Obchodníci s teplou vodou

TŘÍTÝDENNÍ ZIMNICE…

500f2

500f3

500f4

Hoši přišli po třech týdnech a zprovoznili karmu, která nešla zapálit poté, co ji před třemi týdny vypnuli. Předtím šla zapálit. Přišli prý ve čtyři odpoledne, v půl páté to bylo hotovo. A v sedm matka zjistila, že ta karma zase nejde.

Zatelefonovala už vztekle vedoucímu a ten přislíbil zákrok další den. A hoši přišli a podivovali se opět nad karmou a pravili, že potřebuje vyměnit součástku každé dva roky. Tu součástku, co vyměnili před rokem a teď. Kdyby nám nedali tuhle novou karmu, pod kterou nechali trčet trubky a díru do zdi, bylo by to lepší. Stará karma fachčila 40 let a nebyly s ní potíže. Tahle nová je šmejd a v zimě nestíhá poslat dostatečně horkou vodu do koupelny. Nonic, už se těším, až se hoši budou za rok zase podivovat nad karmou a nad topením a sdělovat nám, že to nejde zapálit poté, co nám to oni vypnuli. Takový karmický kruh.

Tím chci říct, že dneska ráno jsem se osprchovala.

.

Příspěvek byl publikován v rubrice Comics a jeho autorem je Liška H. ryška. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

39 komentářů u „Obchodníci s teplou vodou

 1. Gratuluju.
  Akorát bych se asi se sprchováním ve vlažné vodě nespokojila.
  Nešlo by to ještě nějak dootravovat, aby vám dali něco pořádnějšího?

 2. To je normálně přijatelně teplá voda na sprchování. Ale není horká tak, že bych si ji napustila do vany – to by moc rychle vychladla a musela bych si ohřívat ve varné konvici a dolívat.

 3. Hmm. tak ted už se jen modlit. aby karma neklekla zase za nějakou chvíli, přes zimu :-(

 4. 2
  Neuspokojila by mě ani voda, ve které se nejde koupat. I na sprchování si někdy dávám tak horkou, že jsem pak červená jak rak. Zvlášť když je v koupelně zima.
  Eště teda nějakej ten ohřívač do koupelny, aby tam nebyla taková zima a voda tak rychle nechladla?

 5. 3
  Barčo, ona nejspíš neklekne, dokud zas nepřijdou ti „povolaní“ páni a neprohlásí, že ji musejí vypnout.

 6. 3,5
  asi bez nich neklekne. :- )
  4
  Ohřívač uvidíme – teď byly tak teplé zimy, že nebyl potřeba.
  Taky někdy dávám horkou (v práci) a pak se toho červenání leknu. Často tu horkou totiž pouštím na hrudník nebo spíš nad hrudník tam, kde je v triku výstřih, a pak se leknu, že tam budu mít hnusnou kůži.
  Určitě existuje nějaká rada, že se ta voda má prostřídat s ledovou, ale to nedělám :- )

 7. Nevím zda to sem patří. Dnes jsem byla v sauně a vedle ve wirpoolu (za zavřenými dveřmi) soouložila dvojice celou hodinu. Nechali si přinést šampaňské a ona hekala, on bručel. Ona byla asi 5x, on nevím… spíše vzdychal. Když vylezli, tak se ptala zda má gumu… on ji asi vylil ve sprše, protože řekl, že je moc kluzká a asi se mu vysmekla. Ona byla taková oplácaná…. přesně jak jsem si ji dle hekání a vzdychání představovala. On byl ale větší, takový potetovaný svalovec. Přeekvapilo mě, že vydržel hodinu … takhle výkonní jsou většinou menší hoši. Když vylezli, tak tam uklizečka jen vynesla vypitou flašu a zamkla. Asi další várka bude v té samé vodě … zlatá sauna.

 8. 8
  On neměl ruce? Nebo proč myslíš, že musel vydržet hodinu?
  Navíc to, že se pětkrát udělá ženská, vůbec neznamená, že se musel pětkrát udělat i on. Přeci to jde dělat tak, aby se chlap udělal až úplně nakonec. :o)

 9. Ale tu saunu závidím. Staršně. Tady taky běží už druhej tejden a já kvůli pitomým dušičkám nestíhám…
  Tak dneska snad naposledy jdu domů takhle dlouho. Aspoň jsem si k tomu – byvše už na firmě sama – otevřela pivko. :-))

 10. 9. jakože vůbec žádnou vodu? To bych asi vzala raději vodu z plastové láhve … než navoňaňou chemii.

 11. 12. tedy myslím si že byl jen jednu neb max. 2x. Měli mezi hekáním a vzdycháním i jednu povídací přestávku, tedy ona se hihňala a on něco bručel :-))

 12. 14 ad 12 ad 8
  A kdoví, jestli to na vás taky trochu nehráli, včetně dialogu o ztracené šprcce, a měli z toho zábavu, jak vedle posloucháte a pak na ně potajmu zíráte a dusíte závist. :-))

 13. 15. to těžko, neměli důvod. Přáli jsme jim to ze srdce všichni :-))

 14. 16. tedy ehm… jistě, sex jsem jim přála, ovšem do tý vody bych nevlezla a to nejsem upejpavá. Ale nemusím mít na sobě všecko.

 15. 8. no, to měli hezký odpoledne. mě by se to taky líbilo, šáno, jahody, wirpůlka, hrátky ve velký vaně s mužským. :-)

 16. 8. jsem si to představila jak ty důchodci za dveřma poslouchají a ty zděšený výrazy. sodoma gomora, co ti dva tam dělají :-))

 17. 18. jahůdky neměli :-)) Ale dnes to bylo obzvláště supr, byla akce 2 za cenu jednoho. Takže fakt levné, většinou dostaneme jen plachtu, dnes i navíc obří ručník. Takže nemělo to vadu. A po skvělé sauně jsem si koupila rifle :-) Takové ty ošoupané.

 18. Já si zase představila toho supervýkonného svalovce bez rukou:) Měli jsme rok hned vedle za sousedy ruský pár a tahle zvuková kulisa byla běžný kolorit většiny večerů, potom jsem si na to už zvykla a moc to nevnímala, spíš na to upozorňovaly překvapené návštěvy. Přidávám se ke gratulacím ke sprše a taky bych trvala na víc teplé vodě. Z horké se může postupným karmickým opotřebováním stát aspoň teplá, ale z teplé jsi u studené ani nevíš jak. A to na zimu nebrrrrat.

 19. 8:
  Společná intimní oslava 30.letého výročí svatby toho párů to hádám nebyla:-)
  22:
  Teď jsem byl s důchodci na výstavě v Ostravě.
  Ja dal za vlak 150,oni 30,nebo tak nějak.
  Vstup do galerie pro mne za 100,oni volný…když jsem začal brblat cosi o diskriminaci pracující inteligence,tak mi chtěli zaplatit oběd,ale to jsem hrdě odmítnul.
  Taky se mne snažili uchlácholit,že i já se toho důchodu dočkám.
  To už ale určitě mysleli ironicky:-)

 20. 24. :-))) třeba to mysleli upřimně (poslední věta) , asi neočekávali že na ně vyděláš dost.

 21. A tak já si nestěžuju.
  Teď to ťukám do mobilu z pracovní porady ve sklípku kdesi u Velkých Pavlovic.
  Po obědě výlet na rozhlednu,potom další sklípek,raut,ubytování….všechno na firmu.
  Tak kdybych se náhodou dožil aspoň toho důchodového věku,tak aspoň můžu pod mostem se zadostiučiněním vzpomínat,jak jsem ty kapitalisty pumpl.

 22. 23. jj. bezruký je super, akorát by byl problém s natažením ochrany :-) u nás v domě v paneláku (ještě v Třebíči) bydlela silnější paní, kterou opustil manžel. Pořád si stěžovala jak je nadržená a jak by si zašukala a nemá s kým. A pak se k ní nastěhoval takový nenápadný malý hubeňour s obrovskými brýlemi. A prosouložilli celé noci a celé dny, jen s přestávkami kdy šli do práce :-) Sousedi je upozorňovali že nemůžou spát, tak si pak zavírali okna ale trvalo to asi rok. Pak se trochu zklidnili… ale jen trochu. Šťastný pár, opravdu se našli. Myslím že jsou furt spolu.

 23. Bořetice.
  A nad nama je Kraví hora,tu máte u vás taky,ne?

 24. 29. Tam to znám, taky jsme tam vedli klienty :-)) Na Rozhledně jsme byli

 25. 31. Tam je vyhlášena svobodná republika Kraví hora :-)

 26. Jo,už jsme našli na sklípku embassy of Austria i sídlo vlády.
  Možná jim tu ale večer vyhlásím monarchii,nebo aspoň anarchii:-)

  Je tu ale moc hezky,pristi rok si to projedu na kole.

 27. Ale teda jen ta prostřední fotka. Ta první je ze Sonnentoru z Čejkovic a ta třetí myslím ze Slkunečné. Ale to si nejsem jistá, je tam těch rozhelden po okolí několik.
  Jinak doporučuju k návštěvě taky bylinkovou a růžovou zahradu u šlechtitelské stanice André ve Velkých Pavlovcích. I víno i burčák mi tam odsud vždycky chutnal hodně. Jen pro důchodce ta zahrada asi bude hodně do kopce.

 28. Nazdáár, já jsem v obci Tisá u děčínského Sněžníku. To je taky rozhledna. Snad na ni nepůjdem, určitě je to na kopci a tak před 15 lety jsem tam asi byla. Máme malířský víkend. Možná i něco namalujeme :- )

 29. Zatím se s kamarádkou bavíme o chlapech a komiks následuje, asi zítra. Ten jsem kreslila už před víkendem, aby posloužil jako prvotní výkop k tématu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.