53 komentářů u „A tak to teď chodí

 1. „co ale dál?“
  vyspat se tam máš a potom jít dál stejným směrem.
  Tak to chodí.
  Dokonce i kdyby ses náhodou nevyspala sama;-)
  Směr je jen na tobě.

 2. 3 ru
  aha, nějaká zajímavá zásilka, právě to stahuju!

  2 Saule
  jo, směr je na mě a na tom, se kterýma lidma okolo se spojím a jakej směr ty naše podobné směry hodí dohromady! To se mi děje minimálně na dvou frontách úplně neuvěřitelně. Právě to je pro mě úspěch, protože moje vstupní přání – co si přeju, aby se podařilo, ale nenapsala jsem to asi nikam – je, aby se mnou někdo spolupracoval! A to je to, co se mi vlastně daří a jsem z toho nadšená. A z toho pak vylejzají další super věci, objevy dalších našich paralel, byť vstupy máme každý trochu jiné, je to zajímavý. Asi jako když zjijstím, že někdo měl podobně jako já nějak podobnou kočku a dělala podobný věci a mně z toho vyplynulo Něco.

  Stejným směrem jo! To máš pravdu! Toho se musím držet! -Až po vyspání. To bude asi tím, že přijde chvíle pochybností; sice pak je uzavřena a zarámována, stejně jako byla začata, spokojeným pocitem, co se podařilo, …ale stejně ty pochyby mi do toho pořád lítají, aspoň nakrátko.

  zuzi 1
  Žejo!
  Stalo se mi asi dvakrát, že jsem si uvědomila, co se daří a že se mi podařilo, co jsem si původně přála, a pak přišla beztak chvíle pochyb odjinud – jednak „a co dál?“ a jednak „stejně jsem smrtelná tak proč, proč my všichni tady…“

 3. 3 ru
  Zásilka odrazila!
  Ty tam vypadáš krásně! Já si připadám divně, ale je dobrý se takhle vidět, takovou možnost mám málokdy!! Některé fotky se mnou jsou fajn taky! A soused Klokan – musím mu nějaký jeho protrét poslat; chtěli jsme se vidět předminulý týden, ale pak jsme si už neřekli a nic z toho.

 4. Mohu také poprosit o link, děkuju? na oplátku pošlu linky na všechny hřbitovy Jurkovičovy, ale až to zvládneme, teď se učím.

 5. 9
  Co jsou hřbitovy Jurkovičovy?
  Pamatuju, že v Brně byla ulice Jurkovičova, na Lesné, myslím. Bydlela tam jedna spolužačka z gymplu.

 6. Přiznám se, že od kauzy prezidentských voleb k Zuzi číst nechodím. Omlouvám se.

 7. Ano, snad tu maturu udělám, bude to přesně za týden… Chtěla jsem jen vidět konečně Klokana, o kterém jsem tak ráda četla (už se tu neobjevuje), znám ho jen kreslenýho… tak mně stačí Klokam, vy se můžete klidně vymazat, vás občas na fotkách vídávám. Ruliso, nejsi sama, kdo se ode mne odvrátil… ztráty jsou jak po kobercovém náletu… ale žijem dál, furt je pro co žít. Lidé odcházejí a objevují se noví….

 8. 16
  Nejde o odvracení se. Když se potkáme v reálu, klidně s tebou na pivko nebo kafe sednu. Jen mi bylo blbě, když jsem tě tehdy četla. Z toho, co jsem četla. A ten pocit se vracel, kdykoli jsem se tam vrátila já, i když už četla o něčem jiném. Nešlo ho vymazat. Tak už se nevracím.

  Ale to nejsi jen ty a jen tohle téma, třeba k Christabel nebo Pražské Češce nechodím z téhož důvodu a nesouvisí to s volbami, jsou i jiná témata, kdy uvnitř mě něco až do fyzického pocitu bytostně nesouhlasilo s obsahem a formou podávanou někým jiným. A zůstalo to ve mně zadřeno.
  Je to můj problém, tak ho řeším tak, že se mu prostě vyhýbám.

 9. Jinak mi nevadí, když někdo z vás bude vidět fotky se mnou, ale přijde mi blbý prostě rozesílat linky na celý soubor fotek s jinými lidmi, určený původně pro ně, bez schválení jimi. Asi by bylo něco jiného, kdybych nějakou konkrétní fotku cítila jako „umění“ a dala ji na fotoblog, nebo kdyby třeba sérii z těch fotek vybrala a zveřejnila Liška v rámci komiksoreportáže.
  To jsou zvláštní nuance, uznávám, ale prostě – zas (jako často u mě) je to takovej pocit…

 10. 4. Liško blahopřeju k dobrýmu období :-) ať se společné dílo daří, daří a zase daří !
  16. Zuzi, držím pěsti, at to klapne s maturou! :-)

 11. Zuzi, Jurkovičovy hřbitovy ti neodpustím :-) Jsi mě pěkně namlsala v uvodním článku, tak si na ně holt trošku dýl počkám :-)

 12. …patřilo k 14 a 15)
  jste se nějak rozjely :-)

 13. Já dnes zase skoro usnul na poradě.
  Skoro!
  Kolega do mne pod stolem preventivně kopnul a když jsem se ho potom ptal,proč mne agresivně napadá, když přemýšlím,tak to zdůvodnil tím,že jsem už obracel oči v sloup a vypadal stejně debilne jako Zeman.
  Ale k volbám jsme se už nevraceli:-)

 14. To je Ruliso náhoda, já také k Mirce a Christabel přestala chodit, ale někdy to přece ze zvědavosti poruším, přece jen jsme starý veteráni z bloguje.. Barčo, také se na hřbitovy strašně těším, fotky máme upraveny, jen to promazat atd… alespoň to dát na zonerama a na rajče, ale teď to ještě týden musí počkat, to nejde moc dělat po chvilkách, chce to usedět. Je na co se těšit, nechceme si to nechat pro sebe, dáme pravděpodobně i nějaký cestovní návod…

 15. 26
  Taky těším na hřbitovy. Snad se mi konečně vrátí z marodění do práce parťák, se kterým jezdíme dopískovávat (sama centrálu a kompresor z auta a do auta nenadám) a užiju sdi taky sluníčka venku, ne jen furt tady těch firemních zdí a stropu.

 16. Hahoj,
  ad ty fotky rulisa uhodla, že mi připadá divný někomu poslat kopec fotek, když tam osobně nebyl.
  Tak já se na ně znova podívám eee asi tak v neděli. Zítra jsem v práci do večera (a taky jdu k doktoru, protože jsem se letos podruhé šťourla do levého ucha a je to oteklý a tlačí mě to a otravuje, nemůžu se pořádně soustředit), ve čtvrtek jedu na výlet pracovně, v pátek na jednodenní konferencičku a o víkendu poslední část kurzu krizové intervence, v neděli z toho zkoušky.
  No, takže radši k tomu doktorovi půjdu, jinak bych asi byla uondaná a blbě zvládala to všechno, byť je to všechno celkem zábavné.

 17. Aha, zatím nic. Rulisa a ratka a barča taky nemají nový článek, tak aspoň nebudu ponocovat při čtení, ale při poslechu Agathy Christie.

 18. 28. stačí mi jedna fotka nebo dvě. Klidně Vám aky pošlu, ale nechci rozesílat nevyžádaně fota lozících mimin :-)))

  článek napsat není vůbec jednoduchý. Jeví se mi že se neděje vůbec nic… nic co by stálo za zmínku.

 19. Rulisa furt nestíhá. Než po práci (v pět, šest) otočí koupání a malý pivko a pak zahrádku, něco okopnout, oplet a přesadit, posbírat jahody a zalejt, pak večeři a případně mezitím nákup, aby večeřet bylo co, tak je deset a padá na nos.

 20. 31
  Asi by bylo vážně nejlepší, kdyby to nějak zpracovala Liška. :-)

 21. 30. Tak jsem tam šoupla veselou historku z natáčení :-)

 22. U mě se děje něco furt, malý obyčejný příjemný věci. Klidný neuštvaný, neupachtěný období. Užívám si to. :-) však ono to taky brzo přejde a začne letní masakr se službama a dovolenýma naplno.

