Liška se ubytovává

VÍKEND V OLOMOUCI

m40

p1

p2

p3

Ta zajímavá stavba uprostřed trávníku připomínala trochu synagogu, ale druhý den Liška zjistila, že je to Husův sbor.

p4

p5

p6

p7

p8

Ranní výhled z okna:

m08

.

Příspěvek byl publikován v rubrice Comics, Zákoutí. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

9 komentáře u Liška se ubytovává

 1. rulisa napsal:

  Docela pěknej výhled z okna, na to, že je to hotel a střední třída. Ten pokoj 53 má taky takovej? :-)

 2. ru 1
  to je dobrá otázka!
  Myslím, že bude mít výhled víc na stadion než na město, véc napravo. I když ještě v tom výhledu vpravo byl vidět pěkně i sv. Michal, ale nechtěla jsem ho rvát do fotky, nechtěla jsem na ní mít moc ten smrk vpravo, aby mi odděloval ty kostely na obzoru.
  - Ale těžko říct, moje orientace v prostoru není tak dobrá, abych si uměla představit, kam vedla okna toho pokoje na druhé straně patra.

 3. psice napsal:

  To je dobrej chyták! Už se vidím se svou roztržitostí, určitě bych se dobývala taky a ještě vztekle pokopávala nohou, pokud bych byla navíc hladová:) To ti nevím, jestli šlo o nejluxusnější pokoj, když se tam pořád dobývá plebs s podpalubí s podobným číslem:)) Ale! Má to potenciál pokračování příběhu. Třeba se příští večer Liška a tři Budvaři zase budou dobývat do cizího pokoje a vyjeví se, kdo je jeho skutečným návštěvníkem!

 4. rulisa napsal:

  3
  Nebo ji obyvatel čísla 53 pozve na večerní drink. ;-)

 5. psice, ru
  vy byste mohly psát povídky nebo romány s pointou. Tady se toho moc nedočkáte. Jen záchodového závěru.

  A taky dodatku, že ty Budvary nebyly Budvary, jak jsem si pak přečetla na účtence. Byli to Pardálové, tak proto se mi asi zdálo to pivo levný.

 6. ratka napsal:

  Ta mapka je dílo. Kdo ji tvořil? :-)

 7. 6 ratka
  já, takhle vypadají moje mapky. Zapomněla jsem si ji totiž vytisknout v práci, tak jsem si cestu jen překreslila z počítače. Jednu z nádraží do cíle a jednu z cíle do hotelu. Jinak bych to nenašla.

 8. Žena s moly napsal:

  Dřív jsem bydlela asi tak dvě stě metrů od Blues Rocku, činžák u toho kruháče. Ty jdeš normálně mýma olomouckýma stopama:o)

 9. 8 Ženo,
  jasně, kruháč byl mým šikovným orientačním bodem. Na rohu Dobrovského u kruháče stáli dlouho před domem dva chlapi, v sobotu večer, si vzpomínám (ale asi ta informace není nanic:-))

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>