Turecko 2008

FOTOČLÁNEK

Tohle je letošní fotka z Izmiru (= Smyrna). Fotky z roku 2008 jsou tady v odkazu: https://liska.blokuje.cz/748070-svezu-vas-tureckem-php
Možná se pod nimi najdete v komentářích.

Z Turecka 2021 už jsem doma, ještě nemám fotky zpracované a připadá mi, že proti těm z roku 2008 ani nejsou tak atraktivní. Leda všudypřítomný Atatürk. Nebo prodejna zbraní.

Mimochodem, Rulisa je v Praze! Šla lovit kešky, má na to lezeckou výbavu. Já si mezitím zarámuju dva obrázky na výstavu, půjdu slavit 17. listopad na demonstraci s Chcíplpsem a pak jdu na koncert Plastiků.

.

Příspěvek byl publikován v rubrice Zákoutí a jeho autorem je Liška H. ryška. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

6 komentářů u „Turecko 2008

 1. Tak dneska konečně volno v podvečer, bez nutnosti něco řešit, dohánět, bez únavy do odúmrtě…
  Třicet centimetrů sněhu zatnulo všecky venkovní povinnosti, takže ani plánovaná údržba zahrádky už neproběhla a krom včerejšího definitivního výběrru a ozkoušení auta a pár keší jen pro Pavla (já už je poblíž toho prodejce měla vysbírané) jsme nastolili odpočinkovoý víkend. A dneska se konečně i dospali – nádhera. :-)
  A vyřízení několika rodinných telefonních restů.
  A konečně se dostávám i ke psaní tak různě na netu.

  Takže: Kruci, to je smůla s těmi Dead South, na ty bych šla ráda…
  Na druhou stranu, třeba bych tam akorát něco chytla. :-)

 2. A pro info Saulovi:
  Návštěva v Praze byla spojením příjemného s nutným, Pavlův synek musel na menší operační zákrok, takže délka našeho pobytu v Praze byla daná délkou jeho hospitalizace, kterou ale dopředu nikdo přesně nevěděl. Trošku stresující, ale i tak se pár zajímavých keší stihlo a Lišce a její mamince velké díky za azyl. Ten taky nebyl původně v plánu, ale koronakaranténa občas mění naplánované plány… :-)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.