Kam s nimi

KOMIKS

komiks knihovna

Naivně jsem začala balit věci v neděli odpoledne – a balila jsem 7 hodin v kuse a jsem tak za polovinou. A to zas moc krámů nemám. Dnes v podvečer to musím dotáhnout a zítra večer plánuju hlavní přesun; jen to dohodnout na všech stranách. Kdybych potřebovala další nosiče na vykládku, dám vám vědět. Papírové přepravky s knihami mám zatím čtyři, jedna váží 20-30 kg.

A jestli víte, kde sehnat nejlepší police, dejte vědět vy mně. Rozhodně dřevěné, nechci dřevotřísku. Přírodní dřevo. Nebo červené. Hlavně aby něco unesly a byla jsem schopná je navrtat jednoduše, správně a hezky rovně. Já jak mám něco měřit, většinou to přenechám jiným…

Příspěvek byl publikován v rubrice Comics a jeho autorem je Liška H. ryška. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

12 komentářů u „Kam s nimi

 1. o policích bohužel nevím (jinak dřevo určitě, dřevotříska nic neunese a je toxická), ale držím ti palce, ať všechno zvládneš.

  komiks je báječný, pročítala jsem si tvé knižní tituly :)

 2. [1]
  Díky. Knižní tituly jsem schválně psala české na jednu stranu a anglické na druhou, jak to bývá. Jenže přesně opačně – jak jsem to nakraslila, musely by ty knihy stát v knihovně hlavou dolů :). No proč by ne.

 3. Téééda, Liško, ty ses krásně vykreslila. Tohle už by stálo za publikování …… A ty podrobnosti! Obdivuji tvou důkladnost a smysl pro detail. Tohohle bych schopna nebyla.

  Co se týče polic, zašla bych asi do Hornbachu. Pokud tam najdeš police, které se ti líbí, poradí ti, jak je připevnit a koupíš k tomu všechny komponenty.
  Ikea má taky celodřevěný program (i když já to tam moc nemiluji).

  Osobně bych to řešila tak, že si koupím nějakou menší knihovničku (nebo dvě) a nechám si je připevnit na stěnu.

 4. Písmu zdar!
  Hoho, Lenko, no vida. Zrovna teď jedna důvěryhodná osoba říkala, že u Hornbachu je učňovaská pekárna a moc dobrá! Tak asi naskočím napřed na jejich stránky a prohlédnu ikeovské police – na jejich stránkách jsem prohlížela kdeco, ale police ne.

 5. Mě se ze všeho nejvíc osvědčil variabilní systém, který je vidět na obrázku na zdi nového pokojíku zde: http://lucka345.blog.cz…sky-pokoj
  Na první pohled to vypadá nic moc, ale můžeš si libovolně štelovat police a taky držáky jsou k tomu i na maxizátěž, i barvy mají různé. Dřevo na polici jsem k držákům koupila zvlášť v oddělení dřeva. Navíc, když se to vyplní knihamy, závěsný systém už není vůbec vidět. Ale pozor, v Hornbachu tohle koupíš asi nejdráž.

 6. ad 5: Jestli myslíš tu prodejnu na Čerňáku, tak tam mají ZATRACENĚ dobré kousky!

 7. [6]
  Lucko, díky! Napřed jsem brejlila do fotky, kde že tam je police, a ona to byla fotka "před", a n e "po úpravě."
  To je přesně ono, dlouhá police! V Hornbachu nejdráž? Tak to ještě napřed oběhnu, abych se neunáhlila. Dík.

  [7]
  Lenko,
  to pečivo je myšleno v Hornbachu v Řepích. Tak na Čerňáku že je mají taky, jo??!!

  [8]
  No krásná inspirace! Ňam ňam. Zrovna včera jsem na internetu prohlížela inspirace jinde, ale evidentně ze stejných zdrojů.
  Pěknou dovolenou, hlavně! Krabice už jsem doopatřila a dneska to dotáhnu.

  Balila jsem v neděli 7 hodin, v pondělí taktéž a dneska (je úterý :-) před obědem půjdu na poslední skříň, dva talíře, tři hrnky, obří čajovou konvici (ta zatím nenašla možnost zabalení), zbytek papírů, not, pletařských časopisů, kytky.

  A několik hald zůstalo určeno pro převoz k rodičům – zejména obsah klubovny našeho oddílu, který za více než 10 let existence … no když už jsem připravila tolik her a kvízů, tak je nevyhodím, ne?! A lana do lodí taky ne…

 8. dokonaly, cervena liska s bilou naprsenkou! (rika se tak skvrne u zviratek, ne?)
  a ten konec ocasu taky super :-)

 9. [10]
  Jaký škvrně u zvířátek? :-)
  Konec ocasu je vždycky super. Nejen u zvířátek.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.