Jeden vývod, tolik příhod

A NĚJAKÉ RYBY.

Nominek na to kápnula! Ryby mohou být razítka! Na obrázku jsou linorytová razítka, která někdy používám na vánoční cedulky. Ještě mám další razítka, ta zas třeba jindy. Kapr je tu jen jeden. Proto jsem dnes rychle vyrobila ještě dvě ryby, každou jinou. Rydla byla dosti tupá a já zase neohrabaná, oproti době, kdy jsem v tom měla trochu cvik.

Nahoře kapr, dole proti sobě dvě nové ryby.

Schvalujete doufám, že jsem dala přednost kaprovi před nepředvídatelnými divokými rybími druhy a všechny ryby budou stejné. Už jsou natiskané asi do půlky notesu.

.

12 komentářů u „Jeden vývod, tolik příhod

 1. Bohužel je tu pořád – oproti mému nastavení – schvalování komentářů. Teď mě to začalo víc štvát.

  Je pondělí, už jsem se ubytovala v nemocnici, asi na týden, ještě snad mi podrobnosti řekne přijímající doktor, až přijde.
  Ještě jeden článek mám předpřipravený k publikování. A budu si tu kreslit dál.

 2. Liško, pište své KApříhody dál. Je to terapie. Myslím na vás, Lea

 3. Mně se líbí ty hladko… ne srsté, lysé, se říká, když nemají šupiny… rybičky s žábrami jako páskem. Trochu pak ta hřbetní ploutev vypadá, jako by to byl klobouček. Rybička šviháček s klouboučkem a páskem

 4. Kapříci jsou super, takoví fakt mokří. A tím pádem rybovatější než ryby. Držím palce na všechny procedury a spolupacienty.

 5. Kdyby Saul nevyhrožoval, že zveřejní svůj účet, tak si toho na úvodu nevšimnu:)
  Doufám, že teď má Liška pokoj jen pro sebe, aby si mohla sem tam i zvukově ulevit. Nebo někoho hluchého, či empatického.

 6. Liško moc držím palce a věřím, že bude líp…ryby nám dovolily Ti přispět, co takhle pokoj pro sebe? nejdeš mi z hlavy, děvče, drž se…jarka

 7. Bo,
  Špaček je velkej elegán! Ten asi hodně mluví a špačkuje.

  Psice
  Díky

  Soňo,
  Ani jsem zatím nepotřebovala si zvukově ulevovat, naštěstí. Spolubydlící je ciperna, o trochu mladší a fajn. Dneska ale už půjde domu. Snad mi hned sem nedají někoho jiného.

  Jarko,
  Dekuju! Hlavně ať už mě nestresujou. Tohle oddělení, Onko, je docela příjemné, zatím. Narozdíl od studené urologie a bláznivé gynekologie.

 8. To jsem netušila, že je s vývodem tolik starostí a štrapácí. Jo, bylo by pěkný, kdyby pro jednou bylo taky někdy něco snadný… ale kapříci jsou styloví. A skutečně působí poměrně výrazným vánočním dojmem :-)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *