Nabalzamovaná

Jak se tak sprchuju, myju si vlasy a oplachuju si z nich tzv. balzám, napadá mě, že opláchnutím vestoje ve sprchovém koutě se mi balzám aplikuje z vlasů na všechny části těla, na které stéká.

Jsem nabalzamovaná.

Jestli by nebylo lepší si vlasy oplachovat v předklonu, tím bych předešla nabalzamování těla. K čemu vlastně ten balzám má sloužit? Co když mám pevná pružná prsa se zářivým leskem díky tomu, že je mám nabalzamovaná?

Dnes do sprchového koutu nevkročím, když tam tryskají takové vymaštěné proudy myšlenek.

 

Příspěvek byl publikován v rubrice Výštěky a jeho autorem je Liška H. ryška. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

19 komentářů u „Nabalzamovaná

 1. liško, teda ty jsi sice šikovná, ale asi ne moc praktická..smajlík.
  Se vysprchuji,nebo vykoupu, jak se mi chce, umyju si hlavu, spláchu jen ji, dám balzám. Ten nechám působit a mezitím se buď odmáčím ve vaně, nebo umyju pod sprchou a nakonec spláchnu balzám v předklonu.
  Někdy až zazvoní zvonec, nech se naložit do formaldehydu pro mediky. Kůži už to bude jedno smajlík.

 2. No tak šetříš čas :-) už se nemusíš ničím mazat po koupání, nebo sprchování. Já se balzamuju cíleně ve sprše též – mám od Nivey tělové mléko do sprchy. Umeju se nejdříve klasickým sprchovým gelem, spláchnu a pak tím tělovým mlékem a zase spláchnu a hotovo. Mě to vyhovuje.

 3. anino
  to je drsnýýý :-)
  Já teď nemám vanu. Leda když někde hostuju.

  barča
  čas moc neušetřím, protože sprcha netryská nejsilnějším proudem na světě, ale středním. Takovej mainstream. A docela to prodlužuje dobu sprchování – než opláchnu vlasy, dlouho to trvá.

 4. ratko
  to já se hrozně zleju a všechno kolem. Sprcha je pro mě bezpečnější a můžu tam vyřídit všechno najednou, i čištění zůbů, který mě nebaví dělat zvlášť.

 5. Zrovna tento týden jsem viděla běhat po netu v angličtině zhruba toto: myju si pod sprchou vlasy VOLUME šamponem pro zvětšení objemu – a jak ho v té sprše oplachuju, tak mi teče po celým těle… takže proto jsem tlustá a nemůžu zhnubnout! :-))

 6. mischko,
  aháááá! Vše už bylo napsáno :)
  Ještě že nemám šampón s nápisem Volume.
  Ale vybavuju si, že po šamponu s nápisem Schwarzkopf jsem černý vlasy neměla… ani černošskou hlavu. Ledaže černý myšlenky – ještě že jsem tu značku měla jen asi jednou.

 7. za čůrek vody ve sprše by měly padat přísné tresty! To už radši, ať mě proud vody urazí hlavu. Jeden čas jsme měli špatný tlak v potrubí a voda mě chvíli fackovala zleva zprava a střídalo se to s odkapáváním vyschlého potůčku – typicky v situaci, kdy jsem si potřebovala spláchnout šampon nebo mýdlo z těla. Ad balzám, právě jsem si objednala tělový jogurt s vůní jahodové zmrzliny. Být mumifikovaná v hromadě zmrzliny mě jako posmrtná varianta naprosto vyhovuje!

 8. já mám střední proud, to ujde. V práci je siloproudá sprcha – děsně s ní nacákám, ale je to velký požitek!
  V bydlišti někdy vypeču sama sebe – pustím pračku a jdu se osprchovat a to je průšvih, protože najednou voda skoro neteče, až za chvíli zase teče… a zase neteče …

 9. Jé, dneska se nějak nemůžu nabažit svých vlasů – asi že jsou ve stádiu těsně před tím, než budou přerostlý. Tak vynikne jejich pevnost, hrubost, hustota, tlustota.
  Nebo je to ovulačním cyklem? Šamponem? Tvrdostí vody? Odpočatostí?
  To jsou mi spekulace :-))

  Balzámem to není určitě, ten jsem nepoužila.

 10. To stejně bude kec. Mejus vlasy většinou ve vaně a sprchou přímo na sebe, používám balzám pro zachování barvy, a přesto jsem čím dál bělejší. Všecko opálení v čoudu.

 11. Taky mám to, co jsem si stačila ještě opálit v čudu a navíc jednu nohu ještě trochu opálenou a druhou stále fialovou..tu zlomenou..ale to je prkotina že..

 12. Taky mám to, co jsem si stačila ještě opálit v čudu a navíc jednu nohu ještě trochu opálenou a druhou stále fialovou..tu zlomenou..ale to je prkotina že..

 13. :-))
  Jednou jsem si ve sprše poplet ty různé lahvičky a pokusil si hlavu umýt jakýmsi balzámem na vlasy. Sice dodnes netuším, k čemu je to dobré, ale hlavu to neumylo, celé tělo jsem měl slizké a špína, která zůstala pod tím slizem nešla umýt. Vzal jsem milou flašku a po přečtení, co to všechno obsahuje za chemii, hodil do koše. A máme klid:-)

 14. ru 11
  letní opálení v čoudu, škoda, co…

  anino,
  to jsem ráda, že zachováváš svůj zvyk publikovat nejméně dva tptpžné komentáře! Čím si mažeš ruce? To bude ten důvod!!

  Sejro 14
  a máš vlasy, nebo jsi prost porostu?

 15. liško, prostě někde najdu nějaký krém na ruce a dobře vetřu. Nesnáším mastné ruky, ale v tom to nebude..smajlík

 16. Liško, mám vlasy, sice řídké, krátké, ale mám:-)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *