18 komentářů u „Nakresli kocoura

 1. Milane,
  ano, jednak dobře živený (ale on jí jen granule, žádnou šunku, kuře, maso, to on nechce) a vykastrovaný předloni, jednak je britský nebo aspoň napůl britský a ti jsou ve tvaru koule a kedlubnové hlavy všichni, ať hladoví, nebo žerou.

 2. nejvíc se mi líbí na tom předposledním, tak nějak uvloněně spokojený :-)

 3. No, nejen oči .
  On je v reálu celej ještě trochu víc kulatější:-)

 4. Ad7:
  Ale zase mu na tom nataženým kožíšku tak lépe vynikne to krásný žíhání,nebo jak se tomu říká.

 5. 8
  Mramorování.
  Tomu ru rozumí, ta je přes porézní mramory a jiný hrobní kameny. Ani nevím, co ten Minařík má na hrobě, takovej světlej kamen to je…

 6. Já to moc neprohlížela, mně neznámý materiál, možná nějakej mramor, ale ne cararskej, taková nějaká neurčitě béžovožlutavá záležitost. Je na tom špatně vidět zlatej nápis. Na krycí deskách jsou zřetelné žíly a hodně na sebe chytají špínu a hodně erodují, ty bych tipovala na mramor určitě, ale u nápisovky nevím, i když rozdíl vzhledu po pár letech může být i jen polohou plochy nastojato/naležato. Ale taky může být nápisovka nějaká podobně barevná žula horší kvality. Čemuž se mi ale nechce věřit, tyhle jednohrobový nebo urnový záležitosti když si lidi prosadí z mramoru, tak to v 99 % chtějí z mramoru všechno.

 7. Koukám teď na fotky z blízka, jo, je to mramor. I ta nápisovka se níž u země už začíná rozpadat. :-)

 8. Liško, 4.) – jak to, že existuje zvíře, co odolá vůni šunky, nebo sýru? Naši mají taky kočku na granulích, ale je to zlodějíček, co nevynechá jedinou příležitost, když vidí osamělý balíček uzeniny na stole, nebo zapomenutý plátek sýru na talíři. Nedělám si iluze o tom, čím se živí venku na svých procházkách, ale něco tak sterilního jako kradené granule to určitě nebudou:)

 9. 16
  My ho podezíráme, že měkké kousky neumí technicky jíst, z neznámého důvodu.
  Jede jen tvrdé granule. Když dostane kapsičku, olíže to želé nebo gel, to mu chutná; kousky nechává, nejí.

  Má rád hroznové víno, to ale taky nesežere, jen oblizuje tu šťávu; ani to snad neumí nakousnout, když je to vcelku; já mu to vždycky rozpůlím, je to pakárna :). A jeho vášeň je droždí. To taky konzumuje oblizováním. Jiné choutky zjištěny nebyly.

 10. Rozpůlený kuličky vína:)) Pán se vyzná!
  Ale jo, chápu. Taky nemám ráda žoužavý kousky masa!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.