Podzim leze vstříc

VÍC NIC.

mezip-500

Na podzimním období mám ráda jen barevné nebe a světlo, dokud je.

nebe-500

To není planeta Jupiter!

hloh-500

Jinak pořád něco pracuju, většinou radostně, a vidím před sebou, co  všechno ještě budu dělat a co chci ještě vbrzku dělat a baví mě to. Jestli takhle jako letošní září bude vypadat celý podzim, tak to bude příjemný.

Napřed jsem nemohla přijít na to, co sem dát za článek nebo za obrázek. Procházela jsem staré a našla například tyhle dvě kreslené stránky, na které jsem už dávno zapomněla: Svět.

.

Příspěvek byl publikován v rubrice Co Liška, Comics a jeho autorem je Liška H. ryška. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

12 komentářů u „Podzim leze vstříc

 1. I Liska je moc pekna a ty taky Ratko:-)
  A pekna je i ta hra svetel jakoby do kvetu na listu u prvniho obrazku

 2. 2. Ta obzvlášť :-))) a co ty červené plody? to je dřín…?

 3. Jupiter je super! Podzim mám hrozně melancholickej a sentimentální – spojenej se základkou a stářím. Asi i tím, jak stárnu, se z něj teprve učím radovat (za vydatného přispění M. a Žmura, kteří si oddechnou, že je konečně po létě, můžou si zalézt s čajem ke knížce a nikdo je netahá ven, protože je krásně). Voní mi listí a lípy.

 4. No asi to ma kazdy jinak. Ale mne z depresi podzimniho “brzo tma ” obcas zachranuje burcak. Nebo dnes jsem potkala remontujici kastan.Jasne ze jirovec – pro stouraly. Nadhera. Z vydeseni klinenkou znovu kvete na stejne vetvi na ktere ma plody. Bohuzel sem neumim dat fotku. Ale fakt zajimavost podzimni.

 5. 9
  Mně z nich zachraňuje zahrádka. Likviduje se všecko přerostlé zarostlé a už škaredé, zakládají nové záhony, sází na jaro, čistí, prosvětluje a prokukuje to… to mám ráda. Osvěžuje to podzim radostí z nových začátků.

 6. Hmm, a zas to moje číslování…
  Vidím holt jaro už v podzimu a devítku už v osmičce.

 7. týýjo! krásne fotografie, najmä tá prvá je výborná!

 8. SV
  je asi přepálená, protože jsem ji moc dosvětlila potom v počítači. A to je pravda, takové fotky listí mám spojené s tebou! Tahle by mě nezaujala, kdyby tam neměla stíny do hvězdičky.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *