Sitting Fox

NA KURZU KRIZ. INTERVENCE JSME SE NASEDĚLI…

k1

k2

k3

k4

k5B

k6

k7

k8

A v Emauzích předělávají zahradu.

DSCN4457em500

.

 

46 komentářů u „Sitting Fox

 1. To bylo v Emauzích? Tam to znám :-) a co židle, byla tvrdá? Lepší je křeslo, to bych asi spala.

 2. Tam byly polstrované židle, takové ty stohovatelné, všechny stejné; na některých obrázcích jsou zachované, jinde jsem udělala jiné, pro změnu. Židle na obr.prvním byly jen dvě, tam seděly lektorky.

 3. 2. Ty mají alespoň opěradlo. Když musím sedět dlouho… spouštím se na židli téměř do lehu, nohy ntáhnu dopředu a hlavu si opřu dozadu, takže jsem jako prkno. A v té poloze se snažím uvolnit… a dělám u toho xichty.

 4. Ale polohy to jsou dobré. Noha přes nohu mi dost vadí… když je to dlouho, dávám si jednu nohu pod zadek a patu nahoru. Nebo se opírám nohou o židlu souseda. A nakonec dělám spoustu pohybů, noha pod zadkem (na předku) a druhá zalomená dozadu… vadí mi sedět na židli rovně.

 5. Mě neunavily ty židle, ale to ranní vstávání dřívější než během týdne. Teď v neděli to končilo sice už ve 13:30 (a ne v sedm nebo osm večer jako v pátek a sobotu), pak jsem si doma udělala jídlo, vyprala a pověsila prádlo, odstrojila stromek, krabice s ozdobama dala nahoru do komory, dala si sprchu a pak jsem si musela na 10 minut lehnout, protože jsem byla unavená na těle a vlastně i na duši. Až večer jsme se zas trochu zmátořila a můžu jít celkem spokojeně spát.
  Akorát jsem si dělala iluze, že budu něco na počítači pracovat pracovního,… ale to nepude.

 6. Vtipný je, že ještě pořád poznám, kdo je kdo! Která liška je kdo z účastníků. Nevím, jestli oni to poznají, uvidím – dala jsem to na facebook do uzavřené skupiny, co tam máme kvůli koordinaci nácviků (musíme ještě 15 hodin v mezičasech mezi 6 víkendy trénovat :(

 7. 8. to je vtipné, dá se z toho celkem odhadnout charakteristika posluchače…
  1. tak to jsem zvědavá co mi řeknete
  2. jak dlouho to ještě musím vydržet…
  3. snad mě nikdo nevidí
  4. co tady dělám?
  5. tak se snaž, blbečku

 8. 9 to ale říkáš ty, to by tak bylo, kdyby ty lišky jsi byla ty, ale myslím, že realitě těch účastníků to neodpovídá ani v jednom případě.

 9. Chudák vánoční stromek, po intervenci odstraněn:)
  Na obrázcích mi připadají rozpoznatelní lišáci proti liškám, ale asi je to jen subjektivní. (5, 6 a poslední). A všichni se tváříte dost účastně!

 10. 13. Lišáci? to mne nenapadlo. Možná ten s kroužkem na koleně?

 11. psice 13
  lišák je jen jeden a to na obr.č.2 (obr.č.1 je bez lišek) nahoře vpravo s nohou přes nohu, ale ten je kontaminovanej nějakou ženskou účastnicí, protože změnil posez a neviděla jsem na něj a dodělala jsem to pak podle ní.

  14 kdo je s kroužkem nakoleně? :)

 12. : ) ten s hrnkem na nízkém křesílku (to bylo v předsíni, tak nebyl na židli, ale na proutěném křesílku) je žena. Taková zasloužená.

 13. 16. uprostřed na nízkém sedátku, zamyšlený…má na koleně kroužek s vroubkami, zvenku tmavý. neidentifikvatelný. žeby popelník? ale kouřit se tam nesmělo, tak nějaká nádobka s něčím… třeba s lupínky.

