Nechat dveře otevřené…

Nejlepší sólo-posezení je pro mě v horách ve svahu na kadiboudě, s výhledem do kraje, v každém ročním období. Není nad otevřenost.

Když si chci, sama sobě, dopřát výjimečnou radost, nechám dveře dokořán i doma. Škoda že to nejde třeba v restauraci – nekoukat v malé místnůstce přímo do dveří nebo do zdi, ale kochat se pohledem na večeřící hosty a pobíhající číšníky. Pozorovatelna. Liška na posedu.

Jiní mají rádi zase jiné věci – čůrat do umyvadla; venku u stromu; na luxusním hotelovém bezdotekovém WC nebo …

Sitting Fox

Komentáře

[1]ghost, web, 18.2.2007 23:21

…ale snad nejlepší je postavit se v kopci s výhledem do krajiny a vnímat její pestrost společně s pocitem uvolňujícího se tlaku v podbřišku, pevně rozkročen s rukami vbok – kterýžto postoj je však dopřán jen polovině lidské populace :-)
Loňská přestavba bytu přinesla jeden nedoceněný detail – prostora záchodu přišla o dveře a protáhla se o takřka dva metry vpřed, přecházejíc plynule v komoru kombinovanou s mini-sušárnou (která je už od předsíně dveřmi oddělená). Klaustrofobické pocity zmizely :-)

[2]Eba, web, 19.2.2007 12:04

V horách ve svahu na kadiboudě, s výhledem do kraje? Jó, tak to bych chtěla zkusit! :)

[3]Liška, 20.2.2007 09:19

Hurá, za lesním duchem Liškou Ryškou juknul ghost a Ebino Houští!
Představuju si, jak se, ghoste, každý den několikrát prodíráš komorou mezi kompoty, smetáky a krabicemi bot a vánočních ozdob, aby ses pak zamotal do sušících se osušek (nebo švestek?), než konečně dojdeš, kams chtěl. Já bych to asi už nestihla.

[4]ghost, web, 22.2.2007 17:04

:-)
Pokud člověk jda z předsíně dveře otevře (pardon, shrne, neboť jsou tam shrnovací dveře), potom po pravé ruce má regál a po levé toaletní mísu. Před regálem je sice na zdi připevněný skládací roztahovací sušák na prádlo, ale dá se minout bez zamotání.
Kompoty nezavařuji, pouze džem, a ten je ve sklepě (avšak na chatě), smeták je tam jen jeden a ještě zavěšený, boty mám v botníku, vánoční ozdoby ve sklepě a místo osušky používám menší avšak příhodnější ručníky.

[5]Liška, 23.2.2007 09:11

Ahaaa. Děkuji za shrnutí toho, co je za shrnutými dveřmi.

[6]jája, 26.5.2007 10:03

no já se přiznávám k tomu umyvadlu…

[7]Liška, 28.5.2007 12:22

Mužům se to čůrá do umyvadla! My ženy si musíme přistavit židličku a přidřepnout na ni k umyvadlu zády…

Příspěvek byl publikován v rubrice Zákoutí a jeho autorem je Liška H. ryška. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *