24 komentářů u „Epizoda 3 – 5

 1. Letní dívčí románek – letos již druhý – je tedy zatím přetnut. Ale nebojte, uběhla teprve čtvrtina léta, takže na nějaké ty emocionální zmatky ještě jistě dojde! Doufám.:)

  Mně teď připadá nejdůležitější, že mám radost celkově a že nechávám radostně prostor i druhým / druhému.
  (to jsem psala předvčírem a platí to pořád)

 2. Díky Liško moc za tvůj deníček, těším se na každý další díl jako malý děcko, je to něco velmi neobvyklého být svědkem tvého života v přímém přenosu. Jsi upřímná a šikovná na spoustu věcí a to jak své sdělení pojímáš je pro mne okouzlující. Liško, ty jsi fenomén! Fandím ti a v duchu jsem s tebou!

 3. liško, mám moc ráda všecky tvoje komiksy – tuhle formu uchopování. ale tvůj výraz po probuzení je boží, směju se nahlas :) a jsem jemně zvědavá, co bude dál.

 4. a eště úplně obyčejně zvědavá, co to máš v packách, když se chceš loučit před novou nadějí?

 5. zuzi, enkidu
  Uf, vy podpoříte v pravou chvíli!

  Já už najela do starých automatických pocitů typu: „Když tady tohle zveřejním, budu před všemi čtenáři-muži navěky za idiota a někteří čtenáři-ženy mě odsoudí.“
  (To mi naskakuje, když si něco troufnu udělat,říct nebo zveřejnit. Čekám,že mi někdo vynadá. Už ne pokaždý, už jen v situacích, co mi připadají ošemetné. Zvyk z domova. Čekám, že mi rodiče vynadaj a nebo ještě dodají, že přece nechci bejt před ostatními blbec.)

  Takže díky.

 6. 4
  třímám losovací zařízení – dřevěné čínské hůlky. Kolem jedné jsem dole nalepila lepicí pásku a Klokan jednu z nich vytáhnul, aby se rozhodlo, jestli běžíme na poslední hromadnou dopravu, anebo zůstanu na noc a on běží pro víno.

 7. 6. to je dobry… jak optrne se to sune… k cili :-) teda opatrne a opatrne. radeji losovat nez aby jeden (jedna) rekli primo, tak jo: zustanu tady. Ale dobry, neni to uprk takove to romatnicke divci vahani. No ja neviiiim .

  Tak se taky moc tesim na pokracovani.

 8. ….napínavý, akční :-) a do toho navíc synchronně epizody 1-3 z hvězdných válek :-)

 9. 8. oprava – epizody 3-5 :-) ještě jsem si u toho představila ty děje epizod :-)

 10. 9. hlavně nepřeju, aby byla „pomsta sithů a aby imperim nevrátilo úder.“

 11. ratko
  opatrně se to sune pořád ke stejnému, jako to je celou dobu, řekla bych. Nic jinýho už se asi nestane. Ledaže bychom skočili na vzájemnou sexuální výpomoc, ale to mi připadá zbytečný.
  Klokan nevímco by všechno odsouhlasil, kdybych navrhla. Nechce se mi to odedřít :) Ideální muž s ideálním koněm je víc iniciativní, ne? A to je sexy. Tohle je ideální muž, který si dá říct, ale když to nebude, tak nic. A to je kámoš. Ne partner. Prima kámoš.

  barčo,
  kdybych nějak upravovala děj, tak by se to dalo vtipněji k sobě vztáhnout s názvy epizod. Já to nechala, jak to bylo. Tys čtenář s představivostí, hned si to k sobě napasuješ a najdeš tam víc, než tam je, to se mi líbí. Takovej čtenář čehokoli je nejlepší,ten si poradí i když příběh nemá pointu. To je uklidňující! :-))

  ru 10
  Proooč? Spíš se bojíš, že něco dál bude, než že nebude, ne?
  Nebo že přece jen přijde zas fáze rezignace …
  To bych se bála já, kdybych se bála.
  Zatím se nebojím, zatím jsem zvědavá, jaké další zvíře přijde do komiksu :)

 12. Ti chlapi to maj stejně těžký.

  Klokan denně píše pozvánku na večer, nachystá několik opulentních večeří a kouká, co z toho bude. Žena určí, co z toho bude. Klokan vykoná. A žena ho nařkne z malé iniciativy. (ad kom.12)

  Muži konají, kolem toho nic moc nevysvětlují (což bych ale potřebovala, abych měla vodítko, co dělat dál nebo ne). Muži činu?
  A pak přijde nějakej týpek, psychopaticky hned po týdnu řekne „Miluju tě,“ plánuje společnou budoucnost – a není divu, že na to kdekterá žena skočí. Když on dělá to, co ona očekává, co ona chce slyšet. A ne to, co muži z Marsu většinou dělají.
  A úlevné samozřejmě JE slyšet: „Vem si mě, budeme spolu navždy, bla bla…“

 13. 14
  Není, to bych prchala úplně nejrychlejc… :-D
  Zjišťuju, že jsem ve skutečnosti pěkná třasořiťka zbabělá. Kdecovšechno na mě mrká jen tím, co tam může bejt špatně.
  Radši už toho bubákování nechám. Ono se to vyvine a bude. :-)

 14. ru 15
  Já se nebojím, já myslím, že kupodivu je to pořád stejný, pořád jsme kamarádi. Nevím, jak by to nazval Klokan, asi stejně. Vypadal, že se tím nechce zabývat, nechce o tom mluvit, dál si žije svoje převraty i stereotypy a je to.
  A já já si taky jedu dál po svých trasách.

 15. Mě asi ani tak neděsí to, co popisuješ, to si dovedu představit, že je to mezi váma v pohodě. Spíš asi že to vůbec popisuješ. Něco jako pověrčivost. :-)

 16. Počkat, počkat, takže ono se to trochu rozvleklo tím, že jsi Klokanovi dala stopku a on se držel mantinelů? Podle mě, pokud by to byl ten pravý klokanovsko-liškovský vztah, by tohle naopak nebyl žádný problém a jen byste dostali vzájemnou chuť to příště posunout dál. Jsem zvědavá na další díl – a na to, jestli to Klokan cítí jako další level a ne game over, jako ty.
  5.) To znám! (Jo, přesně, rodiče a to se nehodí mi tam naskakuje taky.) Ale když bys to psala jen korektně a pro čtenáře, tak ztratíš to hlavní, proč to vlastně psát.
  A když jsme u těch indicií, co měl znamenat ten erotický zápisek v Klokanově kalendáři?

 17. 12. časem se z každého muže stává prima kámoš… a sex se přibližuje incestu jakoby to bylo s bratrem :-)

 18. psice 19,
  ajo, tys to trefně pojmenovala – „byste dostali vzájemnou chuť to příště posunout dál. “
  Já nemám chuť posouvat dál. Ale nemám ani nechuť.
  Bylo to příjemné, radostné – připadá mi, že oba jsme plni náklonnosti, kterou chceme do někoho narvat, jenže žádný někdo ani nikdo ani s jedním z nás není, tak jsme toho trochu narvali sobě navzájem.

 19. 19 ad kalendář, nevím, ještě jsem se neptala.
  Poslední šestý díl Starwars bude zítra.

 20. 22. a je tedy vůbec nutný se ptát? (když to bereš všechno tak, jak píšeš) :-)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.