Když byla vrána na houbách

STARÉ NALEZENÉ KOMIKSY:

tus_comics3strip_500

A ještě jeden se zajícem. Vznikl krátce před zrodem vrány – Lišky, vrány a sýra.

tus_comics2strip_500

Moje databáze obrázků na blogu mi tyhle dva vyplivla jako obrázky, které ještě nejsou přiřazené k žádnému článku. Ale je možné, že jsou to jen duplikáty a už tu publikovány byly. Já si je nepamatuju, tak si je sem dám znova. Docela dobrá metoda, jak táhnout blog bez invence dalších deset let…

.

Příspěvek byl publikován v rubrice Comics a jeho autorem je Liška H. ryška. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

13 komentářů u „Když byla vrána na houbách

 1. Myslím, že publikovány nebyly. Ani jeden si nevybavuju. Kdybych už je někdy viděla, měla bych pocit, že už jsem je někdy viděla. :-)

 2. Řiťus! Ne, že bych dala za svou sloní paměť ruku do plamenů, ale ten tu myslím fakt nebyl:)
  Kolik jim je let?

 3. No prosím! Je to z 6.2.2014, stejně jako potom ta dlouhá série Liška, vrána a sýr.
  Ha – a ještě jeden o jemném gentlemanovi jsem z toho dne našla v notýsku. Ten není asi ani vyfocen. Tak ho vyfotím.

 4. a všechny jsem tam komentovaly :-)) tedy kromě Mischky.

 5. Rit se řítí do řiti … to začínaly hrátky se slovy :-) Rity jako obyčeje. To je ale dobré téma, jaké obyčeje máme? Tedy jak si struktrurujeme život.

 6. 5
  Nojo…
  To je zvláštní, člověk když vidí text a obrázky, většinou má tendenci prohlídnotu si hlavně obrázky a text už jen přeskákat, je proti obrázkům opticky nudný, na soustředění náročný. A zřejmě podobně fungovaly i ty malé obrázky oproti těm velkým. Navíc jak se člověk zafixuje na komentář nějakého druhu… já třeba na to rýmování tam…
  Ty pidi obrázky jsem nekomentovala. Myslím, že dokonce nikdo z nás je nekomentoval, všichni jen tuš nebo text. :-)

 7. To nás všechny usvědčuje z ledabylého čtení, nebo poruchy paměti. Ale má to i svý světlý stránky Liško: odteď nemusíš už nic novýho psát a jen začít publikovat články zase od začátku!

 8. psice 9
  přesně to jsem si taky řekla.
  Navíc jsem při hledání těch obrázků s králíkem narazila asi na dva články, který mi přïpadají, že dneska bych je tak nedala dohromady a přitom sedí i k dnešku. nevím, jestli je to dobrý znamení.

 9. 7 ratko
  teď mi to došlo! Obyčeje! Já jsem tu tvou 7 četla dvakrát a četla jsem to „obličeje“ a řekla jsem si „Ta ratka zase odbočuje jinam, jaké obličeje ve skutečnosti máme a jaký má náš život obličej… na to radši nebudu reagovat.“ :- )))

 10. 11
  Áááá, už ti to taky začíná. Neboj, v padesáti už to budeš vědět jistě. :-))

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.