9 komentáře u Rady mužů mužům

 1. ratka napsal:

  friend zone je ze života :-) jak se rozkecám… tak ten druhý se stává onucí

 2. Jakto, onucí? On je tam taky přítomnej, nejen ty, on je dospělej a má možnosti něco udělat, to rozhoduje on, jestli je vonuce.

  Jestli to mělo nějak souviset s friend zonou, tak to nevím – do té spadají kluci, co se chovají jako kamaradi, a tim nejsou v kategorii potenciálních milostných partnerů.

 3. ratka napsal:

  1. Někdy mám pocit že ho použiji jak vrbu. Tedy zkonzumuji.

 4. To by bylo blbý, kdybys to dělala pokaždé a pořád stejnému člověku, který si ani neškrtne. Ale tak to asi není, takže je to v cajku.

 5. rulisa napsal:

  1
  Friend zone vidím jinak – jako Liška ve 2. Prostě jsou to tak hodní a kamarádští kluci, že se ta jejich bezmezná ochota mění v poddajnost, podřízenost, a tím pádem ztrácejí sexepíl.

  Na množství mého mluvení tento jev nezávisí.

 6. rulisa napsal:

  3
  To je spíš výraz toho, že je to ten druhý vlastně jedno, jen ho použiješ. Ale tam zase nezáleží na tom, jak se chová on – krom toho, že je ochoten tě poslouchat.

 7. ratka napsal:

  6. ne, nezáleží

 8. Psice napsal:

  Tak s tou poslední poučkou nevím. Mluvení o sexu na prvním rande mi tak maximálně spustí alarm na úchyláka:) Naopak považuju za prohnaně strategické nenápadně se infiltrovat do friend zóny a až odtud udělat ve správný okamžik finální výpad na vztah!

 9. 8
  asi ten výpad musí být ale poměrně rychle, ne po dlouhé době.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>