16 komentářů u „Omlazení

 1. No špatná karma, to je jasný :-) ale výborný nápad, s tím zrcadlem – ne každý to dokáže obrátit proti sobě. Pomáhala sis nějak, nebo jsi to písmo vyšvihla ze „své strany“?
  Stříhání vlasů, vlastně dělání čehokoli podle odrazu v zrcadle je těžká věc, náročná na koordinaci, na tom není nic divného, když si člověk vyláme zuby.

 2. umím psát zrcadlově levou… dokonce mám stejné písmo jako pravou, jen zrcadlově.

 3. Jsi sekáč Liško! Já si teda sekám jen ofinu, dozadu bych si netroufla. Výsledek většinou záleží na množství času, které tomu můžu věnovat, ale platí to obráceně – čím víc času, tím jsou vlasy kratší a opižlanější. Nejlepší je, když na to mám jen pár minutek po ránu.
  Dřív jsme s kamarádkou dělaly barvící dýchánky s flaškou vína, kdy jsme si každá obarvila svůj předek hlavy a vzájemně potom zadní část. Kamarádi si z našich domluv „obarvíš mi zadek?“ dělali srandu.
  Tak držím palce s tou karmou. Jistá alternativa karmy je ještě suchý šampón, neodolatelný pomocník pro rána, kdy se člověk s mastnou hlavou nechce, nebo nemůže včas vykydlat z postele.)

 4. Liško, se přiznám, že sprchovat se ve studený vodě v tomhle čase a ještě si sama stříhat vlasy to už považuju za malé sebepoškozování :-)

 5. Jirko*
  psala jsem to zpaměti. Přiznávám, že v první větě jsem napsala opačně J, tak jsem vytrhla stránku a pak už jsem to psala zrcadlově správně (snad; nekontrolovala jsem to!). To rychle najede.

  Vyláme zuby je dobrý :- ) To se dá použít na spoustu způsobů, to si musím pamatovat!

 6. 3
  Jsem sekačka! :- )

  Na tebe jsem si, Psice, při tom stříhání vzpomněla! Jak jsi tehdy měla tak krásnej sestřih a ukázalo se, žes ho dělala sama! To ve mně vyvolalo hluboký obdiv a dojem, že jsi snad čarodějka a multifunkční umělkyně. Takže jsem jen dotahovala tvoji laťku.
  A zatím dobrý, všichni tvrdí, že to vypadá dobře i zezadu.

  Suchý šampon naštěstí mám, ten mi pomáhá dojet ráno do práce, kde si pak tu hlavu umeju. Koupila jsem ho před rokem mámě do nemocnice a ona ho nepotřebovala, tak jsem jí ho zase vzala jako pojistku pro sebe. Jen mi smrdí. Takovou sprayovitostí. Ale na tu cestu do práce to stačí.

 7. barčo 4,5
  Já se ve studený ještě nesprchovala, v práci teče teplá. A doma se nesprchuju, když není teplá. Vlasy jsem si umyla ve studený jen dneska ráno a to mi nikdy nevadilo, myla jsem si hodněkrát vlasy i v zimě venku na mraze v potoce, to mi neva. Vadí mi, když mám neumytý vlasy. Neumytý tělo ještě snesu, ale vlasy ne.

  S karmou nic, počkáme do úterý, kdy ti plynaři přinesou tu svou součástku a opravěj to. Takže tři týdny! Telefon u nich vezme vždycky někdo jinej a ten o našem případě nic neví. Další den tam zase matka zavolá a informuje dalšího pracovníka… tak snad už to vědí všichni a v úterý se na to nevyserou.

 8. 9. panejo, takže volání jak na lampárnu :-( Přeju at to v úterý dopadne!

 9. 9
  To mám podobně, akorát já nesnesu ani neumytý dirky. Neumytý vlasy a dírky. A přijde mi, že k stáru toho přibejvá – dřív mi vadily jen ty neumytý vlasy, dírky přibyly cca před patnácti lety, poslední rok dva i nohy. Teda chodidla a prsty na nohách. A dirky i víckrát denně.
  Je zvláštní, že obecně prý starý lidi mívají sklon se mejt spíš míň. U mě to vypadá na trend opačný.

  Pokud se zítra za tento text budu stydět, tak mě omluvte prosím, dneska jsem to prakticky z rovnou práce brala přes pivovar, zítra zas do práce, nějakou vsuvku nutno občas učinit, zvlášť když je pšeničnej speciál ve speciál akci za dvacku, žejo. :-))

 10. ru
  já to chápu a vidím u sebe podobný trend i do budoucna – mám strach z toho, že budu smrdět nebo dokonce stařecky smrdět.

 11. … a trend s pivem po práci aplikuju už dlouho! I když tyhle tři týdny (teda dva, ten třetí bude ten příští) chodím z práce taky v osm a později a zjišťuju, že si pak nedám tolik piv jako jindy.

 12. 13
  Přesně.
  Cítím starý lidi, když k nám chodí, cítím maminku, včetně její inkontinence, cítím sama sebe, že jsem cítit jinak než za mlada, ne smrdící, ale prostě ten pach je věkem jinej, občas takovej ostřejší, čpavější, občas podobnej pachům jiných žen, který mi u nich nebyl sympatický nebo dokonce ony mi nebyly sympatický – a vadí mi to.

  Pak je druhá možnost, že se víc cítím proto, že už jedenáct let nekouřím, a že jsem takhle byla cítit vždycfky, ale přes to svoje kouření a skrz horší kuřáckej čich se tolik necítila. :-)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.