Ušila jsem šaty a nosím je!

8-8 009-500

 

8-8 010saty500

8-8 038-saty-500

8-8 035saty-500

Křivé žabičky mi nevadí.

Jen je jsem šila na stroji, jinak jsem šaty sešila a zaobroubila v ruce, ramínka jsem dodělala večer z odstřižku toho krepu taky v ruce.

Letní divočina!

8-8 024saty-500

.

 

Příspěvek byl publikován v rubrice Ars Vulpeculae, Comics, Kožíšky. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

11 komentáře u Ušila jsem šaty a nosím je!

 1. Saul napsal:
 2. Saul napsal:

  a ten vzor na spodní části šatů je odborníky interpretován jako symbolické zobrazení vaginy:-)

 3. rulisa napsal:

  I mistr tesař se utne, spočítej nožičky Saule, Liška má evidentně žabičky, kdežto tys nalinkoval kraby! Eventutelně ploštice ruměnice, s přivřením oka, pakliže jim lezou v Anatolii taky. :-)

  Ale o divokých vagínách pochyb není, řekla bych, že to je ten hlavní bonus oněch šatů, akorát holt byl popsán opisněji, že… :-)

 4. Liška napsal:

  Saule,
  no hezkyy!

  Jo, mně ta látka od začátku připomíná koberec. Používala jsme ji jako přehoz přes věšák (střídavě s jinými látkami). A až když jsem si ty šaty oblíkla, úplně jsem se před zrcadlem cítila jak zabalená v koberci, a říkala jsem si, jaká je výhoda, že ty šaty, když je mám na sobě, nevidím. Tedy vidím jen tu bílou náprsní žabičkovou část.

  Ty žabičky – tak říkáme tomu nařasení, které ručně by člověk dělal strašně dlouho, ale na stroji se dá jako spodní nit gumová nit a vrchní normální nit a už se šije a je to!
  Taky teda po kouskách, prototože ta guma scukává látku a šič ji musí pořád po částech natahovat.
  Žabičky chci ještě uplatnit. Když najdu někoho, kdo mi nitě do nějakého stroje navlíkne… Je to snazší, než šít nějaký výstřih a kdovíco, protože bych to beztak měla nakřivo a bylo by to vidět. Zkrabatělé žabičky nakřivo se snesou.

  Ad vagíny – JO!
  Akorát já tomu pro sebe říkám divoký k–dy. Nebo pažravý k–dy. (Proto jsem to sem nechtěla psát explicitně a spokojila se s označením „divoké šaty.“
  Na první pohled jako by ty divoké vagíny chtěly každého schlamstnout. Žejo? Měla jsem je na sobě v pátek v Kladně a říkala jsem si, že je to test pro muže – k těm šatům se přiblíží jen ten nejodvážnější :-))

 5. Liška napsal:

  3 Saule
  jojo, hlavně psychoanalytičtí odborníci to tak interpretují.
  Člověk, když to ví, pak už na všech malířských dílech hledá, jestli ten a ten autor maloval spíš tvary jako vagíny, anebo penisy.
  Plečnik sochal obojí, asi schválně vyváženě – jó, ty jeh obelisky :-) (Ale vlastně ho nemám moc ráda, na mě na Hradě působí moc sterilně – navzdory obeliskům a mísám – asi proto, že cpe všude kámen a dlažbu a nenechal strom na nádvoří, ale celý to vydláždil. To třetí, myslímže. )

 6. zuzi napsal:

  Saul… hahaha .)! Liška na lovu – vysoce provokativní letní vohoz. Liška s těmi letošními narozkami a vedřinami JEDE! Jen tady odfukuju nad tou její živočišnou silou. Tomu říkám tah na branku! jo! SUPERLIŠKA JEDE! A klokan za ní jen poskakuje…

 7. Liška Ryška napsal:

  zuzi :-)),
  no, asi je čeho se bát – k pohlcujícím vagínám není radno se přiblížit, pokud to nemá být na věky věkův :-D

 8. enkidu napsal:

  Lisko, ty jsou bozi! A vedle ty nesporny divokosti vypadaj i pohodlne :)

 9. psice napsal:

  Skvělá látka i legenda k tomu! Tak jen bacha, koho začnou vtahovat, ať za sebou potom netáhneš průvod hladových žabáků. A jak dopadl pilotní test v Kvádně?

 10. Liška napsal:

  9 enkidu
  jó, pohodlí jo (ale při delším nošení bez podpsenky by to asi škrabalo).

  10 psice
  V Kladně na mě spíš koukali muži na bicyklech, kdežto muži pěší ne. Ale nevím, jestli jsem tam zachytila všechny respondenty ankety.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>