Tenkolisté notesy použít na něco jiného

S PLATNOSTÍ ODTEĎ

z1

z3

z4

z5

z6

z7

z2

.

 

 

 

Příspěvek byl publikován v rubrice Comics. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

8 komentáře u Tenkolisté notesy použít na něco jiného

 1. Anonymní napsal:

  Je to tak! Já mám v práci velkoplošný tenkolistáč hlavně na poznámky a už je po pár stránkách taky odfláklej, a to do něj hlavně píšu. Kreslím jen při poradách. Když píšu důrazně, je písmo vidět nejen z druhé strany, ale i na dalším listu. Tak ať se brzy najde kvalitnější záznamník, i kdyby sis ho měla svázat sama.

 2. Jirka* napsal:

  Grafika gradace nasranosti.

 3. 2 Jirko*
  :- D

  1 to bude asi Psice
  Díky, mám jen ten malinkej, ten má tlustý lístečky. Věnoval mi ho slavnostně pan Skunk asi dva roky poté, co už jsme spolu nechodili. Přivezl ho z Indie, kde pobýval v klášteře. Je to suvenýr ze sloních hoven, jak mi slavně oznámil :- ))

 4. psice napsal:

  Jé, ty už mě poznáš i nepřihlášenou:) Sloní hovna jsou koukám aspoň poctivý notýskový materiál. V ZOO je prodávají po pytlech jako hnojivo, tak kdyby ses chtěla vrhnout přece jen na tu samovýrobu, víš kam pro materiál:)

 5. Jo pro doplnění:
  Fixa předešlá, co už dopisovala a chtěla jsem ji vyhodit, ležela na stole u postele, sedl si k ní kocour a packou ji shodil. Nespadla mezi postel a stůl, nepropadla na zem, asi zůstala někde v mechanice té skládací postele, mezi kovovými tyčkami. A dneska už mám novou fixu, slavně jsem si s ní napsala tři slova do notýsku výcvikového po víkendu (aby to vyniklo a aby všechno nebylo propiskou; asi tady ten notýsek taky ukážu…), napsala jsem to v posteli před spaním – a ta fixa mi spadla přesně tam, kam by ji kocour zašoupnul, kdyby toho večera přišel. Lezla jsem po zemi a nic, je uvíznutá někde mezi černými tyčkami. Nevím, jestli ji vydoluju. Nová fixa. A je v háji. Minimálně pro dnešní den.
  A to teda mi není moc příjemné, když nemám svou fixu. Naštěstí jeden den je OK, to si náhradní programy najdu :)

 6. 4 psice :-)))
  aaa, díky za dohození zdroje matroše!!

 7. barča napsal:

  Třeba si chce kocour taky kreslit, a kdo ví kam ti zašil třeba notýsky :-))
  Liško, poslala jsem ti mail. :-)

 8. 7 barčo
  áá, mail jsem neotvírala od Zeleného čtvrtka.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>