K úklidu

PŘEDSTAVTE SI, PŘEDSTAVTE SI, CO JSEM MĚL DNES K ÚKLIDU…

bzz12

bzz13

bzz14

bzz15

bzz16

bzz17

Ten pravý sloupec, seznam věcí ze stolu, mě baví. Je bizarní tak akorát k našemu bytu.

bzz18

bzz19

bzz20

bzz21

.

Příspěvek byl publikován v rubrice Comics a jeho autorem je Liška H. ryška. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

13 komentářů u „K úklidu

 1. Dotaz: Krom grafického zpracování tohoto soupisu jsi ten den v reálu stihla ještě něco jiného?
  :-)

 2. Kromě těch věcí na koláž jsi podle toho seznamu věcí ze stolu uklízela můj byt.
  K vysavači mám stejný ambivalentní vztah. Na jednu stranu bez něj nemůžu žít, a kdyby se rozbil, jsem bez něj v háji víc, než kdyby se mi rozbily všechny spotřebiče na vaření najednou, ale na druhou stranu něco tak nepraktického musel vymyslet chlap. Zaprvé to věčné přendávání šňůry, motání šňůry, pak zajedeš za roh a vysavač se překlopí, když pořádně nezatlačíš při nandávání, tak ti uprostřed luxování upadne nástavec… A používat ho musím obden!

 3. 3 brrr. Je to pravda, že je to dost krkolomná mašina! Šňůra a hadice k tomu. A luxovat za něčím, shora, taky moc nejde (když se ten nábytek nedá odsunout od zdi, musí tam zůstat stát), protože se musí zvednout do výšky celá ta mašina, aby hadice shora dolů dosáhla…

  2
  Dobrá otázka, je toho hodně. Po každé položce odklizené ze stolu jsem si ji šla zapsat a to mě udržovalo v trochu lepší náladě. Ale víc než hodinu bych asi neušetřila, kdybych nedělala ty zápisky :- )

 4. 3
  tvůj byt? jen stůl. : )
  Takže suvenýry a papíry z cest, do toho výtvarné potřeby a občas nějaké to zavazadlo nebo flétna.

 5. Včera a dnes práce a mejdan, práce a mejdan… kdo má stihnout tu seminární práci??! Do zítra.
  Ty další tři nechám na září, ty měly být odevzdané v květnu. Ta jedna má být odevzdaná zítra, to snad přece stihnu, možná!

 6. jsem taky seznamová :-) ale teda ne až takhle podrobně. uff. vyčerpávající jen to číst.
  a mám to obráceně – pro mě lepší luxování, umývání nádobí, uklízení koupelny a wc – takový ty běžný udržovací věci, než třeba třídění věcí ve skříních a šuplíkách. tam se většinou zaseknu a jde mi to pomalu.

 7. barčo,
  já si chtěla vyzkoušet, jaké to je, dělat si seznam. Jestli mi to úklid zpříjemní. Skříně a šuplíky, to je horší, ale to dělám jen jednou za x let.

 8. ufff…pri vete „uklízela jsem šperky“ som sa zasekla, zamyslela, zistila, že tomu vôbec nerozumiem, a už som to nevládala ani dočítať ;-)

 9. ale bystrou dedukciou som vychápala, že asi ide o bežné domáce práce, ktoré ja bytostne neznášam komplet všetky a navyše mi to celkom úspešne komplikuje maminkina haraburdosis – to je podivná diagnóza znemožňujúca čokoľvek v byte vyhodiť ;-)

 10. SV
  Taky komplet všetky!
  A tu diagnozu máme v rodině asi všichni. To znamená obě s matkou, nikdo jinej už tu není, leda kocour a ten to nemá, asi proto že není pokrevně příbuznej.

 11. Uff, to sis fakt mákla, byla fuška si to jen představit :-) Sranda je, že před pár minutkami jsem četla o úklidu u Kulidy a to se zrovna celý den odhodlávám, že o tomto víkendu už fakt, opravdu, nefalšovaně na to taky po čase vlítnu (pokud to teda zas neodsunu) :-)

 12. A to já teď kupodivu rámcově uklizeno mám, protože před týdnem u nás přespávali příbuzní a tenhle týden kamarádka a dneska zas bude. Spíš koukám po něčem, co je potřeba odklidit definitivně nebo prodat, ne jako běžný úklid. A do toho se mi moc nechce a je těžký na to najít čas. V sobotu večer možná nebo v neděli v poledne… těžko říct, kdy přijde ten okamžik :- ))

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.