Skunk a Chřestýš (10)

KOMIKS NAVAZUJÍCÍ NA (9) A PŘEDJÍMAJÍCÍ (11)

Příspěvek byl publikován v rubrice Comics a jeho autorem je Liška H. ryška. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

12 komentářů u „Skunk a Chřestýš (10)

 1. Jů, děkujeme!! Schválně jestli se v příštím díle vyplní mé mírně katastrofické tušení: hadí a skunčí steaky na asfaltu pečené, slunkem pěkně smažené, motorka vůkol na součástky roztříštěná. Nebo skunci jezdí opatrněji, když si za jízdy hřejí na prsou (tedy vlastně na zádech) hada?

 2. pane prde,
  ano, skunkové jezdí opatrněji, když si hřejí na zádech hada! Aspoň to říkají.
  – to je vtipný, to s “hřáním hada na prsou” (nebo jinde…)! To mě nenapadlo zařadit do komiksu! V příštím díle had říká, že mu bylo na motorce hezky teplo na břicho a skunk říká, že ho hezky hřála záda; to jo, to už tam mají nakreslené.
  Ale hřát si hada na zádech, to mě netrklo! Dobrý! Podívám se ještě do knihy Lidová rčení na různé průpovídky o hadech. O skunkách tam toho asi moc nebude, zkusím heslo Tchoř. Jistě bude taky málo lichotivé, podobně jako Had :-)

  Díky za inspiraci. – Teda jestli to není vykradení, vlastně!

 3. Ale kdepak, není to vykradení – řečeno už bylo přece všechno:-)
  Škoda že je liška chřestýš, jinak by mohla cestou do dálav dávat skunkovi dobrou noc.

 4. Tak to mi připomnělo mou zkušební, první a jedinou cestu na motorce, skoro před dvěma lety.
  Byla jsem překvapená, jak nechráněný se tam člověk cítí. A moc pohodlné to nebylo:)
  Dávám přednost jiným dopravním prostředkům:)

 5. heh, mě se také vybavují vzpomínky, třeba když mě jednou neplánovaně vezl na motorce obchodní partner ze schůzky. Měla jsem sukni a boty na podpatku a doufám, že si nevšiml, jak se mi po rozloučení třásla kolena:)

  lidové o skuncích? třeba lepší skunk v dlani než chřestýš na střeše? nebo skunk´s not dead!

 6. Christabel,
  viď? Ta nechráněnost je právě to děsivé! Zvlášť když je člověk spolujezdec, neví a neodhadne, co se děje; řidič má lepší přehled a možnost reakce.

  Skunk si už dlouho předtím ověřoval, jestli jsem někdy jela na motorce. Jela, to on prý nikoho nevozil! což mě taky poplašilo – já jela kdysi s kamarádem, s kterým se známe od šestnácti, celou dobu jezdí a nikdy se nevyflákal. Ale ten když mě vezl jednou na nové motorce kousek po dálnici 150 km/h (někde jsem to na blogu psala…), počítala jsem s tím, že pravděpodobně zhynu. Hrůza.
  No a s Akčním hrdinou teď taky na dálnici hrůza, hlavně zezačátku; bylo to delší (já čekala nějakou malou projížďku na ukázku, a byla to 100km jízda). A na kolena nicmoc.

 7. psice,
  boty na podpatku a sukně, to je odvaz; to se muselo moc líbit kolemjedoucím, určitě slintali při pohledu na tebe.

  Skunk v dlani a chřestýš na střeše, to je báječ-né! A pravdivé! :-))
  Skunk´s not dead je boží, kvůli tomu klidně obleču skunka do trička a napíšu to na něj :)
  A k tomu budu muset dodat copyright psice.

 8. Kili mě taky vozil na enduru, než ho musel prodat, zezačátku se mi to moc nepozdávalo, ale nakonec se mi to tuze líbilo!
  Hlavně, že tě Skunk nikde nevyklopil a že na tebe nesere, ač se to neříká :)

 9. Vypadá to, že nesere, i když nic neříká :)
  Následkem této epizodky s indiány se začal Akční hrdina víc hlásit; doufám, že ho to nezprudí… no kdyby jo, tak by to nedělal.

 10. Akční Skunk toto tu číta? ;-) hrozne moc sa mi páčilo ako si hadica oblieka helmu. hele, mám nápad, AS by ťa mohol nosiť nielen na rukách, ale aj v helme ;-) btw, jazda na motorke patrí medzi činosti vyslovene zbližovacie ;-)

  mohla by si ilustrovať detské knižky, krásne kreslíš. majú také milé kschtíky, tie tvoje zvery ;-)

 11. Jsem zde zpět od móře a vidím novinky! Hurá! Liška – chřestýš na motorce. To je fajn. Motorka je dobrý prostředek ke cvičení odevzdanosti. Když sedá člověk na motorku, musí počítat s tím, že příští minutu může ztratit život. Ale to v autě taky. Dále sedět za řidičem znamená s ním fyzicky splynout, nebránit mu v pohybu, nevyrovnávat zatáčky, anýbrž se nahnout přesně tak jako řidič, uvolnit se a užívat si to, ačkoli nebezpečí tu je. Odevzdanost, odevzdanost, to se od spolucestujícího na motorce chce. Taky je potřeba vědět, že motorkář má jednu lásku a tou je motorka, to ostatní je zpravidla až za tím. je to jeho láska, chlouba, sebevědomí, vášeň, relaxace, pocit svobody a symbol užívání si života. Vztah s motorkářem je pro ty, kdož dokážou být druhé – minimálně. Ale být druhá zas není tak špatné. Jsou ženy, které prosperují i na mnoha nižších pozicích. Můj osobní názor, možná, že jsou výjimky.

 12. SV, radši ať to Akční hrdna tady nečte… dávám mu přečíst komiksy na papíře.

  Jízda na motorce je hezky sbližovací
  a Lenko, velké cvičení odevzdanosti to je – být spolujezdec – jak jsi řekla!
  Kdepak že by motorka byla před člověkem, to u pana Skunka myslím ne, ale samozřejmě že nezletilé dítě jo, to má nejvyšší důležitost, protože není dospělé a je úžasné a vůbec :-)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *