O zdravé výživě

PŘEDNÁŠÍ VRÁNA…

15-02-01

15-02-02

.

Příspěvek byl publikován v rubrice Comics a jeho autorem je Liška H. ryška. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

8 komentářů u „O zdravé výživě

 1. Tulipánový guláš – takový Valentýnský, že… láska prochází žaludkem, ale kytky v tom musej bejt taky :-)
  To by se mohlo chytit heleď… chlap by přinesl nějakou kytici domů a žena by mu/jim z toho udělala sváteční večeři. Jedlé květy jsou dnes v kulinářské módě.

 2. Jirko*
  to je pravda – valentýnský guláš :- )
  a jedlé květy.
  To mi připomíná, že v Psychologii Dnes, kde zveřejňují každý měsíc jednu starou vránu (ty komiksy Liška, vrána a sýr z roku 2014), zrovna tenhle měsíc dali vedle nich jedlé květiny!!
  A vybrali vránu a lišku zvracející… tak nevím, jestli tím chtěli podpořit tu paní, co jí květiny, anebo si dělali srandu. Tady je foto:
  http://liska.blokuje.cz/?attachment_id=938454

 3. Heh, třeba chtěli navodit pocit, že sýry jsou nezdravé a žaludek obracející, zatímco po květinách žaludek zdravím jen kvete. :-)

 4. 3 ru
  Možná. Nebo že k Valentýnu se kětina může věnovat a ještě zužitkovat jako potravina. Jak říkal výše Jirka*, že láska prochází žaludkem :- ))

 5. V tom případě doporučuji speciálně hyacinty, krokusy či lilie, a pokud by to náhodou úplně nezabralo, tak konvalinky to jistí. Ale i tím tulipánem by se dobrého výsledku dalo dosáhnout. :-)

 6. 2) No, až by se paní Vlková mohla zlobit, že jí tam dali zvracející vránu :-)

  Jedlé květiny skrývají velký potenciál – možná tady plýtvám vyloženě vizionářskými nápady, pak se toho někdo chytne a stane se finančně bohatým – ale prozradím i přesto svůj další nápad – sehnat, nebo vypiplat masožravou rostlinu, dát jí pořádný stejk, ve východních destinacích aspoň kvalitního brouka – a pak si z ní udělat nějaký květinový oběd, to by bylo panečku!

 7. 7
  :-))
  ono je ta stránka celá nějak až moc vtipná, paní Vlková tam má Lišku, Vlková jí květy, Liška zvrací… já vždycky doufala, že ty komiksy nějak velkovkusně přiřadí k tématu čísla časopisu nebo článku. A ono jo! :- DD

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *