Tragédie ve Žďáře

Výborný článek, s nímž bezvýhradně souhlasím, napsala Christabel. Pod ním jsem něco komentovala. Tam je můj názor.

Mám k tomu co říct, ale váhám, jestli to psát na svůj blog. Nechci se dostat do situace, kdy bych vykecla něco příliš konkrétního a byla dohledatelná – tento blog není přímo spojen s mým jménem také z toho důvodu, že vše na mém pracovišti podléhá lékařskému tajemství, mlčenlivosti, přísné ochraně osobních údajů. Proto o práci nikdy nepíšu. Ani název organizace.

Ne, tu paní, co pobodala studenta, neznám. Je to hrozná událost, leč velmi ojedinělá. Zvlášť v porovnání s jinými zločiny jiných společenských skupin, které si po svobodě běhají a média se nad tím nepozastavují a lidi tím neděsí.

 

Příspěvek byl publikován v rubrice Výštěky a jeho autorem je Liška H. ryška. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

2 komentáře u „Tragédie ve Žďáře

  1. Liško, souhlasím s Tebou a naprosto s Christabel. Všecko se převádí na popularitu, možnost zmedializovat to, přihřát si svoji polívčičku – co na tom, že to z lidí dělá vlky a blbce! Budeme muset posílit bezpečnostní složky! Zavedeme takovou buzeraci lékařů, že pro obavu ze soudu nevyoperují ani slepák! Vyděsíme lidi tak, aby si zvolili toho, kdo má jasné řešení! Represe, šikana – to bude náš svatý grál!

Komentáře nejsou povoleny.