Loučíme se s korkovým notesem

A ČÍSLO ÚČTU TEPRVE BUDE.

Vpluli jsme do hejna růžových ryb a pak už jen zaklapli blok.

Číslo účtu sem dám, zatím ale k tomu není důvod, nemocenská mi chodí stejná jeko předtím, prodloužili mi ji. Situace je tedy zatím stejná. Až proběhne proces schvalování invalidního důchodu, teprve se to změní a pak sem číslo účtu dám. Tak mi to připadá fér.
Nebo to máte podložené jinými argumenty pro to, abych to číslo sem dala hned?

.

9 komentářů u „Loučíme se s korkovým notesem

 1. Dobrý den,Liško,brala bych číslo účtu hned,protože se může objevit nějaká nečekaná investice,třeba do nějakých zdrav.pomůcek,podpůrných léků apod.
  Nebo něco pro radost:))
  Sleduji Vás dlouho,ale nekomentuji,teď poprvé.Držím Vám všechny palce,sbírejte síly.Přeju pokud možno pohodový a bezbolestivý den,Martina

 2. Liško, koruny by vám mohli zaplatit, třeba konzultace s jinými lékaři…ty se bohužel dneska platí, nebo si budete moci dovolit nějakou zdravotní pomůcku co uleví od těch trablů, také byste si mohla dovolit nějaké přírodní prostředky co by tu ledvinu podpořily… nebo také na taxíka..z nemocenského se toho moc nepořídí, neberte to špatně od nás co vás chceme podpořit

 3. Ty Tvé ryby mě fakt ohromně baví.
  Jsem si už u dřívějších příspěvků říkala, jestli by sis neměla rovnou vyrobit nějaké linorytové razítko :-)
  A držím palce, ať je v tom novém notesu víc prostoru pro zlepšení zdraví!!!!!!
  nominek

 4. Liško, prosím tě napiš sem to tvoje číslo učtu, copak je to takový problém/ práce?
  podívej, kolik na to tady čeká lidí.
  at ti každý, kdo chce přispět může kdykoliv poslat peníze.
  invalidku vyřídit trvá počítej radši rok – půl roku určitě, než ti začne chodit důchod, trvá to i dýl, pak to posílají zpětně a pokud ti dají I. st, žádná hitparáda to rozhodně není.

  takhle budeš mít aspon rezervu, nebo na věci, které potřebuješ – jak je psáno v komentářích předemnou výše, nebo prostě na věci – “malé radosti”

 5. Martino, Marie, Barčo,
  děkuju za vyjádření.
  Je to pro mě těžký dát číslo účtu předem, ale já to teda udělám.
  Prozkoumám, kam ho umístit viditelně.

  nominku,
  ajooo, razítko!
  To je geniální!
  Myslím, že mám nejmíň jednu rybu jako razítko, protože někdy dělám vánoční visačky ze své sbírky razítek, co jsem vyrobila před 20 lety, a kapr tam je určitě. Ty jsi génius!
  Znamená to, že ryby mám mrsknot i do nového notesu? Že je po nich stále poptávka? Tak tam časem vplují.

 6. ahoj Liško, hlasuju pro ryby v jakékoli formě a moc se mi líbí, jak si pro svůj průchod touhle etapou volíš laskavější společníky, než je konfrontačně založená vrána.

  jinak moc držím palce na všechno, moje blízká kamarádka před časem po velké operaci též inkasovala pytlíky, ale zbavila se jich pak poměrně hladce.

  a tvůj proces s číslem účtu je pro mě moc zajímavej. možná si tam vkládám sebe, ale nějak soucítím v tom, jak nelehký to je, přijmout pomoc, jakkoliv ji druhá strana (resp. druhé strany :) zcela jednoznačně a taky vytrvale nabízí. a taky přijmout ji, když přece ještě nehladovím / nereju čumákem v zemi.

 7. Liští, krásně jsi to vymyslela s tím číslem účtu :-)
  díky.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *