6 komentáře u Břevnovská večeře

 1. ratka napsal:

  byla ta kachna s hlavou a zobákem? jestli ne, nebyli to Číňani nýbrž nějaká umělá náhražka.

 2. psice napsal:

  Já jsem měla taky polodrahokamový den – koupila jsem si v klobásovém stánku u Housky mléčný opál, ve tvaru a velikosti kostky od ledu. Dalo se přes něj koukat a všechno bylo oranžový, což byla bohužel úžasná vlastnost, která ho stála mou teplou kapsu – tahala se o něj děcka, kdo se bude koukat dřív/ déle/ uvidí toho víc a pak ho Čičman někde na tajnačku pustila do listí (to už se nedozvíme). Nebo snědla (to se možná ještě dozvíme, jestli to cinkne). Usoudila jsem, že nebyl pro mě. A někomu takový poklad z listí udělá daleko větší radost, než si ho koupit s párkem a malinovkou.

 3. psice napsal:

  edit: Opalit:) Opál by u párků jen tak neprodávali.

 4. Lenka napsal:

  Včera při nákupu basy piva jsi byla vzpomenuta, že by se ti asi líbilo, že je dost piva. Ale pak si J. vzpoměl, že je to jen samý nealko, že bys to asi vlastně neocenila. Vidíš, až ve Strakaticích a po roce se na tebe myslí – v souvislosti s pivem. :-)

  A kde je ten tvůj dvoudenní výlet??

 5. ratka napsal:

  taky by mě zajímalo zda uskutečnila to co si plánovala viz zde:

  Docela jste mě posílily v odhodlání vyrazit na sobotu a neděli ven (při tom povídání o stařenách). Taky jsem si včera při přesunu od našich ke mně ověřila, že kyčel s batohem se snáší a jde jí chůze možná líp než bez batohu :)
  Teda nesmí to bejt do kopce.
  Takže si najdu nějakou rovinku a vyrazím na ni. Už vím – ve 14.30 je v neděli varhanní koncert ve Velvarech
  https://www.spravcecasu.cz/kalendare/velvary/18843/
  a hraje prý skvělý improvizující muzikant, tak tzo by mohl být cíl víkendu.
  A vezmu si telčský slamák, ha!

 6. Liška napsal:

  psice,
  opalit a ztracen – a já zase ztratila želvu a srdce z náramku. Snad přijdou i nějaké nálezy. Klidně nehmotné. Nejlepší nález by byl: práce je hotova a trvala o mnoho hodin méně, než očekávám (a proto ji oddaluji).

  Výlet se ví, že byl, ze soboty na neděli. teď je teprve pondělí ráno a moje pracovní resty neposkytují dostatek času k digitalizaci a dokreslení příběhu.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>