Těším se na únor a na homosexuály

Těšila jsem se, že únor bude volnější.

A dneska 6.2. to snad už bude pravda a navíc nám pozítří v sobotu odpadla škola a mám volno!

Od konce srpna do konce ledna je to u mě pracovně nejhustší. Odevzdání projektových zpráv za rok 2019 na konci ledna vypadalo, že bude celkem v pohodě, protože mám svůj podíl práce s týdenním předstihem, ale ne, ještě další věci a změny se objevily, naše nová ekonomka odchází po zkušební době, takže jsem musela jít na úřad osobně já odevzdat papíry, do toho vyplnit online formulář, ke kterému mi podklady poslali na poslední chvíli. Pátek posledního ledna. No a hádejte! Ťukla jsem v tom online formuláři na nějaké tlačítko, ono to nereagovalo, tak jsem ťukla znovu, jenže mezitím se nová stránka už načetla a já ťukla omylem na velký zelený nápis „Odeslat zprávu.“ Předčasně. Neměla jsem tam nahrané soubory s účetními doklady. No tak v nejhorším by to šlo nechat být, při vyhodnocování by přišli na to, že něco chybí, a vyžádali by si to dodatečně. Leč já si zanadávala, zasmála se, zavolala někam nějaké paní ředitelce, ta mi dala kontakt na ajťáka, ten formulář opět otevřel, já tam nahrála potřebné soubory a odeslala to už naostro a snad komplet. Šéfovi a našim ekonomům to vyprávět nebudu. Leda kdybychom se spolu opili na flámu.

Jéje a teď jsem si vzpomněla, že ještě v únoru máme jednu zprávu odeslat a o dva projekty ještě zažádat. No tak dobře, tak v červenci budu mít zase volněji.

A mě to baví. A učím se vlámsky (Duolongo Dutch learners) už 78 dní v kuse. A Flámové to oceňují. A ten nejkrásnější Flám mi poslal ještě další stránku se spoustou krátkých výukových videí, ke kterým jsou kontrolní otázky. Mně je jedno, že nejkrásnější a nejmilejší a nejhebčí Flám je homosexuál, já je mám nějak ráda. Bezpečný vztah a tak dále. Můj život si žádá více homosexuálů a více Flámů! A flámů taky, těch je uspokojivé množství.

.

Příspěvek byl publikován v rubrice Co Liška a jeho autorem je Liška H. ryška. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

10 komentářů u „Těším se na únor a na homosexuály

  1. Ok, tak v létě pojedem na návštěvu za mým bráchou a jeho přítelem. :-))

  2. To mi připomnělo studium mé snachy, která ještě týden před porodem jela na přednášky a cvičení a zápočty do vedlejšího krásného města Bamberk a asi 10 dní po porodu jede na zkoušku. Celé je to úžasně přízračné, prostě tuhý kořínek. Věřím že tu zkoušku udělá.

  3. Ha, odpadla mi v sobotu škola, mám volno, můžu umejt podlahu, odstrojit stromek a jít na výstavu Hollarových kreseb, huráá! A v tom nadšení jsem si za tři stovky koupila internetový kurs ilustrování, je to víc než tři hodiny, můžu si to pustit, kdy chci. Je to teda v rychlé španělštině, ale jsou tam anglický titulky, takže dobrý. Koneckonců jde o výtvarno.
    Juchůů.
    Akorát jsem se lekla, když jsem zadala při placení přes net jen číslo platební karty i s tím trojčíslím na rubové straně a bylo hotovo! Je mi divný, že neplatím ještě s kódem, který přijde na telefon. No, snad je to OK. Ta stránka se jmenuje domestika org.

  4. Taky a všechno ok. Liško, píšu ohledně flámu – nebo možná Flámu? 21.3. přijede Žena s moly, můrami a masařkami – sraz bude U Dandů. Čekuj mail:)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.