Hostina U Pravdů

KOMIKS SE SPOLUAUTORKOU

29-u-01

29-u-02

29-u-03

Pozn.: DO KOPU značí do COOPu čili do Jednoty neboli prostě do místního obchodu.

29-u-04

Na tomto místě bych ráda podotkla, v čem se komiks liší od pravdy. V máločem. Jen v tom, že hostina U Pravdů proběhla ve skutečnosti den poté, co Pejsková a Liška šly nááhodou kolem obchodu, uviděly tam fotku paní v hezkých šatech, zašly se jen tak podívat dovnitř, tam si vyzkoušely mnohé společenské šaty a dvoje si koupily.

Kdežto v komiksu říká sedmiletý Drak, ať si jde Liška pro šaty. Které ve skutečnosti už má. Dál se příběh již odvíjí zcela podle pravdy. Jak to bude s hledáním prince, nevíme. Jako bonus tu máte ještě dvě včerejší fotky z restaurace U Pravdů.

29-upravdu1

29-upravdu2

29-u-05

29-u-06

29-u-07

29-u-08

29-u-09

29-u-10

29-u-11

29-u-12

.

13 komentářů u „Hostina U Pravdů

 1. Jéé, a já si před tou textovou vložkou myslela, že paní Pejsková jen pan Pejsek a že… atd…. :-)
  Tak škoda, no. :-)

 2. ru,
  jéé, to je hezký, jak mi tady fandíte!!
  Paní Pejsková je kamarádka, co vypadá podobně jako Liška – a to pejsková a liška jo. Sranda je, že vypadáme podobně, ale slušej nám trochu jiné šaty. Ty krásné tmavomodré, jemně třpytivé, co si koupila Pejsková a vypadá v nich přesně jako Jackie Kennedyová (je to ten styl šatů), prostě skvostně jí sluší a takový typ šatů měla vždycky ráda…, no tak na mně vypadají jako tmavý nenápadný hadr. Jako nic. Ani snad se na mně neblyští!
  Ale já bych si je v obchodě ani nezkoušela, vím, že tmavomodré šaty na mně nevypadají nijak skvěle. Až u nás doma jsme zkoušely, i Jednorožec si naše nové kousky vyzkoušel.

 3. než jsem šla do špitálu kupovala jsem si pyžamo do špitálu :-) tak jsem se zarazila taky před jednou výlohou – dámské spodní prádlo, krása a taky tam měly za výlohou krásný šaty – černé krajkové, sexy, a zároven byly společenské……takže jsem se kochala jen pohledem a šla dál…..protože kam bych je nosila.

  ale Liško, užij si šaty ve zdraví! ona přes rok třeba nějaká příležitost bude…..a to ostatní co sis pořídila je myslím supr a je fajn, že z toho máš radost. :-)

 4. barčo 3
  jo, fajn to je! Stav konta jsem nekontrolovala. Jako obvykle. Ještě jedny brejle by to chtělo. Napřed musím zaplatit v lednu druhou třetinu výcviku a pak asi nic moc nezbyde.

 5. Šaty tedy mám, v obchodě jsem byla – ale asi budu muset ještě, ne jen pro ty šaty, když to tam stojí odděleně „Jdi do kopu“ a pak toho prince, teda. Jak na to, jak na to, Drak už odjel do své sluje. Jak teď přijdu na to, jak a kde hledat prince. Asi v tom obchodě?
  – potřebuju to rychle vykoumat, abych mohla kreslit dál.

 6. Přemýšlím, jak by se jmenoval obchod s princi…princovství? Princárna? Hele ale nevím – teď v těch sezónních výprodejích! To jsou akorát vypelichaný princátka s přelepenou cedulkou. Na princovi nešetřit! A šaty už máš, tak od toho bych se odpíchla. Popelka musela taky nejdřív na ples…jo vidíš, teď mi tam, docvakly ty šišky – oříšky z olova:)

 7. (nepodepsaná Psice, nějak mi haprujou účty. I ty bankovní sakra.

 8. 6
  A já chtěla zrovna napsat, jestli by mi Liška nedala vědět, kdyby byl nějakej eště trochu slušnej princ v povánoční akci. :-))

 9. Ráda jsem si přečetla o těch nákupech… taky jsem byla dvakrát bez sebe a rozjela to. Nejdřív jsem si objednala z ešopu kotníčkové koňakové perka na takovém akorát podpatku (už mám ty samé v černém provedení ) a malé černé. A druhý den jsme jeli na Moravu a v Olomouci jsem asi zešílena. Koupila jsem si další dvoje malé černé a skřítkovskou čepici do mrazu. Jo, troje malé černé, to už je něco!!

 10. Jo, když vidím tu současnou módu dámských bot, tak si říkám, že až příště pojedu do Ch., tak že si musím vzít z maštale ty svoje perka, co jsem dostala ke čtyřicetinám, eště jsou zachovalý, nosila jsem je prakticky jen sem tam na nějakou lepší jezdeckou akci, tak je odrbu od prachu a zbytků hnoje na podrážkách a pořádně nakrémuju a budu honit vodu. :-))

 11. Pěkný perka.
  Kotníčkový černý mám vždycky na podpatku a jedny bez podpatku. A většinou ani jiný boty na zimu nemívám, kdyžtak jedny jiný barvy k tomu, semišový například.

  zuzi
  troje malé černé a je to! A už jsi jedny z nich někam oblíkla? :)

  psice, ru
  princ povánoční? Novoroční. princ PF.
  Právě jsem byla v místním obchodě a mluvila tam jen se dvěma ženami, muži nic.

 12. 11. takové botičky (kotníčkové) jsem si minulý nebo předminulý rok koupila taky. Nosím je do divadla :-)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.