Hostina U Pravdů

KOMIKS SE SPOLUAUTORKOU

29-u-01

29-u-02

29-u-03

Pozn.: DO KOPU značí do COOPu čili do Jednoty neboli prostě do místního obchodu.

29-u-04

Na tomto místě bych ráda podotkla, v čem se komiks liší od pravdy. V máločem. Jen v tom, že hostina U Pravdů proběhla ve skutečnosti den poté, co Pejsková a Liška šly nááhodou kolem obchodu, uviděly tam fotku paní v hezkých šatech, zašly se jen tak podívat dovnitř, tam si vyzkoušely mnohé společenské šaty a dvoje si koupily.

Kdežto v komiksu říká sedmiletý Drak, ať si jde Liška pro šaty. Které ve skutečnosti už má. Dál se příběh již odvíjí zcela podle pravdy. Jak to bude s hledáním prince, nevíme. Jako bonus tu máte ještě dvě včerejší fotky z restaurace U Pravdů.

29-upravdu1

29-upravdu2

29-u-05

29-u-06

29-u-07

29-u-08

29-u-09

29-u-10

29-u-11

29-u-12

.

Příspěvek byl publikován v rubrice Comics, Zvířátkamarádi. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

13 komentáře u Hostina U Pravdů

 1. rulisa napsal:

  Jéé, a já si před tou textovou vložkou myslela, že paní Pejsková jen pan Pejsek a že… atd…. :-)
  Tak škoda, no. :-)

 2. Liška ryška napsal:

  ru,
  jéé, to je hezký, jak mi tady fandíte!!
  Paní Pejsková je kamarádka, co vypadá podobně jako Liška – a to pejsková a liška jo. Sranda je, že vypadáme podobně, ale slušej nám trochu jiné šaty. Ty krásné tmavomodré, jemně třpytivé, co si koupila Pejsková a vypadá v nich přesně jako Jackie Kennedyová (je to ten styl šatů), prostě skvostně jí sluší a takový typ šatů měla vždycky ráda…, no tak na mně vypadají jako tmavý nenápadný hadr. Jako nic. Ani snad se na mně neblyští!
  Ale já bych si je v obchodě ani nezkoušela, vím, že tmavomodré šaty na mně nevypadají nijak skvěle. Až u nás doma jsme zkoušely, i Jednorožec si naše nové kousky vyzkoušel.

 3. barča napsal:

  než jsem šla do špitálu kupovala jsem si pyžamo do špitálu :-) tak jsem se zarazila taky před jednou výlohou – dámské spodní prádlo, krása a taky tam měly za výlohou krásný šaty – černé krajkové, sexy, a zároven byly společenské……takže jsem se kochala jen pohledem a šla dál…..protože kam bych je nosila.

  ale Liško, užij si šaty ve zdraví! ona přes rok třeba nějaká příležitost bude…..a to ostatní co sis pořídila je myslím supr a je fajn, že z toho máš radost. :-)

 4. Liška ryška napsal:

  barčo 3
  jo, fajn to je! Stav konta jsem nekontrolovala. Jako obvykle. Ještě jedny brejle by to chtělo. Napřed musím zaplatit v lednu druhou třetinu výcviku a pak asi nic moc nezbyde.

 5. Liška ryška napsal:

  Šaty tedy mám, v obchodě jsem byla – ale asi budu muset ještě, ne jen pro ty šaty, když to tam stojí odděleně „Jdi do kopu“ a pak toho prince, teda. Jak na to, jak na to, Drak už odjel do své sluje. Jak teď přijdu na to, jak a kde hledat prince. Asi v tom obchodě?
  - potřebuju to rychle vykoumat, abych mohla kreslit dál.

 6. Anonymní napsal:

  Přemýšlím, jak by se jmenoval obchod s princi…princovství? Princárna? Hele ale nevím – teď v těch sezónních výprodejích! To jsou akorát vypelichaný princátka s přelepenou cedulkou. Na princovi nešetřit! A šaty už máš, tak od toho bych se odpíchla. Popelka musela taky nejdřív na ples…jo vidíš, teď mi tam, docvakly ty šišky – oříšky z olova:)

 7. Anonymní napsal:

  (nepodepsaná Psice, nějak mi haprujou účty. I ty bankovní sakra.

 8. rulisa napsal:

  6
  A já chtěla zrovna napsat, jestli by mi Liška nedala vědět, kdyby byl nějakej eště trochu slušnej princ v povánoční akci. :-))

 9. zuzi napsal:

  Ráda jsem si přečetla o těch nákupech… taky jsem byla dvakrát bez sebe a rozjela to. Nejdřív jsem si objednala z ešopu kotníčkové koňakové perka na takovém akorát podpatku (už mám ty samé v černém provedení ) a malé černé. A druhý den jsme jeli na Moravu a v Olomouci jsem asi zešílena. Koupila jsem si další dvoje malé černé a skřítkovskou čepici do mrazu. Jo, troje malé černé, to už je něco!!

 10. rulisa napsal:

  Jo, když vidím tu současnou módu dámských bot, tak si říkám, že až příště pojedu do Ch., tak že si musím vzít z maštale ty svoje perka, co jsem dostala ke čtyřicetinám, eště jsou zachovalý, nosila jsem je prakticky jen sem tam na nějakou lepší jezdeckou akci, tak je odrbu od prachu a zbytků hnoje na podrážkách a pořádně nakrémuju a budu honit vodu. :-))

 11. Liška ryška napsal:

  Pěkný perka.
  Kotníčkový černý mám vždycky na podpatku a jedny bez podpatku. A většinou ani jiný boty na zimu nemívám, kdyžtak jedny jiný barvy k tomu, semišový například.

  zuzi
  troje malé černé a je to! A už jsi jedny z nich někam oblíkla? :)

  psice, ru
  princ povánoční? Novoroční. princ PF.
  Právě jsem byla v místním obchodě a mluvila tam jen se dvěma ženami, muži nic.

 12. ratka napsal:

  11. takové botičky (kotníčkové) jsem si minulý nebo předminulý rok koupila taky. Nosím je do divadla :-)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>