Nástrahy letního cestování

cello-500

mydl3

mydl44

mydl5

mydl6

mydl7

mydl8

mydl10

mydl11

mydl12

.

Příspěvek byl publikován v rubrice Comics. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

10 komentáře u Nástrahy letního cestování

 1. rulisa napsal:

  Kdybys měla pocit, že po tom hýření vidíš dvojmo, tak klid, já vidím dva tvoje obrázky dvojmo taky, a to jsem už dva dny nic nepila. :-))

 2. ru
  ano, máš pravdu a jsi nejrychlejší! Kontroluju to po publikování a už jsem to opravila, musela jsem jeden udělat znova. Zárověň wordpress měl nějaké potíže nahrát obrázky popořadě a najednou. Přeházel mi je… To jindy nemívá.

 3. 1
  mimochodem jaký hýření? Že jsem v sobotu ve čtyři ráno plavala oblečená na koupališti a kolega hufnágl k tomu hrál na harmoniku, to jsem ještě nikde nepsala! :- )

 4. rulisa napsal:

  3.
  :-))))

 5. Psice napsal:

  Ja chci komiks o Hufnaglovi, harmonice a zmacene Lisce!

 6. Saul napsal:

  3-5:
  Toho bych Jelena raději ušetřil.
  Předpokládám, že už je to přece jen pán v letech a mohl by udiveně pozdvihnout obočí (mají jeleni obočí?)
  To chce s tím pozvedáváním trpělivě vyčkat na ten říjen, no…:-)

 7. 6
  Není v letech, ještě pořád je to třicátník.

 8. 5 Psice
  jenže já si z toho víc nepamatuju, kolega mi to musel trochu vyprávět, že jsme zpívali dlouhou sprostou píseň, ostatní nespali a po výstupu z vody mě musel zavést do mé světničky a opustit. Když mě ráno probudili, našla jsem pak své oblečení velmi systematicky rozvěšené, je vidět, že automaticky funguju dost precizně; zatím vždycky.

 9. Psice napsal:

  8. Tak já si v takových stavech pokaždý jen dámičkovsky vyčistím zuby a vysprchuju se, ať se děje, co se děje. Aby mi ráno nebylo blbě ještě z toho, že smrdim:))) Ale oblečení nacházím v hromádkách po celém prostoru, kde jsem se pohybovala:)

 10. 9
  Ono tam bylo lepší se vykoupat v té nádrži. Sprchu jsme měli jednu pro všechny, ale tekla v ní jen studená voda. Studenější než ta koupačka. Tu sprchu jsem použila den poté.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.