Velikonoce 2018

A FILMOVÁ HÁDANKA!

n14

n6

n7

n8

n9

n10

n11

n12

n13

n15

n16

n17

n18

.

 

Příspěvek byl publikován v rubrice Comics a jeho autorem je Liška H. ryška. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

44 komentářů u „Velikonoce 2018

 1. Ten xicht je příšerný, pokaždé se leknu když ho vidím. a nevím kdo to je :-)

 2. Hezký. Tedy článek. Ksicht se mi taky nelíbí a taky nevím, kdo to je. Ale to poslední sdělení bych asi radši vzala opačně, napřed smrkat a až potom jíst.

 3. Ten film nevím, procházela jsem 2x program po 23. hodině 31.3. a netroufám si ani tipnout. Je to zrůda co jsi nakreslila, vůbec si nedovedu představit kdo by to byl, vypadá to jako z filmu němé éry, navíc ten podivný bodec v ruce!!!

 4. 5 ratko
  asi ne. ještě rum tam chybí do party.

  7 ru
  :- DDD

  zuzi 8
  Ten film nedávali v televizi! – To by nešel stopnout a neměla bych čas to nakreslit (i když zrovna tohle byla nějaká chytrá televize, kde se dá pořad pustit i se zpožděním od začátku, tak se dá snad i stopnout).
  Je to černý pán a má bílý čočky s černýma tečkama, v ruce sekeru nebo snad měl místo ruky vysunovací sekeru, ale uznej, že ta kompozice je pěkná (na to, že je to zastaveno v pohybu) – ruka a sekera a ten výraz mezi nimi.

 5. 9
  Po nápovědě – nějakej ten Batmnan nebo Sincity nebo něco takovýho komiksovýho! Vím, vybavil se mi, jen nevím, jak se jmenuje – jdu to najít.

 6. Nenašla jsem. Tak jsem si to s něčím dokonale popletla, asi s bílým Jokerem. :-)
  Musím jít z práce.

 7. jojo, já to pochopila, že jsi to stopla jako ukončila a nakreslila to zpaměti. Tak po tvém novém popisu bych to tipla na Masku a Freddyho Krugera. Ale nevím to jistě, film jsem neviděla.

 8. Jojo, tak to jsem ještě spojila dva do jednoho… tak já se tedy poddám… :).

 9. já se taky poddám, pokud je to upír tak na ty nekoukám.-)

 10. Na upíry taky nekoukám.
  Tohle byl film na přání jedné mladé slečny. Před její mladší sestrou jsme to radši stopli a na obrazovce zelo tohle :- )

 11. Sirotčinec slečny Peregrinové pro podivné děti

 12. :-) Hmm, ještě jsem za tím měla smajlíka, a dodatek, že mám ten film fakt ráda, ale nějak to někam zmizelo…:-) P.

 13. 19. Kousky toho filmu jsem viděla…ale ihned zapomněla.

 14. Sirotčinec slečny Peregrinové pro podivné děti sme si pozreli v domienke, že ide o film pre deti. s nulovým výskytom brutálnych scén . a on sa z toho vykľul horor! grrrrr!

 15. kocourek Zrzunda je nakreslený úplne úúúžasne!

  aj ten spriaznený zwerinec vyzerá byť wellmi fajn ;-)

  skoré uzdravenie Liško!

 16. SV 25
  jo.

  SV 26
  je to moc fajn rodina – pes, jednorožec v pubertě a dráček. :)
  Díky. Rýma zmizela právě včas dnes ráno! Jako by věděla, že jsem si zapomněla doma kapesníky (protože jsem si vzala jinou tašku)!

  ru 18
  to je divný, ten komentář jsem předtím přehlídla nebo se objevil se zpožděním(?)

 17. Já ho viděla pořád, asi spíš zanikl pod vlivem další odpovědi , která tě nadchla, ale vzhledem k tomu, že byl blbě, tak to ani neva. :-))

 18. Právě jsem jednu dávku prádla doskládala.
  Věšet druhou budu zítra ráno.
  Brou noc. :-´)

 19. Tak to je pěkná náhodička. Před chvílí jsem dočetla knižní předlohu a chtěla bych vidět film. Napadlo mě to hned, ale myslela jsem, si, že to je tím, jak jsem to intenzivně četla.

 20. Evo,
  tak to je teda dobrý :)
  Ta dívka, co nám film pustila, říkala, že kdo četl knižní předlohu, asi mu to bude připadat horší a bude překvapen, že filmaři prohodili dvě holky, resp. jejich schopnosti (oheň namísto voda nebo vzduch a voda…)

 21. Nejen prohození podivuhodností postav (přitom v knize se mi líbilo, jak ta holka, jejíž specialitou byl oheň, byla i takové ohnivé povahy), ale film vycházel dějově jen z prvního dílu trilogie, což zabralo cca 3/4 filmu, a pak asi poslední půlhodinu si pro film vymysleli vlastní děj a závěr. A to mi přišlo dost odfláklý, jakože se strhne menší bitka proti hrsti zlosynů, před kterými se všichni ti podivní léta skrývali, a najednou je všechno dobrý a ten zbytek už se případně nějak zmákne. No a vůbec tam pak už neřešili rodiče toho kluka, který v podstatě bez rozloučení utekl z domova za tou holkou, co ovládala vzduch.

 22. Rulisa se omlouvá, rulisa nestíhá. Večer plánuje dycky psát, místo toho padne na ústa a jde spát.

 23. mám spoustu fotek, nemá to žádný řád. Musela bych to opět jen tak naházet. Jinak neřeším nic osobního. Jen se připravuji na sezonu, procházíme budoucí trasy… u toho se rekreujeme. Třeba Jižní Čechy. Před pár dny trasa Vyšší Brod, Rožmberk, Hluboká, Červená Lhota, Holašovice, Jindřichův Hradec. Mám nazámkováno plnou prdel. :-)

 24. 40
  zámky jsou pro mě utrpení. Do 20 let věku mě to celkem bavilo, pak to přešlo. Protože se mi všechny spletly dohromady a nepamatuju si z nich nic. jen to, že mě bavil leda Č. Šternberk a Dačice (tam mají pantofle).

 25. 42. jj. a mají tam muzeum Pošty :-) ohromné. A Holašovice je pěkná vesnice. Brali jsme sakumprásk, abych věděla co kde nabízí.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.