Práce propisky

ZELENÝ NOTES

listop 006_500

listop 007_500

Poradní den byl tentokrát dobrý. Atmosféra příjemná.

Jednou takhle před spaním, po popíjení se sousedem, jsem si pro sebe udělala vizuální střednědobý pracovní plán.

listop 009_500

Jentak jsem si nakreslila svou baskytaru, načež druhý den se ozval Roj a sláva, bylo z  toho podnětné baskytarové setkání.

listop 010_500

A baskytara teď vypadá jinak – místo malého trčícího šroubku už je tam zpátky třetí kroutivý čudlík, Roj ho tam namontoval. Bohužel to není jediná úprava, kterou prý ten nástroj potřebuje, ale já se rašplí nebojím a dílo zvelebím. A když už budu sundavat struny, koupím si nové.

Příspěvek byl publikován v rubrice Ars Vulpeculae a jeho autorem je Liška H. ryška. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

8 komentářů u „Práce propisky

 1. Nazdáár,
  Roj prohlásil, že mýmu nástroji pomůže jedině snížit nultej pražec – takže buď půjde odlepit, zbrousím ho zespodu a vrátím zpět, anebo nepůjde odlepit a jen probrousím rejhy na struny, aby byly hlubší.

  Mně připadalo, že na prvním pražci se nedá hrát, ale nevěděla jsem, že normální je, že to jde (stejně se většinou zdržuju někde na 3.-7. pražci nebo vlastně bezpražci; ale v písni Daddy cool to znát bylo :-)
  A Roj to vyhodnotil jako zásadní vadu.

 2. Aha, máš moc vysoko struny. Hlavně opatrně, neprobrus to moc.

 3. Dobře, opatrně.
  Ještě to dělat nebudu, teď o víkendu ne, ale kouknu se, jaký mám doma pilník, jaký by byl nejlepší u rodičů z vercajku a co má soused :-)

 4. Liško, zase se budu opakovat, ale jinak to nejde….. moc se mi líbí tvé spontánní malůvky propiskou…. úplně zachycují tu pohodovou atmosféru. a paleta činností pro Lišku – “střednědobý plán” taky nemá chybu a vyvěsit ho všude, aby to měla Liška na očích a neuhnula ani o píď :-) na ledničku doma, na pracovní stůl v práci….

 5. copak nějaké seznamy úkolů pod sebe, to je nuda, a otrava, ale kreslený liškoplán, to je věc. :-) moc se mi líbí ten styl, to hravé pojetí.

 6. Barčo, díky ti!!
  Mně vůbec nedošlo, než jsi to teď řekla, že na těch obrázkách lidí je vidět, že nálada byla v poradní den dobrá, uvolněná, spolupracující.

  Liškoplán je bezva slovo! To by mohl být i dopravní prostředek, nejlépe létající a buď pro lišky, nebo ve tvaru lišky. Ty jsi inspirující!
  Já jsem si to předem nazvala “visual map” a nenašla jsem dobré české slovo a nechtěla jsem použít “pavouk” ani “mapa.” Takže liškoplán!
  Liškoplán středního doletu!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *