Dárky do foroty

A OBRÁZEK KE STAŽENÍ…

tac1-obr-500

Vyštrachala jsem nějaké své oblíbené lišky a nakreslila je na jednu A4, další lišky přidala – zvláště s ohledem na pivní tématiku. Jestli si obrázek chcete uložit, vytisknout a pak si z něj udělat třeba krabičku, ve velkém formátu ho mám – odkaz je tady.

Krabička je pěkná věc, ale s věkem ubývá mých encyklopedických znalostí a kultivovanosti, pročež jsem si nechala obrázek na kopírce několikrát vytisknout na tlustší papír a nasekala z něj ne decentní krabičky, ale pivní tácky. Kulaté. Takže odpadu je hromada:

tac2-odp-500

Ve švédském obchoďáku jsem si koupila několik balíčků korkových tácků, už se záměrem je polepit liškama a lepidlem Herkules a naservírovat známým k vánocům. Letní příprava.

tac4-ikea-500

Ještě jsem sehnala oranžovou fixu. Extra. Abych nemusela kupovat celou sadu všech barev. Je to fixa na textil; ty znám, ale dřív jsem si nevšimla, že mají i oranžové. Chtěla jsem na každém tácku vybarvit jen několik málo malých kousků. Nakonec se mi tácky líbily tím víc, čím byly oranžovější.

tac3-fin-500

Flekaté, ale naše. Výsledek jsem přestříkala matným lakem. Ten mám také poprvé a vypadá, jako by neexistoval. Na zdraví!

.

10 komentářů u „Dárky do foroty

 1. jo,povedený.
  Ten první obrázek na A4 by vybarvenej klidně mohl být velký obraz na zeď…

 2. Tyjo! Klidně bys mohla mít na blogu e-shop, jsou parádní!

 3. barčo – to je nápad! To někdo založte, já tam budu jen chodit sedět ke stolu a něco si tam čmárat.

  Saule – takovej skrumážovej obrázeček? Ale počkat, to by se dalo udělat, to je taky dobrej nápad – stačí dodělat ten obrázek tak, aby byl „opakovací“ jako tapeta, aby se mohlo víc těchhle obrázků lepit vedle sebe (jedna varianta) nebo v počítači potom vytisknout libovolně velký libovolný počet (druhá varianta) těch opakování na nějaký formát.
  A to opakovací jde dodělat, že potom ufiknuté nohy lišky vlevo navazují na ufiknutý zbytek těla vpravo, to už jsem kdysi zkoušela a někde mám snad návod.

  psice – jéje, to by bylo dobrý, ale někdo jinej by za mě musel chodit na poštu a vyřizovat organizaci, protože to já flákám. Takže bych musela někoho platit a to by se asi nevyplatilo :- ) A skladování, to musí bejt taky věc… i když tácky a papíry jdou.

 4. Krásný obrázek a nápad s těmi tácky je super. A v té oranžovo-bílé vypadají úplně skvěle! :-)

 5. annamae,
  díky, tak to je povzbuzující, ještě nějaké dopleskám a běda jak se kolem vánoc potkáme – jiný dárky nebudou! :- )

 6. Velmi rada Vas ctu. U casti obrazku lisky s raketou jsem se malem pocurala smichy…. .myslim ze by jste to mela vydat
  ne jako tacek ale jako tapetu… mejte se hezky. Radka z P.

 7. 7
  Moc děkuju, to mě potěšilo!
  Ale musím říct, že ta vtipnost je vaše zásluha! Protože vy vidíte lišku s raketou, kdežto já kreslím tak neuměle, že něco vypadá jako raketa. Já tam totiž žádnou nekreslila :-))) je to asi ta obří tužka, připomíná raketu.
  Ale řeknu vám, že nápad nakreslit lišku s raketou je světovej! A je váš!
  Jak liška objímá raketu a letí na ní do vesmíru, něco jako film Gravitace :- ))

 8. Nadhera. Tuzku jsem nepoznala. Pro mne Liska na rakete….. :-D V poradku pristante ;-) Radka z P.

 9. 9 Radko
  Díky, hjústne, právě nemáme žádný závažný problém, jdeme na přistání a až se vyspíme, zase letíme!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.