Skunk a Chřestýš (40)

KOMIKS SHÁNĚCÍ

 

Příspěvek byl publikován v rubrice Comics a jeho autorem je Liška H. ryška. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

12 komentářů u „Skunk a Chřestýš (40)

 1. A teď už i já vím, co je kombo! Hurá! (Představovala jsem si úúúplně jinak. Bez čudlíků a kulaté.)

 2. Žejo, Lenko, ono to slovo zní dost kulatě, když jsou v něm dvě O.
  – Jo takže ty sis představila krabici na klobouky? :-)

  Já si zas představila vojenský starý dlouhý kabát na čundr – kongo. A to kombo jako nějak kombinované kongo; ale nevím, s čím by se tak dalo kombinovat. :)

 3. Vidím, že jsi ve stejné fázi jako u nás v rodině :-) Dceři se minulej tejden kupovala basovka. Pečou si to s spolu – dcera a manžel. Měli to objednaný a minulý týden došly dvě kytáry, tak šli vybrat, která bude lepší… Na pořádné kombo (myslím, že taky říkali cosi o Ibanez) zatím nejsou finanční prostředky, takže se celej víkend bavili tím, že to zapojili do PC, koupili nový repráky a blbli si tam…

 4. kombo je zesilovač kombinovaný s reprobednou. U větších aparátů bývá každé zvlášť.

 5. fousku,
  jasně, to vyplývá z názvu, podle toho jsem pochopila, co to je. Ale stejně mi to připomíná kongo :)

  mischko,
  tak to je hezká souhra!!

 6. mně zas kombiné. Ale ty se teď asi nenosí, že jo.

 7. Mně kombinačky. Kdysi, než jsem podarovala k narozkám kytáru synovi a kombo bylo doma vzápětí. Do té doby jsem měla zato, že je to nějaká škatule, do které se něco přicvákává nějakýma takovýma koncovkama, jako jsou na kombinačkách. :-)

 8. o kombu jsem slyšela ve smyslu: a kdo ponese kombo? takže jsem si pod tím představovala stůl nebo nějaký sud. něco velkého co se nedá jen tak odnést protože to by se nikdo neptal jak se to dostane nahoru. když se kombo doneslo tak jsem pořád nevěděla že je to TO kombo. teprve až jsem šli domů a basař se zeptal kdo ponese kombo, došlo mi to. ale trvalo to hodne dlouho. mooooc dlouho. možná i několik měsíců nebo let?

 9. Ahá, kombiné!

  Mám jedno světle růžové a používám ho teď jako noční košilku. Mám ho nevím po kom, pamatuju, že ho mám od dětství a nikdy jsem ho nenosila, až teď mě napadlo ho využít.

  Kombo. Mambo. Jumbo. Bimbo. Plombo. Rondo. Tondo.

 10. Lenko, pěkný! :-)

  A já měla zato, že tenhle druh bubnu, co je uprostřed užší, se jmenuje djembe.
  Tak teda nevím, jak se liší bongo a džembe, ale to snad nevadí.

 11. taky jsem bubnovala na djembe a vypadalo podobně. řekla bych že jsourůzné jen názvy a to podle toho z které oblasti buben pochází.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.