Ušila jsem šaty a nosím je!

8-8 009-500

 

8-8 010saty500

8-8 038-saty-500

8-8 035saty-500

Křivé žabičky mi nevadí.

Jen je jsem šila na stroji, jinak jsem šaty sešila a zaobroubila v ruce, ramínka jsem dodělala večer z odstřižku toho krepu taky v ruce.

Letní divočina!

8-8 024saty-500

.

 

11 komentářů u „Ušila jsem šaty a nosím je!

 1. a ten vzor na spodní části šatů je odborníky interpretován jako symbolické zobrazení vaginy:-)

 2. I mistr tesař se utne, spočítej nožičky Saule, Liška má evidentně žabičky, kdežto tys nalinkoval kraby! Eventutelně ploštice ruměnice, s přivřením oka, pakliže jim lezou v Anatolii taky. :-)

  Ale o divokých vagínách pochyb není, řekla bych, že to je ten hlavní bonus oněch šatů, akorát holt byl popsán opisněji, že… :-)

 3. Saule,
  no hezkyy!

  Jo, mně ta látka od začátku připomíná koberec. Používala jsme ji jako přehoz přes věšák (střídavě s jinými látkami). A až když jsem si ty šaty oblíkla, úplně jsem se před zrcadlem cítila jak zabalená v koberci, a říkala jsem si, jaká je výhoda, že ty šaty, když je mám na sobě, nevidím. Tedy vidím jen tu bílou náprsní žabičkovou část.

  Ty žabičky – tak říkáme tomu nařasení, které ručně by člověk dělal strašně dlouho, ale na stroji se dá jako spodní nit gumová nit a vrchní normální nit a už se šije a je to!
  Taky teda po kouskách, prototože ta guma scukává látku a šič ji musí pořád po částech natahovat.
  Žabičky chci ještě uplatnit. Když najdu někoho, kdo mi nitě do nějakého stroje navlíkne… Je to snazší, než šít nějaký výstřih a kdovíco, protože bych to beztak měla nakřivo a bylo by to vidět. Zkrabatělé žabičky nakřivo se snesou.

  Ad vagíny – JO!
  Akorát já tomu pro sebe říkám divoký k–dy. Nebo pažravý k–dy. (Proto jsem to sem nechtěla psát explicitně a spokojila se s označením „divoké šaty.“
  Na první pohled jako by ty divoké vagíny chtěly každého schlamstnout. Žejo? Měla jsem je na sobě v pátek v Kladně a říkala jsem si, že je to test pro muže – k těm šatům se přiblíží jen ten nejodvážnější :-))

 4. 3 Saule
  jojo, hlavně psychoanalytičtí odborníci to tak interpretují.
  Člověk, když to ví, pak už na všech malířských dílech hledá, jestli ten a ten autor maloval spíš tvary jako vagíny, anebo penisy.
  Plečnik sochal obojí, asi schválně vyváženě – jó, ty jeh obelisky :-) (Ale vlastně ho nemám moc ráda, na mě na Hradě působí moc sterilně – navzdory obeliskům a mísám – asi proto, že cpe všude kámen a dlažbu a nenechal strom na nádvoří, ale celý to vydláždil. To třetí, myslímže. )

 5. Saul… hahaha .)! Liška na lovu – vysoce provokativní letní vohoz. Liška s těmi letošními narozkami a vedřinami JEDE! Jen tady odfukuju nad tou její živočišnou silou. Tomu říkám tah na branku! jo! SUPERLIŠKA JEDE! A klokan za ní jen poskakuje…

 6. zuzi :-)),
  no, asi je čeho se bát – k pohlcujícím vagínám není radno se přiblížit, pokud to nemá být na věky věkův :-D

 7. Lisko, ty jsou bozi! A vedle ty nesporny divokosti vypadaj i pohodlne :)

 8. Skvělá látka i legenda k tomu! Tak jen bacha, koho začnou vtahovat, ať za sebou potom netáhneš průvod hladových žabáků. A jak dopadl pilotní test v Kvádně?

 9. 9 enkidu
  jó, pohodlí jo (ale při delším nošení bez podpsenky by to asi škrabalo).

  10 psice
  V Kladně na mě spíš koukali muži na bicyklech, kdežto muži pěší ne. Ale nevím, jestli jsem tam zachytila všechny respondenty ankety.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.