K úklidu

PŘEDSTAVTE SI, PŘEDSTAVTE SI, CO JSEM MĚL DNES K ÚKLIDU…

bzz12

bzz13

bzz14

bzz15

bzz16

bzz17

Ten pravý sloupec, seznam věcí ze stolu, mě baví. Je bizarní tak akorát k našemu bytu.

bzz18

bzz19

bzz20

bzz21

.

Příspěvek byl publikován v rubrice Comics. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

10 komentáře u K úklidu

 1. kecka napsal:

  wow, jsem vyčerpaná jen z toho čtení……

 2. rulisa napsal:

  Dotaz: Krom grafického zpracování tohoto soupisu jsi ten den v reálu stihla ještě něco jiného?
  :-)

 3. Žena s moly napsal:

  Kromě těch věcí na koláž jsi podle toho seznamu věcí ze stolu uklízela můj byt.
  K vysavači mám stejný ambivalentní vztah. Na jednu stranu bez něj nemůžu žít, a kdyby se rozbil, jsem bez něj v háji víc, než kdyby se mi rozbily všechny spotřebiče na vaření najednou, ale na druhou stranu něco tak nepraktického musel vymyslet chlap. Zaprvé to věčné přendávání šňůry, motání šňůry, pak zajedeš za roh a vysavač se překlopí, když pořádně nezatlačíš při nandávání, tak ti uprostřed luxování upadne nástavec… A používat ho musím obden!

 4. 3 brrr. Je to pravda, že je to dost krkolomná mašina! Šňůra a hadice k tomu. A luxovat za něčím, shora, taky moc nejde (když se ten nábytek nedá odsunout od zdi, musí tam zůstat stát), protože se musí zvednout do výšky celá ta mašina, aby hadice shora dolů dosáhla…

  2
  Dobrá otázka, je toho hodně. Po každé položce odklizené ze stolu jsem si ji šla zapsat a to mě udržovalo v trochu lepší náladě. Ale víc než hodinu bych asi neušetřila, kdybych nedělala ty zápisky :- )

 5. 3
  tvůj byt? jen stůl. : )
  Takže suvenýry a papíry z cest, do toho výtvarné potřeby a občas nějaké to zavazadlo nebo flétna.

 6. Včera a dnes práce a mejdan, práce a mejdan… kdo má stihnout tu seminární práci??! Do zítra.
  Ty další tři nechám na září, ty měly být odevzdané v květnu. Ta jedna má být odevzdaná zítra, to snad přece stihnu, možná!

 7. barča napsal:

  jsem taky seznamová :-) ale teda ne až takhle podrobně. uff. vyčerpávající jen to číst.
  a mám to obráceně – pro mě lepší luxování, umývání nádobí, uklízení koupelny a wc – takový ty běžný udržovací věci, než třeba třídění věcí ve skříních a šuplíkách. tam se většinou zaseknu a jde mi to pomalu.

 8. barčo,
  já si chtěla vyzkoušet, jaké to je, dělat si seznam. Jestli mi to úklid zpříjemní. Skříně a šuplíky, to je horší, ale to dělám jen jednou za x let.

 9. SV napsal:

  ufff…pri vete „uklízela jsem šperky“ som sa zasekla, zamyslela, zistila, že tomu vôbec nerozumiem, a už som to nevládala ani dočítať ;-)

 10. SV napsal:

  ale bystrou dedukciou som vychápala, že asi ide o bežné domáce práce, ktoré ja bytostne neznášam komplet všetky a navyše mi to celkom úspešne komplikuje maminkina haraburdosis – to je podivná diagnóza znemožňujúca čokoľvek v byte vyhodiť ;-)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>