6 komentáře u Čekám na signál

 1. Dva dny volna nebudu mít úplně volno, chci vyklidit poslední bednu s tiskovinami, co zbývá. A pak si do té prázdné bedny dát věci do školy. Už se mi hromadí na skříni a to máme teprve začátek.
  Jestli to zmáknu, bude to překvapení. A nebudu mít skoro žádnej volnej čas během těch dlouhých svátků od 22.12. do 2.1. Tak aspoň začnu.
  A k tomu potřebuju, aby mi šel v pokoji internet a mohla jsem si k tomu pustit nějaký zajímavý rozhovor, přednášku a tak.

 2. Saul napsal:

  Hezkyho Silvestra,Lisko,at uz se signalem,nebo bez a v novem roce hodne dalsich pokreslenych notesu se spoustou novych zazitku,preji.

 3. Díky, Saule!
  Další notes se silnějším papírem mám připraven. Taky přeju dobrý Silvestr – bez bouchostrojů, rachejtlí, petard, ohňostrojů, těch jsem odpůrce – nebo spíš Nový rok a celý nový rok.

 4. rulisa napsal:

  Taky přeju hezkýho Silvestra, a zkus vyzjistit, jestli routr máte od UPC v pronájmu, nebo váš vlastní. Třeba by se dal vyměnit, když na ně zatlačíš. Maminka má taky UPC internet a router pokryje v pohodě celej byt i půl chodby.
  I když maminka bydlí v paneláku a tam jsou podstatně tenčí zdi než u vás v té staré zástavbě, žejo.

 5. rulisa napsal:

  A nemůžeš si do pokoje natáhnout drát?

 6. Žádnej drát, to by se každej přerazil.
  Moje obvyklá strategie by byla se na to vyprdnout a nechat to, jak to je. Případně se zeptat UPC, co a jak.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>