S kocourem na výletě

SEN 19.9.2017

Jsme s kocourem na výletě. Je to příjemná cesta, procházíme světlým lesem, jdeme volně spolu po cestě. Došli jsme dál a na kocoura zaútočila velká načechraná liška. Velká asi jako vlčí špic nebo skoro vlčák. Otáčím se a jdu tu lišku odehnat, i když nevím, jak na to.

Výlet pokračuje, kocour se prochází pod vodou. Taky nějaký muž jde vodou, vypadá to, že jde po veliké želvě, pak tou vodou jede na slonovi.

*   *   *
Ten sen se mi zdál, když kocour přišel spát do postele podél mé nohy u kolene. Udělalo mi to radost – to nikdy předtím nedělal, spal na zemi poblíž nebo když byla postel rozložená, tak daleko v nohou na kraji. Nechodí ani na klín a nechce, aby ho člověk nosil, držel ve vzduchu. Takže to byla extra událost, že přišel. A tu noc poprvé po létě bylo puštěné topení.

.

Příspěvek byl publikován v rubrice Sny a jeho autorem je Liška H. ryška. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

2 komentáře u „S kocourem na výletě

  1. Pak se mi zdál ještě jeden kočičí sen, asi tak o týden později:
    Naše mourovatá kočka (spíš vypadala jako Rocky z práce, ne jako Kitty, naše první kočka) pololeží s packami vepředu, jak to kočky dělají, a je v této pozici připoutaná k prknu. Nevímproč. Takže ji přemísťujeme. Má asi spálené packy. Tak si je chtěla ochladit o kov sporáku, ale sporák je zapálený.

  2. Zelva. Slon. Necetla jste Zemeplochu? Jen hezka asociace…..

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *