Moje dobré zvěsti (2)

ang_016_500

To „Grand Finale“ mě baví. Je to totiž útržek z obalu od papírových kapesníčků. Když je potřebuju a vezmu balíček do ruky, představím si, že musím hodně silně smrkat a pořádně troubit, aby to bylo opravdu grand finale. Nebo jindy si chci setřít slzu, zahlédnu nápis a řeknu si: No to je teda zase grand finale, tohleto.

ang_017_500

ang_018_500

ang_019_500

ang_020_500

ang_021_500

Oba předešlé citáty jsem našla na blogu Barbory Šťastné.

ang_022_500

 

6 komentářů u „Moje dobré zvěsti (2)

 1. Liško, to je krásně jarně pozitivní, i díl I. Chtěla bych být Liškou a moct si takové klenoty po čase vytáhnout ze šuplíku a hladit se stránkama očima. Místo toho je mám na umatlaných zmuchlaných papírcích v nepravidelné frekvenci tvoření, ale aspoň něco, žejo.

  Ten citát od Twaina jsem neznala a líbí se mi moc. Ještě víc než námořnickej povlak na polštář a to je co říct. Ještě bych k němu pověsila kotvu na řetízku, aby neuplaval.

 2. Jo a Grand finale dělá i toaleťáky. Na těch je to vůbec motivátor;)

 3. psice,
  Grand Finale jako toaleťák, to musím sehnat pro Akčního Hrdinu. Včera po návratu z výpravy mi vyprávěl už druhou fekální historku, tentokrát ne trajektovou, ale polárnicky-kadiboudovou. Obě měly skutečně grandiózní finále. Celá hospoda si to taky myslela, protože najednou ztichla a naslouchala…

  V povlacích budu pokračovat – postupně vyhledám v obchodě s látkami další bílo-modro-červené kombinace.

  Umatlané papírky s naškrábanými poznámkami mám taky. To je základ. Nalepit se to dá vždycky, k tomu nějaká samolepka s roztomilým zvířátkem a vkusný notýsek je hotov jedna dvě :)

 4. citáty jsou dobré :-) nabádají k tomu asi, moc si nevymýšlet a neotravovat sam sebe.

 5. TA první stránka. Budeme společně tvořit a spolupracovat a nikdo nebude vydělen…
  Podle mě to vůbec není možné něco takového si říct předem. Jako závazek. To prostě není možné naplánovat.
  Na papíře jo, tam se dá udělat úplné krédo a naše vize a tak… Ale to co se žije vychází nakonec ze skutečnosti. Ze skutečného stavu který právě je. A přelévá se to tak jako to zrovna je.

 6. ratko 5
  Ano; přesto každý z nás za sebe na tom grand finale řekl, jestli by chtěl participovat nebo ne nebo je úplně proti akci nebo co. Ovšem jak to bude v realitě,se ukáže až za dlouho, až ta akce nastane.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.