Je čas na mejdan!

A takovej mejdan se sexy tancem se dá dělat i po jednotlivcích! Nehledě na to, že ve dvou nebo ve dvou domácnostech se setkávat venku můžem!

Jsem v práci, kde nikdo jiný není a dá se tam řvát víc než doma, a jedu

Lambada, Ketchup song, Samba de Janeiro, Makaréna, YMCA,

Wham!

Já si nemůžu pomoct, prostě jsem z plážových tanců přešla na písně pro homosexuály a tak, mám ty lidi víc a víc ráda.

Tarzan Boy – to je takový to uo uo uo uo uóó, podle čehož se text písně špatně hledá…

A proto

Taky trochu bizarní klip:

Na základce jsme poslouchali depešáky a trochu nudnější petšáky:

Elton John mě taky nebaví. Teda jestli znáte od něj nějakou podlahovku, tak řekněte. A tady máme královnu všech, ten klip žeru:

.

Příspěvek byl publikován v rubrice Výštěky a jeho autorem je Liška H. ryška. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

14 komentářů u „Je čas na mejdan!

 1. Všechno hity mého mládí, okoukané a naposlouchané x-krát :-) Příjemné připomenutí po ránu… :-)

 2. No super, zas jsi o kus dál!, jen jsou ty obrázky velký jak kr…a, tedy u mně :), mám malej noťas, ale Liško, dnes jsem vyhrála nad podnadpisem! a stačilo málo… posedět a znovu se v tom prohrabat. Snad se to s četností příspěvků ještě zlepší a hlavně zrychlí …. o homomužích se taky chystám napsat, ale veselý to nebude, dva šikovné páry tady s nadějí chtěly zakotvit a nevyšlo jim to.

 3. písničky jsem si pustila a líbily se mi. Nostalgie mládí.

 4. zuzi 3
  přesně, je to velký jako kráva. Podnadpis jsem nikde neviděla.
  A perex! Perex neumím odprásknout, publikuje se to celé, viditelné naráz.
  Vložit obrázek jsem zatím v novém systému ani nezkoušela. Doufám, že je to snadný. Věřím!

 5. Liško já jsem si na perex nemohla vzpomenout, tak jsem ho nazvala podnadpis, obrázky v pohodě, jak se to tam objeví ten červenej křížek v kolečku rozklikni a je tam obrázek, zase klikni a vlož do galerie atd… však to citem zvládneš. Perex je tam zatraceně schovanej, nedovedu to zpaměti interpretovat :)))… to klikám i někam dopravam a rozklikávám už ani nevím co, ale dnes ráno přišlo osvícení, tak to snad zvládnu i podruhý!!

 6. Uáááá, Tarzan Boy!!! To jsem neslyšela asi sto let! No a ta písnička od WHAM! – to jsou jasný vzpomínky na podvečery na privátě v Luhačovicích na střední škole, kde byl intr jen pro prváky a od druháku do čtvrťáku jsme byli rozstrkaní po privátech po celým městě… zlatý, nádherný časy! Domácí u kámošek na jejich privátě měli na chodbě krabici s kazetama, který jsme si tam potají půjčovaly a na jedný z nich byla tahle písnička od WHAM… Bylo to za totáče, čili tahle hudba v rádiu slyšet nebyla a ten chrastivej kazeťák měl nezapomenutelný kouzlo…

 7. Jéé, mně se neuveřejnil můj vlastní komentář!

  No to je vrchol.

 8. mischko,
  psala jsem ve ztraceném komentáři, že vždycky závidím lidem jako ty, co byli na intru nebo na koleji. Prootže si představuju, že jsou následně mnohem samostatnější než já, uměj si zařídit, vyřídit věci, nebojí se úřadů a mají normálnější vztah k penězům.

 9. 11.
  To mi přijde trochu zavádějící. Já byla na koleji jen rok, ale věci jsem si uměla zařídit už předtím, protože jak jsem zůstala a s tátou, zařizovala jsem si všechno kolem sebe sama od patnácti. A můj starší syn nebydlel na koleji nikdy, protože na vejšce využíval bydlení u babičky v Brně, a přesto zírám, jak si dokáže vyřídit a zařídit věci na úřadech, u vojáků, u zaměstnavatele, na letištích…
  Prostě si myslím, že je to spíš povahou než tím, jestli a kdy byl ten člověk vykopnutý do jiného bydlení. Ty máš, Liško, poměrně silně zakódováno pokud možno se nepouštět do ničeho, co je ti nepříjemné a co nutně nemusíš. Dokážeš to s prstem v nose, když potřeba je, ne že ne, ale spíš si myslím, že pokud by to šlo, vyhnula by ses tomu i na tom intru nebo kolejích a na dnešním tvém přístupu k podobným věcem by to nic moc nezměnilo.. :-)

 10. ru 12
  asi to tak bude.
  Moje heslo stále zní nežehlit, neběhat a nic nezařizovat.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.