22 komentářů u „Lev a had

 1. Perfektní!
  Trochu to vybarvit a může se to hned publikovat v nějakém časopise pro děti.

 2. Už jsem si to soukromě publikovala před 5 lety v černobílé pracovní brožuře a rozdala kamarádům s dětmi a kolegům k Vánocům. Poznámka o vybarvování je správná – chtěla jsem, ať se děti vyřádí a vybarví si to samy.

  Další ze stejné brožury jsou třeba Bobr a Žáby:
  http://www.liska.bloguje.cz…a.php

  http://www.liska.bloguje.cz…y.php

 3. je to moc krasne a vtipne. na me trochu moc slozite. furt jsem musela koukat co znamenaji jednotlive obrazky. jak decko bych definitivne propadla :o/
  na takovem prikladu se jasne ukazuje, ze pro me jsou slovni hricky galeje.

 4. Pěkný… :-)
  Jsem zvědavá, jestli mi to synek přečte plynule, zkusím to na něj, jak se vrátí domů. od kamaráda.
  Dobrej test na přítomnost alkoholu. :-))

 5. Fakt skvělý! Taky mi to dalo docela práci. Liško, z tebe ještě něco bude! :-)) Co kdybys v podobných hříčkách pokračovala a později komerčně využila? Proč má tak šikovná Liška trpět nedostatkem?

 6. ad 8, souhlas s Lenkou, vím, není to tak jednoduché, něco byť dobrého, udat, ale pokus se :)

 7. Díkec.
  Já se pokusila tou brožurou – a teď když v ní listuju, připadá mi ještě trapnější než tehdy. Pár věcí mi připadá schůdných – ty sem dávám :) – a většina mi přijde tak zbytečná nebo blbá, že už nechci, aby to někdy někdo čet.

  Mám pracovní blok, kde jsem ty básničky vymýšlela a předělávala a házela na hromadu rýmy nebo podobnosti, které jsem ani všechny nepoužila, a k tomu kreslila obrázky jedním tahem. Budu ho muset vyhrabat.
  Mě spíš baví to dělat, přijít na co nejvíc rýmů nebo co nejvíc slov obsahujících slabiku LEV. Potom ten výsledek mi připadá přiblblej, ten proces naopak hodně zábavnej. Jenže dotáhnout to k ne-trapnosti, to už by bylo umění.

 8. je to jako házet s míčky. není na tom nic trapného. někdo umí házet s míčkem (slovy) uplně svěle a někomu to furt padá na zem.

 9. zvládla jsi to levou hadní! Trapnýho jsem si tam nevšimla fakt ničeho. Tyhle pracovní bloky mám taky, ke své lítosti už mnoho ročníků povyházených (vytrhávám z nich pak jen ty top stránky, ale i z toho se nakonec stane kupa bordelu. Já jsem na to ale ujetá, schovávám si i kalendáře – líbí se mi ten chronologický přehled všeho co jsem plánovala, musela a těšila se na to.

 10. Chápu – poslední tři stojací kalendáře z práce taky nevyhazuju. A vyplatilo se to – občas někdo potřebuje (do nějakého svého studijního výkazu) vědět, kolika prac.setkání se zúčastnil.
  Kalendáře jsou přímo dobrodružná literatura. A detektivka: "Co tohleto bylo? Čí je tohle jméno?"

 11. Dobré ráno Liško,
  Jen jsem mlinko nahlédla. Bajka je parádní – vtipná, chytrá a ještě se dá vybarvit. Inu, lišácká a pro liščata. :-)

 12. Hahoj!
  Něco ještě určitě bude, dokud jsem Liškou…

  Wlčice, musím si sem poznamenat tvou www adresu; pořád ji zapomínám. Na SV si taky leckdy vzpomenu i bez adresy.

  Přeju všem lehce sentimentální vánoce!

 13. ahoj Liška, to som rada ;-) a pridávam adresu ;-)

  dík, aj tebe pekné sviatky, a všetko dobré do nového roku.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.