Poslední metro

metro1

metro2

metro3

.

Příspěvek byl publikován v rubrice Comics. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

9 komentáře u Poslední metro

 1. zuzi napsal:

  Taky je mně malej kabátek přes prsa. Původně jsem to přikládala hormonům, který mi předepsal doktor kvůli nějakému výkyvu v hodnotách z krve nebo co… štítná žláza. To byla poslední kapka, už delší domu mě ten obvoďák rozčiloval. Změnila jsem doktora, přestože to bylo docela trapné, je to soused přes ulici… ten nový má dobrou pověst a skutečně, změna se vyplatila. Ale řekl mi, že s těmi hormony a malým kabátem přes prsa by to mělo být spíš obráceně, ale ani tuhle reakci prý nevylučuje….

 2. rulisa napsal:

  Mně už je přes prsa malý všechno z dřívějška a žádný hormony neberu. :-(
  Ale vzhledem k původním rozměrům to zas tak neva, takže víc mě sejří, že je mi všechno úzký i přes ruce pod ramenama. Řeže v podpaží. A když se k tomu ještě já v tom podpaží pořežu při holení, jako včera večer, tak už je to úplně maso.

 3. zuzi
  OBVOĎÁK nepřišel na to, proč se zvětšuje OBVOD? Člověk by řekl, že na to on má být odborník!! :-D

 4. rulisa napsal:

  3
  :-))))

 5. zuzi napsal:

  Už jsem tady – přiznávám, že ten hlupák jsem v té příhodě byla já. Viděla jsem se na fotkách z dovolené a zděsila jsem se. Zvětšení objemu jsem přičítala hormonům, protože mě nic jiného nenapadlo. Nevím o tom nic, ale jak slyším slovo hormony mám pocit že to má vliv na ženské druhotné znaky nebo jak se tomu říká. Ale to nebyl ten pravý důvod proč jsem změnila lékaře, jen mě to v tu chvíli nakoplo. Ve slabé chvilce jsem se o tom svém dojmu zmínila novému lékaři a ten mi diplomaticky sdělil, že tak ty hormony neúčinkují, účinkují opačně, ale nevylučuje že v ojedinělých případech to může být i tak… Takže tak… ach jo…

 6. zuzi
  jakej hlupák? Mně se ten obvod mění každej den – podle toho, jakou si vezmu podprsenku.

 7. zuzi napsal:

  Jo, na tom něco bude, o dovo jsem popustila a nosila ty sportovní… nevím, prostě těch pár fotek mě vyděsilo a dobře tak. jinak bych nenabrala odvahu k té změně.

 8. ratka napsal:

  Je to sádlo na zádech…. tedy o zákonitě zvěšuje objem… a bohužel se člověk s věkem zmenšuje… ale nenío proporcionálně, o co ubudu na páteři (vyschne na plténkách), to se rozteče do šíře. Tento jev pozoruji u sebe….

 9. 8
  sádlo na zádech – to by teda šlo doporučit těm kočičkám, co si nechávaj dopředu dávat silikony…

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>