 14. ten první obrázek s třemi liškami se mi líbí nejvíc :-)

 15. 18, 19
  nebo by to mohl být objektiv od foťáku!
  Řeknu jí, ať si ho příště vezme místo hrnku, ale myslím, že se nezasměje a pak se mnou už neztratí ani slovo :- )

 16. 20 tedy je nejblíže “mému” posezu… vidím se v nich :-)

 17. 21. hehehe, teď jsem se opravdu od srdce zasmála… áno objektiv od foťáku :-))) a

 18. 26
  jó, ajo, to vlastně znám, je to dobrej dárek.

  Dnes se ukázalo – a mohlo se ukázat dřív, kdybymi ten příchozí mail nespadl na měsíc do spamu – že pojedu do Olomouce!

  Potřebuju jeden víkend toho kurzu totiž absolvovat jindy, kreje se mi to s mým výcvikem, co si platím, takže jsem myslela, že pojedu nahrazovat kriz.kurz do Liberce, ale bude to Olomouc. Za měsíc. Tam jsem ještě nebyla. Snad mi pošlou adresu, kde se to koná.

 19. Když jsem minulý týden jel z Varů na Prahu, viděl jsem v polích krásnou a statnou lišku, ana lovila myši.
  Hned jsem si vzpomněl, jak krásně kreslíte.
  Milan

 20. V Olomouci je Saul…. nedáte si spicha, třeba v Glóbusu, tam to má údajně Saul pár kroků :), ale ty to asi budeš mít z ruky… k těm liškám… myslela jsem si, že všechny ty lišky jsi ty. V různých pozicích. Protože Liška je jen jedna, pak jsou nějací pejsci, klokani, jednorožci, žirafy a jiná havěť :)).

 21. zuzi,
  všichni jsou liška.
  (A tuto větu doporučuju mnohem víc než vetu Je suis Charlie; protože já žádnej charlie nejsem, alébrž neurážím ničí náboženství za účelem provokace.)

 22. 28,32
  Liška je samozřejmě vítána a očekávána a její návštěva proběhne na vysoké úrovni ostatních Saulových přijetí spřátelených korunovaných hlav.
  Požadavek na organizaci důstojného přivítání jsem předal týmu svých protokolářů,pokud je mi známo,vyjeli právě do blízkého litovelského pivovaru s požadavkem krátkodobého,ale výrazného navýšení produkce.
  Večer zkontroluji výsledek jednání,včetně stavu svých podřízených.
  Lišku prosím o upřesnění termínu návštěvy.

 23. 36. možná na tom prvním obrázku, kde si ještě dává nohu pod zadek, za chvíli si ji vymění… opře hlavu o jednu ruku o druhou, pak se natahne a opět noha pod zadek, a druhá…pak obě :-)) tedy píšu podle sebe, jsem neposedná

 24. Saule,
  hurá, mělo by to být 9.-11.3., ale ještě to nepotvrdili.
  Kdoví, jestli se sejdeme, ono to v pátek končívá ve 20 hod a v sobotu v 19:15 a ráno se vstává – ale v cizím prostředí vstanu snad snáz včas. ještě nevím adersu, kde se to koná; podle toho si pak najdu nějaký ubytování.

 25. 36 Bloude, nazdar,
  neposedné lišky to moc nebyly, ale konstatovaly podobně jako já, že toho sezení bylo moc a nějaké ty obecné řeči že se mohly zkrátit.

  A dobře jste to odhadli, jak jste mluvili o těch úlevných polohách při sezení… a já nic nic v pondělí, až vúterý mě začalo bolet rameno a krk a to trvá, musím to rozcvčovat.

 26. 38:
  jak budeš vědět přesněji,tak se ozvi,třeba to nějak vymyslíme.

 27. Já ti dám “hyn sa hukáže na Hané.”:-)
  Kozina nebyl Hanák.
  To je chodsky.
  Po našem by to bylo nějak “včil sa okáže”

 28. Včil vlastně nevím,co je to to “hyn”
  Jestli něco ve smyslu “ještě”,tak by to nebylo “vcil”
  Vcil je jako” teď “.

 29. On to bude asi opravdu vizionářský výkřik k budoucímu pochopení.
  Když někoho věší,tak nad tím asi moc nedumá,co všechno se zrovna teď ukáže a je už poučený,že se ukáže jen obsah jeho střev.
  A o tom by Jirásek snad nepsal:-)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *