Flek

FOTOHÁDANKA

flek SP

 

"Co to máš na bradě?" – "Aha!"

flek nápis

Jak se nápis na bradě vzal? Proč a odkud a co se vlastně na té bradě může kožní (což nevylučuje skalního) čtenář dočíst?

 

 

Příspěvek byl publikován v rubrice Výštěky a jeho autorem je Liška H. ryška. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

42 komentářů u „Flek

 1. Po pulnoci (ted) me napadl tajnej kod, runy nebo zkratka data nejakyho rande. Cislo od bankovni karticky to asi nebude, ze?

 2. Tys byla u doktora?Bud rada, ze ti tam nenapsali H5N1 nebo HIV :-)

 3. pro mneje to prostě flek, hádat se mi nechce
  ***
  mimina se už dnes popisují jinak ;-)

 4. já to typuju na nějakou sexuální úchylku dnešní nenormální mládeže.
  To my jsme dělali holkám na krku cucáky,dnes si tam píšou nějaký šifry mistra Leonarda.
  Holt "nová doba".:-00

 5. Nemohla by to být obtisknutá cedulka od naopak oblečeného (nového) trička?

 6. To je když ……… je někde napsáno "čerstvě natřeno", tak si tam každej šmátně, jestli je to pravda. A jiný tam strčí třeba nos a ještě někdo jiný celou bradu. Podle toho se lidi rozlišují na doflekůšmtáče, doflekůsedáče, doflekůnosáče a doflekůbradustrkáče…..
  Takže fotka je jasný důkaz existence velmi řídce se objevujících doflekůbradustrkáčů.

 7. Moc pěkně hádáte (i Gomba :-) a zatím se nejlíp dopídil signat: je to obtisknuté. Takže je to zrcadlově.

 8. A u doktora jsem nebyla.

  Do Doflekůbradostrkáčů se hlásím!! :)

 9. Oby vlastně taky je blízko v tom, že to bylo něco poznamenaného někam. Ale ne číslo.

 10. vzpomnel jsem si na to razitkovani zadecku z Ostre sledovanych vlaku..
  ..to by moh bejt dobrej fotoserial, urcite by se nasly i jine casti Lisky vhodne k razitkovani..

 11. Napadlo mi, jak to m8 liška na bradě, bude to buď něco hodně významného, nebo hodně praštěnýho :))
  A máš to pod bradou, ne na bradě. Musela jsem se usmát :))

 12. no jestli to nakonec nejsou jen slepičí škrábance,co liška utržila,když zase vykrádala nějakej kurník:-0

 13. Nene. Něco vtipnýho na tom je – kdybych si jen tak něco obtiskla, nebudu to sem dávat. Možná :)

  A vtipný je ani ne ten způsob, jak k tomu došlo, jako ten text nápisu.

 14. ore, ano, ten flek je FLEK!

  roji, jak to víš?!

  Napsala jsem si na dlaň fixou slovo FLEK jako upozornění, abych nezapomněla naší sekretářce poslat fotku mokrého stropu na stropě (v práci). A podepřela jsme si bradu a měla jsem na ní flek FLEK. Zrcadlově.

 15. Nojo, Lisko, kdyz ty mas kulaty spodky. Cte se mi to jeste hur nez po moji dceri. ;o)))

 16. Roj by měl dostat od Lišky nějakou obscénní odměnu… to by jen tak někdo neuhád! :) Roji, jen si řekni… nestyť se…

 17. furt jsem premyslela proc se ti obtisklo slovo FLEK na bradu, kde jsi ho mela napsane a proc. no a vidis. na ruce.
  me napadalo ze na stole a pak ti na nej spadla brada. Ale proc bys psala lflek na stul, ze?
  jinak me se to cte dobre protoze umim psat obema rukama zaroven a to zrcadlove. Proti sobe. Rukopis mam uplne stejny levou i pravou. akorat tou levou to musi ostatni cist v zrcadle.

 18. Oby,
  kulatý spodky :-)))) To jsem ještě neslyšela. Spodky mi připadaly vždycky spíš trojúhelníkové :)

  ratka – žena mnohoruká obojetná! Oooo.

  TS,
  no právě že roj nic nedostal. Mohla bych ho třeba pozvat na nějaké obscénní jídlo … co cheesburger třeba ? :)

 19. Juuu, ja jsem vyhrál. Jidlo, jo?
  Radeji bych absolvoval treni ebonitove tyce liscim ohonem :-)

 20. já bych hlasoval pro ten ebonit, přecijen by z toho mohla být pěkná reportáž na tady i flickru, že Roji? :)

 21. Na koncertě minulé pondělí 15.3. v Akropoli na Fanfare Ciocarlia – nejrychlejší trumpeťácká cikánská kapela rumunských strejců.

 22. Ahoj Liško, na Flikr se přihlašovat nebudu (štve mě furt se někam přihlašovat, abych to mohla vokomentovat), ale tohle si neodpustím: Jsi opravdu moc hezká. Milé oči a tvar tvých úst je výjimečně pěkný.(Já na takové věci dost dám, mluví hodně i o povaze.) A to nemám ve zvyku chválit vzhled žen. K čemu taky. :-)

 23. hezká a chytrá-nebezpečná kombinace!!:-0
  Měla bys s tím Liško něco udělat.
  Buďto můžeš totálně zblbnout,nebo jít na plastiku zeškaredit se.
  Jestli volíš blbost,protože je zadarmo,tak omyl.
  Já na to pořádám semináře a klienti mi za to,že je zblbnu platí ukrutný zlaťáky.
  No a ještě si můžeš změnit pohlaví.Potom bude krása a chytrost zcela v souladu s přírodními zákony.:-))

 24. že si to ty,chudá Liška,tak ti předám na to zblbnutí své know-how a to zcela gratis.
  Takovej příklad,přijde za mnou klient úplně blbej a ještě má nějakej problém.Tak vemu zálohu a jdem na to."Geniem do tří dnů" se ty moje kurzy jmenují.
  Na a já ho za ty tři dny přesvědčím,že je opravdovej genius,že všechno může,všechny překážky zdolá,všemu rozumí a že je ředitelem vesmíru.A pokud to jeho okolí nechápe,tak by je o tom měl poučit.Nevěřila bys,jak je snadný přesvědčit vola,že je genius.To člověk zvládne za pár minut,ale já to schválně natahuju,abych z toho měl pořádnej vejvar.
  Na a hloupý klient odchází vyprsenej a s hlavou hrdě vztyčenou se ujímá nějakého mesiášského úkolu hodného své geniality.Chytří v něm sice vidí ještě většího blbce,než byl předtím,ale protože jsou chytří,tak mu to neřeknou.Ale chytrejch naštěstí moc po světě neběhá,takže se najde další sposta blbců,co mému klientovi tu genialtu uvěří a chtějí ji taky.Takže se mně dveře netrhnou.Mladí,staří,se školama i bez…z každýho udělám genia.Pokud teda na to má prachy samozřejmě.
  Tak teď víš jak na to a věřím,že tvoje další blogování bude naprosto geniální:-000)))))

 25. jo a ještě maličkost.Důležitá je zpětná vazba.Nepotvrzená genialita časem sklouzne zase do blbosti.Takže pohybuj se v okruhu lidí,kteří ti ji budou potvrzovat.Lidi co s tebou budou souhlasit jsou nejlepší zahradníci prozatím křehké květinky tvé geniality.Když se jima obklopíš,tak vyroste v mohutný strom,který žádná vichřice nevyvrátí a jehož plody osvěží tisíce znavených poutníků :-)))

 26. [29] Lenko,
  máš recht – taky nekomentuju tam, kde bych se musela extra přihlašovat. Ke spokojenosti obou stran:)

  No poslouchej, to jsi mě teda dost potěšila.
  Teď už o vzhledu své hlavy sice nemám tak zoufalý názor, ale tak od 11 do 25 let jsem si připadala dost hnusně, bohužel: Oči prosím, jenže za brýlemi, a ty byly zdrojem nespokojenosti jako takové, k tomu ten příšerně baňatej nos a ještě ta kroutivá huba, to už mi připadalo jako vrchol :)
  V té době i občas nějaký beďar – teď se mi to po čase jeví jako takové nepatrnosti a detailíčky, ale tehdy určovaly moje sebevědomí.
  Pak to skoro deset let šlo v tomhle ohledu dobře a celkem spokojeně a teď se moje sebe-degradace přesunuje na figuru, která dříve dokonalá, doznává obtloustliny, tukové polštářky a měkkotiny a na to nejsem zvyklá. Vždycky si něco najdu, nějakou prkotinu, abych si nemohla připadat "super." Toho zvyku jsem se ještě úplně nezbavila – jen na krátko v dobré náladě, když se mi něco povede nebo se těším ze setkání s někým, se cítím hned líp. Nojono.

 27. Saule,
  "Genius do tří dnů" je dobrej kšeft – akorát dost děsivě manipulační a nerespektující ani toho ani onoho. Kdy je volný termín? :-))

 28. ad 33: Hmmmm.
  Já mám například milion nedostatků na kráse. Ale co si pamatuji, žádný chlap, co se do mě kdy zamiloval, si jich nikdy ani nevšiml. To znamená, že když ty jich máš mnohem méně, že si jich nevšimlou už vůbec. Teda pokud vyzařuješ pro ně příjemnou energii. Obecně, na té pohodičce a energii se vyplatí pracovat víc než na nějakém faldíku, řekla bych.

  Jo a jinak, ty brýle, co máš na té fotce jsou velmi slušivé, jednak jemné, takže člověk si myslí, že je to spíš ozdoba než pomůcka a pak ti zvětšují oči, takže dobrý. Fakt dobrý.

 29. Liško, když se tu mluvilo aa otvém vzhledu, nedalo mi to a musela jsem se podívat. Teď jsi asi ztratila kousek své anonymity, třeba tě budou na ulici poznávat cizí lidé :D
  Zaujalo mě, že jsem ti trochu podobná, tak si tu hned musím přihřát polívčičku, když se tu chválí tvůj vzhled. Brýle nosím taky, ale až v posledních letech. Ale nos máš mnohem hezčí. Já jsem se s tím svým frňákem něco natrápila (a okolí občas trápilo mě).
  A na tělo by to chtělo dát si trochu do těla, jestli s ním nejsi spokojená. Taky si to sama furt říkám, že celý den prakticky sedím na zadku. Snad mě nadcházející jaro vytáhne z díry a něco podniknu :)

 30. Já taky něco s tělem podniknu, ale buď náhodou z nějakého podnětu, anebo až to bude úplně krize a to může trvat ještě desítky let :)
  Ono by mi stačilo jít dvakrát na čundr a je to. Nebo se zamilovat.

 31. AnonymitaEvo,
  no vidíš, inspirovalas mě k novému blognutí o anonymitě. Jinak mi nějak došla témata a stěhovací téma přijde na řadu až v pondělí.

 32. Saule, v tuto chvíli tě dekoruji medailí za mistrovské vysvětlení svého byznysu :)))
  Takto funguje většina "úspěšných" ve společnosti. Asi bohužel pro ty ostatní.
  Chucper takovým říká "parazit" a nestydí se za to, že to platí prý i na něj.
  Doufám, že to teď Saule přijmeš s humorem, … nepřísluší mi, abych tě za cokoliv soudil, navíc když jsi to tak trefně popsal :))

 33. v pořádku TS:-))
  Když už jsme u toho souzení…
  http://www.novinky.cz…-plati.html
  taky jeden z mých klientů.Tomu se ovšem ta genialita poněkud vymkla z rukou.
  Holt se neřídil mýma radama.Já mým geniům furt říkám,neberte úplatky,netahejte z lidí prachy,počkejte si až vám je dají sami…dají vám mnohem víc,než byste si měli odvahu říct a ještě rádi!
  Tady ten vůl začal plácat o papírkách a už není okolím respektován.Přitom jsem do něho vkládal velké naděje a prorokoval mu místo v ústavním soudu.Inu,ani já nejsem neomylný a genialita někdy kráčí nepředvídatelnými cestami:-)

 34. já to vůbec s těma klientama nemám jednoduchý.
  Tak třeba tento se o mém věhlasu doslechnul až v Rusku a neváhal mne vyhledat.Nejdřív jsem ho naučil počítat a potom do něho dlouho hustil,aby PŔEDSTÍRAL!! skromnost,že se mu to jednou vyplatí.
  Jenže se mu to v té jeho geniální hlavě taky nějak pomotalo a on zapomněl na to důležité slůvko "předstírat"a vzal to vážně.
  http://relax.lidovky.cz…vosti_pks

 35. debilne jsem se chtela zeptat, kde jsou ty fotky, ale nasla jsem :o)) a fotky jsou moc pekne.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *