, jen to, co leze do vědomí) je v tom prvním pohledu (nebo poslechu promluvy) obsaženo.

 8. SV napsal:

  hahahaa, ahoy Liško! ;-)

  notak túto fázu mám už úspešne za sebou, tak nejak som sa vyrovnala s diagnózou „chlaposis pathologica“ a faktom, že SV sa v živote nezamiluje do niekoho „normálneho“ a naučila som sa s tým žiť ;-) dá sa to. a ono to ide ľahšie, ako prerábanie samého seba. a svojich podvedomých referencií a preferencií ;-)

 9. Asi jo.
  Zapomněla jsem teď sledovat zemiťáky a všechny; to je hned vidět, jak mě to netáhne nikam.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>