 23. OSE bych samozřejmě platil. Certifikát bude viset hned u vstupních dveří. Složím taky svou hudbu a budu po ní požadovat nějaké tantiemy, když to bude hranější, než radiové hity. Snad z toho obsluze nespadne ten úsměv.
  Divím se, že na to ještě nikdo nepřišel – nepřijde mi to jako ponižující zaměstnání. Třeba pohřebních služeb je u nás tolik, že jim místní noviny věnují celou inzertní stránku – kdyby si aspoň jedna z nich uvědomila, že klientela dřímá někde jinde, převlíkli by se do hnědýho a začali úplně jinou kariéru. Hudbu i kytky si můžou vzít rovnou s sebou, ale s citem, podle typu zájezdů :-)

 24. 36. :-) u nás by mohli nabídnout záchod, reklama včetně :-)

 25. Bych řekla, že to patřilo k záchodům, k Jirkově stati o záchodech s hudbou, akorát se asi překlep o záložku vedle… :-)

 26. 38. Teď nevím zda je to na mě nebo na JIrku? Reagovala jsme na jeho nápad s pohřební službou. :-))

 27. 39
  To bylo na tebe o Jirkovi. Že si myslím, že to nebyl nápa ds pohřební službou, ale s veřejnými záchodky, vykachličkovanými a s hudbou, o nichž psal včera u tebe.
  Zkus si tenhle jeho koment zařadit za ty jeho u tebe. :-) Respektive za poznámku o zcugruntování od OSY.

 28. 33 ru
  jo tak se na to v tu neděli kouknu a poradím se s tebou nějak na dálku, to asi nespěchá.

  34 ratko
  a na to se jdu podívat!

  35 barčo
  Tak to je paráda, to ti přeju, že taky jednou nemáš v práci takový fofry!!!

  36 Jirko* + 38, 40
  no, zatím nevím, k čemu to patří, ale rozhodně má tvůj nápad mou podporu! :- )

 29. šmarjá já to napsal sem :-)) to mělo být u ratky, pokračování k mému podnikatelskému záměru :-) právě jsem to tam hledal a bylo mi divný, že by záchodovopohřebnický téma spadlo do spamu :-)
  ještě jsem k tomu psal něco o dešťové vodě ze střechy, ale nebudu vám přeci prozrazovat všechny detaily, žejo :)

  Ruliso, tak 21) patřila hlavně ke 14)

 30. aha… začal jsem psát komentář 21) a než jsem ho dokončil, skočila tam spousta dalších – jste se rozjely s komentářema :)

 31. 25:
  Ne ze bych se k volbam a tehdejsi diskusi chtel vracet ,ale za sebe si sebekriticky sypu popel na hlavu a doznavam,ze moje volba byla spatna a mylna,nemel jsem tehdy volit nikoho.
  To co dnes ten dement predvedl uz opravdu prekrocilo unosnou mez.

 32. 46
  přečetla jsem kom. 25 a zaujalo mě „usnul na poradě.“ Já usnula dvakrát včera a dvakrát dneska na výcviku, zmožena předchozím prac.týdnem a minulým nevolným víkendem, během kterého jsem dodělala kurz kriz.intervence zkouškou. Přitom jsem neusnula, ale byla v mlžné kocovině.
  Takže jdu dneska spát hned.
  Těším se, až přijdu na internet na dýl. A že se máte dobře, doufám!

 33. 47. takže zkouška za tebou… volno před tebou? nebo jak to máš teď

 34. Furt něco.
  Je to v něčem pro mě divnej čas, protože nějak nejsem schopná poznat, jestli toho mám hodně, anebo naopak málo. Je to čas, kdy můžu něčeho přibrat a čeká mě asi jiného ubrat, napřed to ale dotáhnout do konce. Večer když mám volný, jsem unavená a stěží mám na to si obarvit vlasy nebo vyprat, víc ne, jen pasivně.
  A nenosím u sebe foťák, nemám moc fotky. Leda z výletu, ale ten byl pracovní.
  V duševní rovině jsem přišla na něco zase do skládačky, ale nedá se to asi popsat, navíc samozřejmě se to týká i rodičů potažmo a to ani popisovat písemně nechci.
  Do časopisu novej vtip jsem nakreslila a potřebuju vymyslet zas další. Ztratila jsem ale papír s nápadama (to neva, stejně to byly jen takový podněty, nepoužitelný konkrétně).

 35. 49. vymyslet vtip, jak jsi ztratila papír s vtipy :-) a ty poletujou kolem a lidi se smějou

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.