Liška a postel

APO(S)TE(L)ÓZA

29-6-1-500

 

29-6-2-500

29-6-3-500

Lahev zahřívací zvenku, ne zevnitř.

29-6-4-500

29-6-5-500

29-6-6-500

 

 

 

 

 

 

Příspěvek byl publikován v rubrice Comics a jeho autorem je Liška H. ryška. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

18 komentářů u „Liška a postel

 1. :-)
  sakra Líšo, dnes jsem to měla podobně. ráno velké rozmýšlení, zda si mám vzít šaty modré, nebo jiné.
  vyhrály modré. a o chlapech se mi taky zdá. :-) když si na to vzpomenu, červenám se. :-)

 2. zahřívací láhev nemám, ale když mi je někdy chladněji, beru si župan, takový heboučký, plyšový :-)
  a notýsek s malou obyčejnou tužkou u postele mám taky.

 3. a dnes to ráno bylo hektické. nejenže jsem se zdržela rozmýšlením co na sebe, ale ještě jsem si zkoušela nový účes a odložila jsem si brýle v koupelně – na ty jsem si vzpomněla pár metrů od domu, takže jsem se pro ně ještě vracela. do práve jsem přiběhla v 6:05. omluvila jsem se, ale skidila jsem pochvalu za šaty i účes. no a další zdržení a překvapení byo, když jsem zjistia, že v šatně ve skřínce nemám čisté pracovní šaty…..to byla mírná panika, naštěstí mi kolegyně půjčila svoje. prostě pro mě dnes tak trochu dost hektické a atypické ráno.

 4. 3. to je velmi pěkný popis rána. Musíš mít každý den čisté šaty? Kdo je pere?

 5. 4. nemusím :-) ale většinou je neudržím za celých dvanáct hodin čisté :-) někdy se převlíkám právě i během směny do čistých (sekret z převazů, krev, stolice, prasklá enterální výživa, někdy se lehce potřísním antibiotiky a taky někdy kafem a jednou v létě se mi podařila moc pěkná věc – dostala jsem čokoládičku Merci, dala si ji do kapsičky nahoře, na prsou a zapomněla jsem na to, no, pěkně se mi to tam rozteklo, až na podprsenku :-))

  ale dnes v cizích šatech jsem byla hodně opatrná, jen jsem se malinko polila kafem. pere nám je centrální prádelna, ale už začínají i tam dovolené. :-) v nejhorším případě mám bílé tříčtvrteční leginky a bílé tričko. to je nouzovka nejvyšší.

 6. nafasováno jich mám deset, ale pouze šest jich je nositelných. ty čtyři jsou velké a flekaté – od enterální výživy.
  se šatami se hodně šetří, výměna trvá několik měsíců a postupně – musí ti to v prádelně tu výměnu schválit. vloni jsem je naschvál ty flekaté a velké rotrala – nasřihla a rozpárala a doufala, že budu mít nové. no, v prádelně mě doběhli a všechno vyspravili, pozašívali, proštepovali – hrůza!!

 7. staré klasické sesterské šaty měly obrovskou výhodu v tom, že když ses ušpinila, tak bílou zapínací zástěru sis sundala a zůstaly ti šaty modré a nebo sis tu bílou zástěru vyměnila za čistou. modrých šatů jsme kdysi měly šest a bílých zástěr deset.

 8. 9. a taky, když jsi přibrala, nebo zhubla tak s tou zástěrou sis to prostě upravila těma knoflíkama vzadu v pase, nebo zavíracím špendlíkem jak bylo potřeba a vypadalo to dobře.

 9. 10. spousta věcí co se dobře osvědčily se časem zamění za šikanozní, aby byl permanentní stres :-)

 10. Význam snu je křišťálově jasný.
  Pozor na muže s kapavkou:-0)

 11. K nebezpečně zavinovací sukni by ladily žádné kalhotky! A pak by Odkapávači mohla přibýt kapka slin v koutku.

 12. psice 13
  tu sukni jsme si vzala o den později, až dneska.
  A pokapala jsem ji – nikoli kapavkou ani nudlí ani jinými sekrety. Obědem.
  Tak jsem to omyla a už to dosychá.

  V létě kalhotky pod sukní někdy nenosím, ale pod zavinovací vždycky. Na eskalátoru v metru … a tak. Spousta nebezpečných situací číhá.

 13. Saule 12
  tojo, to pozor! To bude ono.
  ještě že mám pro jistotu jeden balíček kondomů nenačatých a neprošlých, pro nejhorší (kapavkové) případy.

 14. barčo 2
  jo, heboučký plyšový župánek, ten jsem si dala přes peřinu, protože je hezky heboučkej bílej a má puntíky a vypadá úhledně a je to placka, je to dlouhej obdélník, zavinovací (opět) jen s ramínky, takže se dá použít i jako malá deka. Dostala jsem ho od kamarádky. Nemá rukávy, takže nezahřeje ramena.

 15. barčo 2
  jo, heboučký plyšový župánek, ten jsem si dala přes peřinu, protože je hezky heboučkej bílej a má puntíky a vypadá úhledně a je to placka, je to dlouhej obdélník, zavinovací (opět) jen s ramínky, takže se dá použít i jako malá deka. Dostala jsem ho od kamarádky. Nemá rukávy, takže nezahřeje ramena. Ale zase se dá použít i jako ta placka, tak to se mi líbí.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.