Pyžamový den

Včera jsem měla pyjamový den. Raději budu psát domáckou formou PYŽAMOVÝ; jednak proto, že domáckou formu ten den vpravdě měl a jednak proto, že přítomnost pyžam byla mnohem vyšší než přítomnost pyj… no prostě jedno pyžamo bylo přítomno. A v něm já. A nebyl to den, kdy člověk je už od rána v tak zoufalé náladě, že nemůže vstát z postele a až večer před spaním se mu trochu uleví; jak už se mi párkrát stalo. Ne, ne, hurá – tentokrát šlo o báječně pyžamový čas, který jsem si užila včetně jídla v posteli, čtení a filmů a výhledu z okna do slunečného dne. Bylo to prima, ale koneckonců pyjámová neděle by se mi také někdy líbila… Zvlášť s přihlédnutím k tomu, že jsem na Štědrý den odlívala olovo, abych se dověděla, jaký bude můj rok 2007, a vyšel mi krásný pyj i s koulema. A letos zatím skoro nic a máme březen… Ale to už není pyžamová, ale košilatá historka.

Komentáře

[1]tuliaknel, web, 12.3.2007 13:20

Tak to je pěkně rozpustilý článek. Takové lenošení občas není špatné, člověk si odpočine od každodenního shonu.

[2]Pařez, web, 12.3.2007 17:54

Já pyžamo nenosím, navykl jsem si na košili. Asi proto mám raději příběhy košilaté. A co se týká lití olova – třeba Ti prozřetelnost chtěla nějak naznačit, ať se na ni nespoléháš, a pořídíš si nějaký sama :-)

[3]Jirka*, 12.3.2007 21:24

No prosim! :o) Tak zřetelnou budoucnost jsem v olovu ještě nenašel (tedy s jistou variací :) Neboj, do konce roku bude nedělí, až to hezký není :-)

[4]Liška, 13.3.2007 09:09

Košilaté historky jsou asi lepší, takové volnější …:), neškrtí. Mému oku pánové v nočních košilích (pánských myslím) lahodí (když už musí mít něco na sobě).

[5]Jája, web, 13.3.2007 14:48

Tak co ti přát? Přeju ti, ať brzy najdeš ten svůj pyj :) a ať není z olova :)))

[6]jes-terka, web, 14.3.2007 09:41

Někdy holt se nedá odolat aněkteré pocity a hnutí mysli musí být sděleny :) Naprosto chápu. Pak už je jedno, jestli jde o historky pyžamové, pyjamové, košilaté, nebo všechno dohromady ;)

[7]Liška, 14.3.2007 09:51

Ha, zase jednou je to tu – tvar, co mi předpověděla věštba, se přišel v úterý večer naživo pomazlit. Hurá. To mi rozproudilo náladu.

Příspěvek byl publikován v rubrice Co Liška a jeho autorem je Liška H. ryška. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.