Co bych tak řekla…

Učím se vlámsky / holandsky už 53 dní, vím o dalších dvou lidech, co takhle nadšeně jedou (jenže jiný jazyk). V lednu napíšu závěrečné zprávy ze všech projektů v práci. To znamená příští týden. K tomu jsme si založili vlastní facebookovou stránku a já ji obhospodařuju. Za týden na týden si beru dovolenou, protože přijedou cizinci-kamarádi z Erasmus Plus. Musím si nabrat pár nových lidí k individuální práci. Včera jsem dostala známku z politické etiky, hurá. To abych napsala další seminárku a konečně taky nějakému vyučujícímu poslala koncept své diplomky s dotazem, jestli by mě chtěl. No a tak. Únor bude asi pohoda, to tak bývá. Jenom každou únorovou sobotu budu ve škole. Ale to nevadí – kdyby chtěla rulisa přijet… Komiks do únorového čísla Psychologie Dnes mám. Doufám, že si zas něco nakreslím jen tak. Jo a nebylo by blbý si koupit nové brýle, kdyby neměli módně v obchodech jen blbý přes celej ksicht. To nechci. Na brýle by mi snad peníze mohly vystačit. Na chlast vždycky. Minulou neděli jsem se ocitla na pivu s kámošem, ve čtvrtek na večírku divadla a v pátek jsme šly s kolegyněmi na oběd a zůstaly tam osm hodin, až do devíti. Ale mluvily jsme dost i o práci a vymyslely, co by se mělo zafinancovat z projektů – aby někteří externisti společný čas měli zaplacený a nebyli tam zadara, tzn. v nepohodě. Napřesrok ovšem, letošní projekty jsou dávno podaný. A my je zase pomalu rozjedem, to bude uspokojující!

.

Příspěvek byl publikován v rubrice Výštěky a jeho autorem je Liška H. ryška. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

6 komentářů u „Co bych tak řekla…

 1. Pracovni obed do 9:) Vypada to vsechno vic nez slibne rozjety!

 2. Rulisa zrovna začíná řešit tyhle lednoúnorové plány a nějak se jí to komplikuje… Eště budu muset počkat tak týden, jak to bude vypadat v práci s novým šéfem a mimo práci s jistým novým vztahem (zatím to vypadá spíš na další nevztah).
  Nejhorší je, když čtu o tvojí vytíženosti, tak místo abych měla slavnostní pocit, že tě svojí návštěvou poctím, tak mám pocit provinilý, že tě ještě o něco víc zatížím, zdržím a následně další povinnosti zkomplikuju. :-)) Tak uvidíme, jak se zadaří ti to zkomplikovat doopravdy, dám vědět, až budu vědět. :-)

 3. Nazdáár, Vivien,
  diplomka? Ajo, konečně musím ten koncept někomu poslat. Téma chci etické otázky, se ktrými se ve své praxi setkávají psyhcoterapeuti a taky kněží. Aby toho nebylo málo. Porovnat to trochu. Ale kdyby se to dalo okleštit jen na psychoterapeuty, tak by mi to přišlo vhod, od těch seženu víc respondentů. Kněze znám dva.
  Dám vědět!
  Takže to musím poslat nojo, nejlépe ještě v lednu.

  Psice,
  tojo, akorát se musím podívat, jestli tenhle měsíc plním plán…

  Ruliso,
  zrovna před rokem touhle dobou jsme byly se Saulem v Praze. A pak jsme bez něj šly na ten hřbitov…
  Ona ta vytíženost je krásně natahovací. Závěrečné zprávy z projektů zatím nemám, přitom jsem na to měla dva týdny docela čas. V pondělí by bylo dobrý je mít hotový. A máme čtvrtek večer, v pátek to nestihnu… no uvidíme.

 4. Zrovna řešíme s bráchou přesun maminky do domova, příští týden budu část dovolené trávit věcmi okolo tohoto. Počítám, že až bych k tobě jela, vezla bych s sebou i kolečkovou židli na vrácení. Pokud byhc nejela a nevezla osobně, musela bych nějak poslat.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.