Ráno – neráno

FURT JE TO PODOBNÝ…

r-01

r-02

r-03

r-04

r-05

r-06

r-07

Nojono.

r-08

r-09

r-10

r-11

r-12

r-13

r-14

r-15

Anebo taky né.

Ale řečnit o tom můžu pořád znova :- )

.

Příspěvek byl publikován v rubrice Comics a jeho autorem je Liška H. ryška. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

27 komentářů u „Ráno – neráno

 1. jé, to je hezký :-)
  já dnes budu mít noční s kolegyní, která pracuje na malý úvazek při mateřský a strašně dlouho jsme se neviděli vůbec, přes půl roku, míjeli jsme se ve službách a ted konečně máme spolu noční……a od středy si píšeme sms jak malý holky jak se na sebe dnes těšíme :-) že v tý práci při tom všem co tam je za hrůzu – tak jak budeme prostě spolu :-) a vezmeme si s sebou dobroty na noční.

 2. 1
  to bude fajn!
  Já nakonec mám službu do osmi i dnes, za onemocnělou kolegyni. Tak si musím rychle skočit pro něco k večeři. Budu tam sice sama, ale virtuálně ne sama, to budu připojena, hurá.

 3. 2. To je moc pěkné povídání Liško. Jakobych tě viděla, jakobych tě cítila…tam jak jsem tě vedla za ruku a bylo to moc fajn. že jsem vlezlá,z toho mám taky strach. Moji rodiče byli vlezlí a já nechci, chci být přímá, s rovným hledím, nebát se přímého kontaktu. ale co nadělám… když třeba se nakonec bojím nebo to přeženu a není to akorát. přesně tolik kolik to má být a by to bylo ono.

 4. 3 ratko
  občas si na to vzpomenu, na tu věž a na tebe. Přesně v téhle souvislosti – že na tom vlezlýho nebylo nic, to by byl nesmysl koukat na to jako na vlezlé-nevlezlé. Že to bylo od tebe úplně pro mě úchvatné zachránění, nabídnutá ruka, vlídná pomoc, pohled do očí.
  A byla to nabídka a proto to fungovalo. Přitom to nebyla jen nabídka nějak zdálky – kdyby na několik metrů ode mne zazněl tichý hlásek s nabídkou, tak by to nebylo takové. Tohle bylo blízko a hodně blízko a proto to bylo akorát.
  Vzpomínám si na to někdy i ve chvíli, kdy v práci vyjede téma: co je zakázka klienta, co je pro něj dobré; kdy nemám dělat nic, i kdybych si myslela, že je dobré to a to, a kdy to nabídnu a jak a kdy nabídnu něco jiného druhu přitom všem jak je to individuální… Kdy něco nechat na něm, když nepřišel, a kdy mu zavolat a komu jo a komu ne a kdo…

 5. a ještě k textu. domnívám se že není možné, se s někým tlemit 24 hodin denně, tedy furt. je to únavné…a zničující.

 6. když je to krátce, můžeš se vytlemit do max… jinak by tě chytla křeč.

 7. 8
  ono jde spíš o množství intenzivních podnětů – když jich je moc, je to sice veselý, nepromarněný, příjemný, ale může to být příliš kontrastní náraz na velkou intenzitu oproti zbytku stráveného času víc v klidu nebo osamotě.

 8. 9. mě intenzita následně hodí do útlumu… a další čas strávím v depresi. Nemohu se příliš radovat, dělá se mi pak špatně. Tedy jinak… musím se udržovat v klidu :-)) a nepřehánět to s tlemením.

 9. 10
  to je zajímavý, tak ty už s tím předem počítáš… zdá se mi to, anebo to zamlada bylo jiný a tolik podnětů mi nic nedělalo? Že bych je tehdy prožívala povrchněji..? Asi jo!

 10. 11. počítám-nepočítám, spíše to v tom je automaticky. sinusoida… nahoru a dolů. zhoupnutí. intenzitu vnímám jinak, méně zjevně, méně tlemení (fakticky nemusí být žádné). intenzivní ticho.

 11. Ty mas Ratko nejakou vez?
  Doufam ze ne slonovinovou:-)

 12. Dobre,dobre…ja se chtel jen ujistit,jestli tam treba nestrasilo,nebo tak:-))

 13. 18
  :-)) néé, pomohla mi sejít dolů ve chvíli úzkosti z výšky a z komíhání celý tý kovový věže.

 14. Zatímco rulisa šla vepředu furt dolů a povzbuzovala za chůze akorát hloupými vtipy, páč se ani neotočila, aby zjistila, že Liška vypadá fakt na omdlení. :-))

 15. to nééé…:-) vyhlídka byl super a celá ta atmosféra taky

 16. 24. takhle si to pamatuješ? jako komíhající se hrůzu? pěkná vyhlídka :-))

 17. 26. je to velmi zajímavý postřeh. stejná situace… různé vjemy. pestrost.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *