43 komentářů u „Psírozený talent na rande

 1. No, myslím, že až tak dobrá není, podle toho, co čtu bych sedm hodin s tímhle týpkem netrávila, vidím ho jako evidentního sháněče sexu. Buď ji podí přes palubu hned po tomhle prvním ukecaným rande, nebo to s ní zkusí vydržet ještě jednou, aby vyšlo to pře(vy)spání, ale tím skončí.

 2. 1. ale zase se mohla 7 hodin vykecávat. To vydrží jen svatý. I kdyby byl nějak extra nadržený tak by to nedal. Nebo příště to už nedá :-)

 3. Vy už si představujete, jak to asi mohlo být; já o tom sice slyšela a viděla víc, ale taky nevím, to bych si netroufala odhadovat, ani na tom asi nesejde, protože to příští rande už bude s nějakým jiným zájemcem :- )

 4. Já to neodhaduju jen na základě toho, co zprostředkováváš, ale i toho, co znám ze seznamek osobně. :-)

 5. Řekla bych že se na 99 % seznamkových setkání hodí to, co jsem napsala už kdysi před pár lety – …a oba se rozešli s pocitem, že vůl je ten druhej.
  Tak ne, pardon, už jsem to u sebe našla, napsala jsem to decentněji: „…shoda mezi námi panuje jen v opovržlivém názoru na toho druhého.“

 6. 7 hodin???
  Chudák Karel.
  Málo tlačil na pilu.
  Povídat si mohli až potom:-)

 7. Jen nevím, proč má ženská potřebu 7 hodin hustit cokoli ze svýho života do chlapa, který ji vlastně nezajímá.
  A to zjistí po pár minutách.

 8. Ad9:
  I když je pravda, že ona ho asi zaujala, jinak by to nedal, jak psala Ratka.
  Tak si pozvedla sebevědomí a hurá na nového zájemce.
  No, ještě že mám tato seznamková dobrodružství za sebou a celkem šťastně.
  Vzniklo z toho i jedno pěkné přátelství.

 9. 10. já někdy z rozpačitosti melu a melu, nedokážu se zastavit. asi aby řeč nestála… vyplňuji prázdno.

 10. 12:
  Karel to taky myslel dobře a chtěl své víkendové prázdno vyplnit společným výletem (s přespáním:-)
  Asi trochu narazil, no.
  Doufejme, že příště místo zbytečného tlačení na pilu prostě bude chápavě naslouchat ještě déle:-)

 11. 9
  Ano, přesně to mě taky zarazilo.

  12
  To já taky, ale sedm hodin? :o)

  13
  Úplně ho vidím, co si tak asi myslel při tom chápavém naslouchání, a hlavně po jeho skončení. :-))

 12. 14. když tam pořád sedí, tak to beru jakože ještě nemá dost a melu dál :-)

 13. Třeba si říkal jestli se má jít oběsit hned nebo až posléze :-)

 14. 17. v ten moment jsem v tranzu, neuvědomuji si to. Když si to uvědomím, dostanu se z toho a odejdu třeba hned :-)

 15. 18. podobné to mám na netové diskusi. Tolik vyplácaného času ale líto mi to není, jsem jaksi mimo…když něco ťukám a přemítám o světě na druhé straně…jsem jakoby tím opojena. A pak si to uvědomím a jdu něco dělat. Ale počítač nevypnu, za chvíli se přijdu pdívat jesli někdo nepsal. Je t přitom tak nesmyslná činnost, jako to vykecávání se před chlapem.

 16. 19
  No tak to bych s eteď klidně mohla urazit – chceš napsat, že tvoji letití diskuzní kolegové jsou na stejné úrovni jakjo nějakej poprvní potkanej seznamkovej sexonaháněč?
  :-)

  V diskuzích tady mi času líto není, to beru jako relax a jako „hru na pomezí zábavy a sportu“ (parafráze, zase, pro jistotu píšu).
  Ale dout do někoho cizího, z koho cítím nekompatibilitu na primární úrovni, naprostý míjeníse v účelu setkání, to nedokážu. Prostě ten vjem z něj je tak silnej a tak rušivej, že nějakej trans vůbec nehrozí. Spíš se cítím jak uvízlá v ostnitým křoví.

 17. Jak psal Saul, takové první rande pozvedne sebevědomí. Možná i do někoho něco hustit způsobí, že si člověk utřídí svoje myšlenky, hodnoty… A na příštím rande s někým jiným to může udělat jinak. Asi byl nějak důvěryhodnej, když to trvalo tak dlouho. A zároveň asi rychle věděla, že ho nechce, už ho neuvidí, a to může taky usnadnit svěřování se, bez nebezpečí, protože on neví její příjmení, telefon ani bydliště.

