Notýsky z puberty (5e)

TEST PRO DOBRÉ CHARAKTERY

test-e1perex

Máme si sečíst, jestli máme nejčastěji odpovědi A, B, anebo C. Na jednu otázku určitě lze vybrat i více než jednu odpověď, to pro kvalitní test není problém…

Tenhle test, také starý 30 let, je prazvláštní skrumáž, ale předpokládám, že máme charakter dostatečně dobrý na to, abychom si z toho nic nedělali.

test-e1

test-e2

test-e3

Následuje vyhodnocení, pro mě trochu překvapující, ale jistě zcela profesionální.

test-e4

test-e5

SOUVISEJÍCÍ:

Notýsky z puberty 1 – Vojsko a policie

Notýsky z puberty 2 – Tajné písmo

Notýsky z puberty 3 – Detektivní kancelář Pidloočka

Notýsky z puberty 4 – Námořnický

Notýsky z puberty 5a – Test Který z nich

Notýsky z puberty 5b – Test pro něžné duše

Notýsky z puberty 5c – Test 6 ran do klobouku

Notýsky z puberty 5d – Test pro všeznalce.

.

26 komentářů u „Notýsky z puberty (5e)

 1. 4B, 5C, zajímalo by mě řazení těch sportů, proč jsou tenisté omezeněšjí než skokani o tyči.
  Kdyby tam bylo za c) horolezectví nebo jachting, tak by mi to smysl dávalo asi víc.

 2. 2 ru
  Já bych myslela, že jsem tenis považovala za snobárnu.
  Ale proč ten skok o tyči, to taky fakt nevím. Asi jako zástupce něčeho zajímavýho, neobvyklýho (?)

 3. Je to velice zajímavý test :-) celkově to A a B bylo odbyté jakože ti pitomci normální, a za Cé byla osobní výpověď .

  TAky mi vyšlo Ce, i když sukně né a hnědá taky ne, mám ráda modrou

 4. ratko 4
  Přesně tak! :- )
  Akorát nevím, proč je tam právě ta hnědá, tu nemám ráda. Asi že je maskovaná v lese nebo co.
  A proč jsou za cé taky kroupy, to nevím. Asi byly atraktivní na pohled; velké kroupy na hřebeni Tater jsem zažila až o 7 let později, to dost bolelo. Takže bych za cé kroupy už nedala.

 5. Kroupy jsou zajímavé :-)) sníh i déšť jsou normální :-) a hnědá, asi že se nikomu nelíbí. mně se taky nelíbí… ale jde o tu vyjímečnost, že se někdo takový co se mu líbí najde. Ten skok o tyči je taky ze stejného soudku, kopaná a tenis jsou nuda.

 6. Hnědá je náhodou úžasná, mně se líbí určitě víc než modrá – ta jen na nebi a vodě. Případně na firemním tričku. Ale kolik má hnědá odstínů! Od pískových až po temně hnědou, a všechny se dají tak různě kombinovat, s bílou a černou ideálně, na oblečení mám hnědou ráda, hnědou jako barvu země, hlíny, kůže, koní – nádherná škála různě hnědých koní…
  I stíny na oči, když si tak dvakrát ta rok dám, dávám hnědý. :-)

 7. 2. jednu otázku jsi nezodpověděla

  mám A1, B2 a c7

 8. 9
  Na jednu otázku mám A. Nepovažovala jsmem za nutné to hlásit, když je to statisticky nevýznamný podíl na zisku. :-)

 9. ru 11
  Hlásit se nic nemusí. Výsledky mohou zůstat soukromé – chápu, přece jen, to vyhodnocení je natolik přesné a jasnozřivé, že se s ním netřeba svěřovat! :D
  Postřehy vítány jakékoli.

 10. 12
  Nojo, musí, když je vysloveno podezření z neúplného vyhotovení. :-)
  Jinak za A mám jen ten první obrázek. To by mě taky zajímalo, co to teda je, nebo je na té volbě špatně. Dítě to není, na to má příliš výraznou bradu, a na ženskou mi zas nesedí účes…

 11. Vlastně ne, u béčka jsem dala obě, a i b, jenže to je problém, že ten obrázek už roky znám a rovnou přehazuju voči, páč vím, co mám vidět.

 12. Ale jeden postřeh mám – nejsi skrytej levák?
  Praváci většinou intuitivně profily a zvířata z boku malujou z leva do prava (začíná se detailem hlavy či tváře a ruka ustupuje před namaloivaným )- třeba u mě hlava koně vlevo, zadek vpravo, ocas se maluje naposled, profily tváří vždycky dívající se doleva…
  Ty to máš naopak.

 13. ru 15
  Snadněji se mi kreslí profil koukající se doleva. Teda lidský profil (u těch kreslených lišek je mi to jedno, akorát když kreslím čumák doleva, kreslím napřed čumák a potom se vrátím nahoru na uši a pravou stranu – zátylek; když kouká doprava, tak napřed kreslím zadek hlavy zdola a uši, potom čumák, prostě odleva, jak říkáš – jako pravák zřejmě.
  Když kreslím stojící, někdy je kreslím od nohou.

  V některejch věcech ale skrytej levák jsem – baseballovou pálku držím jako levák a neumím to jinak, mandarinku loupu levou líp a snáz (jsem si uvědomila až při zranění levého palce), odemykám levou (protože to mám naučené na dveřích se zámkem vlevo, pravou to umím stejně) a možná další nerozpoznané činnosti dělám levou.
  Jednoduché činnosti jako je míchání vařečkou nebo mytí oken, drhnutí podlahy, točení nějakou klikou nebo kohoutem, pumpování, rozčesání vlasů dělám střídavě pravou a levou, aby si střídavě odpočinuly nebo líp dosáhly na místo.
  Smeták a jiné tyče držím napoprvé jako levák, pak to střídám. Pádlo jsem kdysi, když jsem poprvé seděla v lodi, držela automaticky vlevo (zase levou níž jako baseballku, koště atd.), pak jsem se další rok nějak spontánně přeučila ani nevím, proč, a kormidluju už jenom vpravo.
  Sekeru, aha, to jsem ještě nezkoumala, sekeru držím taky s levou rukou blíž k sekeře, pravou u konce topůrka. Tak to je jako levák?
  A původně jsem střílela prapodivně kombinovaně, protože když je pokyn zavřít jedno oko, zavřu pravý. Jenže spoušť mačkám pravou a to dohromady šlo blbě, dělalo mi to modřinu od pažby na hrudní kosti :-))) Až pak mi došlo (ve 14 letech), že je šikovnější zavřít levý oko. Pak ta pažba je bokem a nepřekáží : )

  To mě baví, tohle poznávání, kdo co dělá pravou a levou!

 14. měla jsem problém s tou vázou… nejen že jsem ji znala, ale že mi nesedla žádná z možností. milenci určitě ne, váza taky ne, abstrakce taky ne.

 15. Já na váze vpravo vidím profil D.Trumpa.
  Možná jsi tam měla víc zvýraznit tu přehazovačku:-)

 16. 17
  Taky myslím, že to není váza, ale svícen. A ne milenci, ale prostě dva lidi.

 17. 17
  Herdek, ty bys jednoho zblbla – Liška taky nepíše nic o váze!! Má v možnostech „pohár“.
  A pohár by to i být mohl.

 18. 20. jo pohár :-) tak to jo, až na to že jsem ten pohár viděla až jako druhý… první jsem viděla obličeje. Ovšem milence mi to nějak neevokovalo.

 19. 17:
  Tedy,Ratko!
  Zamenit mesni pohar za vazu….:-)

 20. 17-22
  :-)))
  Mně milenci ani za Cé taky k tomu nesedí a taky mi to vpravo připadá jako Trump! A to vlevo je tedy asi zděšený občan.

 21. 23. ale je supr jak sis to sama překreslila. drobné nunce a la Trump vznikly tvůrčí invencí :-)

 22. ratko 24
  naší tvůrčí invencí teď.
  Protože tehdy jsme nevěděli, jak Trump vypadá, leda jak vypadá I. Trumpová.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.