Notýsky z puberty (5L)

ROZŠÍŘENÉ VYDÁNÍ – JAK ZNÁTE ANGLIČTINU

l1

Pokud jste si mysleli, že popsaný notýsek znamená konec testů, neznáte mé improvizační možnosti a mocnosti. Dodělala jsem si pokračování.

Hned z první nejprvnější otázky je vidět, že jeden nejmenovaný muzikál si u mě vysloužil své přední místo v testu. A taky z otázky č.4 – viz píseň na flekatém koni; znáte to. Tehdy, když mi bylo 13, v roce 1988, totiž nějakým nedopatřením přišel ten film do kin. I do našeho kina Flora hned za rohem (mimochodem je to jeden z nejkrásnějších kinosálů v Praze; nyní v něm jsou přepážky Všeobecné zdravotní pojišťovny, přičemž původní výzdobu museli zachovat – a od těch přepážek je novým stropním oknem vidět okno mého pokoje vedoucí do dvora). Na ten nejmenovaný film jsem tehdy šla čtyřikrát. A ukradla jsem tam z vitríny plakátek! Já! V pubertě, no. Přiznávám se. A až doteď je to můj oblíbený film. Vedle filmů Sedmikrásky, Plan 9 from Outer Space, Stranger than Fiction, Inception, Avatar, Věčný svit neposkvrněné mysli apod.

l2

l3

Myslím, že jste dopadli výtečně:

l4

l5

Hehe, u těch posledních dvou skupin hodnocení mě zaujalo dělení slova „nezt- ratil“ a pak nevím, jestli tam má být „jejich krajan,“ anebo „z jejich krajin.“ To je fuk, hlavně že pár slovíček umíme!

SOUVISEJÍCÍ:

Notýsky z puberty 1 – Vojsko a policie

Notýsky z puberty 2 – Tajné písmo

Notýsky z puberty 3 – Detektivní kancelář Pidloočka

Notýsky z puberty 4 – Námořnický

Notýsky z puberty 5a – Test Který z nich

Notýsky z puberty 5b – Test pro něžné duše

Notýsky z puberty 5c – Test 6 ran do klobouku

Notýsky z puberty 5d – Test pro všeznalce

Notýsky z puberty 5e – Test pro dobré charaktery

Notýsky z puberty 5f – Test pro alkoholiky

Notýsky z puberty 5g – Test Jak znáte angličtinu.

Notýsky z puberty 5h – Test Na koho jste zanevřeli.

Notýsky z puberty 5i – Test Rozumíte zvířatům?

Notýsky z puberty 5j – Jak znáte zbraně

Notýsky z puberty 5k – Jste dobří zeměpisci? Plus horoskop.

.

5 komentářů u „Notýsky z puberty (5L)

  1. Taky jsem ten film postřehla cca v té době a taky z něj byla u vytržení. Hlavně ho dost obrečela. Ale vzhledem k výrazně pronášeným některým písňovým textům mě lehce překvapuje, že se do tvého výběru nedostalo víc pro ten film dnes již kultovních slov. :-))

  2. Tak toto mě převelice pobavilo :D Mám pocit, že jsem si jako dítě vedla sešity z výstřižky a je dost dobře možné, že jsem si tam lepila i nějaké duchaplné testy. Nicméně toto je fakt nepřekonatelné :D

  3. 3 ru
    joo, ta první čtyři slova písně si od té doby pamatuju :- )

    4Jano,
    anoo, „duchaplné testy“ je přesný název! :-D

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.