 18. 19,20:
  Také se mne to hluboce osobně dotklo, Ratko.
  Mi ti tu nezištně dlouhé roky rozšiřujeme duchovní obzory a prej „nesmyslná činnost“ :-))

 19. Přemýšlím, jetstli tím myslí první rande po manželství, nebo první rande s tím konkrétním člověkem…

  Mně většinou tahle míjející se rande ze seznamek sebevědomí spíš ponížila. Už i vědomím, že jsem vůbec takovej omyl dopustila, neprověřila si adepta víc předem a neposoudila jeho texty objektivnějc. Že jsem v nich měla sklony vidět to, co si přeju, a přehlížet, co „srmdí“.

 20. 21
  Jinak jsem zjistila, že svoje myšlenky a hodnoty si nejlíp utřiďuju vleže ve vaně. V téměř polospánku.
  V diskuzích se občas nechám unést dioskuzí a svojí schopností formulace, takže formuluju ostošest a občas i víc, než je skutečnost – jakobych měla potřebuna některé postoje a hodnoty v diskuzích víc dávat důraz, asi v kontextu té diskuze nebo rpostě proto, že jsem expres po mamince… :-)
  V klidu ve vaně je to ono, ke správnému utřídění, ujasnění, zařazení, srovnání si… o samotě, bez mluvení.

 21. U mě je to tak, že pokud by byl ten člověk, hovor s ním pro mě zajímavej a nějak obohacující, tak bych se s ním asi nějakou dobu bavila, abych ho hned nezahodila bez průzkumu.
  Jakmile je to člověk, se kterým to drhne, je to vůl nebo mi připadá nebezpečnej pro vztah, stáhnu se, mračit se, chovám se schválně trochu protivnê a příkře a on pak sám zjistí, že se mnou se bavit ho nebaví, a je šlus, k mé úlevě. Přímo někomu říct Mě nezajímáte už ani minutu, to já neumím, resp. neumím to slušně, tak to radši nedělám. A ta kámoška to slušně umí!

 22. No asi to člvěka svým způsobem baví, však víte že jsme masochistka a je hodně žen co mluví a mluví a mluví, i když vědí že je to k hovnu.

 23. A možná mám v sobě nějak zakódováno, že mě ten druhý bavit nemusí. Naopak… jak mě baví, zazvoní mi kontrolka a říká Opatrně, opatrně, může tě oblbnout.

 24. 30. Možná, je to vnitřní nutkání mluvit a něco zamluvit. Třeba že ten naproti je debil, tedy jeví se tak.

 25. jen jsem to celé přelítla, mě to přijde jako když se po dlouhé době potřebovala vypovídat – uplně klasická ženská sama s dětmi nejen na mateřské :-) znám to od kolegyn, jedou jak vodopád. potřebují povídat, takže mi ta 21 poslední věta přijde nejpravděpodobnější.
  byl tu někdo pro ni – a mohla se vypovídat jak chtěla.

 26. 33. to bohužel znám, dokážu se taky vypovídat. Ale teď se víc kontroluji.Dříve to bylo mnohem horší a bylo mi to pak líto. že jsem to na druhého vylila.

 27. 34
  Taky jsem to trochu mívala, ale já jednak obecně nemám problém mluvit s lidma a druhak i během manželství jsem měla dost jiných lidí kolem sebe, s kterýma s edalo kecat, tak to šlo. A ipsaní mi pomáhalo.

  31
  Ano, tohle mi přijde masochistické. :-))

  32.
  Ano, to asi často taky bývá.
  Ale sedm hodin? To už se mi nezdá.

 28. Já nevím, mě náhodou těch 7 hodin připadá romantických, asi jsem stará škola. Ale pamatuju se na ty pozdní noční návraty a vzájemný doprovázení z jedný pražský čtvrti do druhý, i když už to bylo taky před mnoha a mnoha lety. Myslím, že protějšek paní Fenkové nebyl nesvéprávný, ani němý, aby to rande případně neukončil daleko dřív, pokud by se cítil verbálně napaden:) Takže proč ne? A napoprvé po takový době? Respekt!
  :)

 29. 36
  Romantický je to s někým, kohos už naživo viděla a víš, že počáteční zájem je oboustranný. Ale se seznamkovýma známostma je to v 99 % k neunesení.
  Kdybych potkala na seznamce někoho, s kým bych hned při prvním setkání vydržela sedm hodin, asi by to už bylo přímo i na ten vztah.

 30. Ale, kruci, dala bych si nějaký sedmihodinový rande s někým nadějným…

 31. Psice,
  respekt určitě, celkově!
  Za pár dní s touhle kamarádkou jedeme na malovací dovolenou, takže to ještě pořádně spolu probereme…

 32. 39:
  Pak dej vědět, jestli vydržela bez přestání 7 hodin malovat:-)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.