Pohlavní výběr

PADESÁT PLUS (NE DLE VĚKU, ALE DLE POHLAVÍ)

cm1

cm2

cm3

Těch pohlaví na krámě je přes padesát, resp. přes sedmdesát. Kdepak osmero…

cm4

.

 

Příspěvek byl publikován v rubrice Comics a jeho autorem je Liška H. ryška. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

10 komentářů u „Pohlavní výběr

 1. a to si opomněla na robotku Sophii- tu uznali jako ženu V Saudké arábii, dokonce tahle robotka má snad větší práva než normální žena v Saudské arábii.
  takže až se tohle rozjede naplno – humanoidní robotizace, zkomplikuje se tím naprosto všechno – nové zákony ohledně robotů, robotických partnerů apd. snad se toho nedožijem :-)

 2. lidi prostě už nevědí coby. tak si to začnou komplikovat ještě víc, než ted, nestačí už jen normální vztahy a co se děje ve vztazích ted.

 3. 2 barčo
  Aha, to je zajímavá poznámka. Mohlo by to mít taky funkci přesunu (pozornosti) ve smyslu „Zkomplikuju si všechny vztahy výběrem pohlaví, abych se nemusel zabývat tím, jak vlastně v těch vztazích funguju.“

 4. To je zajímavá úvaha, zabývat se více svými právy tedy co bych teoreticky mohla mít a na co mám nárok ze zákona než se zabývat tím co mám (bez nároku a bez zákona)

 5. 5 ad 3
  Mně se to líbí jako vystižení obranného mechanismu „zaobírám se komplikovanou teorií, abych nemusela do praxe“.

 6. Rulisa 6: ano, a asi to tak aj je. mám veľa kamošiek, ktoré sa venujú tejto „zmysluplnej“ aktivite ;-)
  veľmi okato je to viditeľné práve na tých vzťahoch……..

 7. 7
  Problém akorát je, že třeba já přestože jsem teorii radikálně utlumila, na praxi to nějak nemělo vliv.
  A to mi mylšení na sex zabírá podstatně delší časovou výseč dne než Liščiných pět minut…

 8. Ru 8: som nejak celkom nepochopilo. som to myslela tak že poznám kopu ľuďí (hlavne žien) čo sú schopné rozvíjať neskutočné spletité teórie o tom, ako niečo nejde namiesto toho, aby niečo reálneho v praxi urobili, alebo to aspoň skúsili. čo myslím, nie je tvoj prípad.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.